darshe26
10.10.06, 19:47
witajcie,
Proszę o informację osoby, które mieszkają już na OE bądź te które się
orientują, jaki jest koszt podpisania u notariusza umowy przyrzeczonej
mieszkania wartego 250 tys.
Z góry dziękuję za odpoweidzi.
Pozdrawiam,
Daria