Gość: nicebuddy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.06, 11:43 niech każdy zinterpretuje to sobie jak chce Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: anty Re: Hi - Po - Kry - Zja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 11:50 Re: wyższa inteligecja Kiko wpływa na niższą tych Autor: kikoo1 Data: 04.11.06, 14:07 + dodaj do ulubionych wątków skasujcie post + odpowiedz -------------------------------------------------------------------------------- - Trochę refleksji o sytuacji na forum ************************************************************ 1. Prymitywni ludzie gromadzą się zwykle w stada, np. forumowe.... 2. Życie ich - czyli myśli, rozmowy, dowcipy obracają się zwykle wokół kałduna, czyli żarcia (najlepiej mięsko z grilla itp.), picia (browarek), seksu i jego atrybutów (koniecznie na wulgarnie: stoi, wisi, mały,duży...) 3. Prymitywni ludzie z kompleksami dają prymitywne odpowiedzi, najczęściej obok tematu. A jeśli już coś wiedzą to gardzą innymi, którzy akurat o to śmieli zapytać. Sami potrafią pisać tylko negatywnie! 4. Otępiali, prymitywni ludzie z ptasimi mózgami, nie będący w stanie zrozumieć innych poglądów, niestety zdarzają się wszędzie. Także na naszym forum... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prymityw Re: Hi - Po - Kry - Zja IP: *.stb.ubr06.dals.blueyonder.co.uk 05.11.06, 12:04 A nie prymitywni nie zra (mieska z grillu), nie pija (browaru) i nie maja seksu. Nie pisza nic na forum ale jedynie prowadza madre ciekawe i uduchowione rozmowy. Trzymaja filizanke kawy dwoma paluszkami, nie pierdza, nie bekaja. Co tam nie bekaja - nawet nie sraja bo sraja tylko prymitywni. Napewno jest wiele innych roznic miedzy prymitywnymi i nie prymitywnymi ale ze prymitywnym mi sie chce byc to wole isc sie nazrec i nachlac niz z nie prymitywnymi gadac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty Re: Hi - Po - Kry - Zja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 12:17 nie prymitywni wielbią wczesnego Urbana (to ten z okresu, kiedy kiko była komunistką) a prymitywni nie wielbią go w ogóle lub wielbią również go późnego (czyli z okresu gdy kiko stała się proPiSowa) nie prymitywni fascynują się dezintegracją umysłowego poznania nie pryumitywni jak nazywają kogoś mendą i wymóżdżeńcem, czynią to w sposób wyrafinowany i kulturalny, ponieważ jest to jedynie ironia lub subtelna aluzja, których to ci prymitywni nie pojmują. Odpowiedz Link Zgłoś
longwehicle Re: Hi - Po - Kry - Zja 05.11.06, 12:24 I najciekawsze...mówi o pięknie osoba,która powoduje że na jej widok kwiaty więdną!!A zarozumiałością i pozorną...tak "pozorną"wyższością" /tylko tak się jej wydaje albo ktoś jej takie pierdy czadzi/hoduję kolejnych nieprzyjaciół!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiko Re: Hi - Po - Kry - Zja ??? IP: *.net.autocom.pl 05.11.06, 13:44 skoro tak mnie prześladujesz z tym wyglądem, to proszę zrób sobie zdjęcie z odległości metra idiotkamerą w ciemnym pomieszczeniu i roześlij ją po forum... Zobaczymy efekty! A ja ,dzięki Bogu, jakoś nie narzekam i nigdy specjalnie -ha ha -nie narzekałam! Odpowiedz Link Zgłoś
longwehicle Re: Hi - Po - Kry - Zja ??? 05.11.06, 13:51 Raz miałem okazję zobaczyć twoją "fotkę".zrobiło mi się dziwnie!!!!!A piszę to bo ty nie zostawiasz na nikim suchej nitki na Forum,Ja mam odwage powiedzieć ,że jesteśz maszkaronem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiko Re: Hi - Po - Kry - Zja ??? IP: *.net.autocom.pl 05.11.06, 13:58 Mów co chcesz, już nie napiszę, jakie role grywałam w amatorskich przedstawieniach, by nie być posadzoną o jakieś - ha ha - samochwalstwo. Musisz mieć jednak jakieś kompleksy z tym jednym zębem i 40 papierosami dziennie, cooo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiko Re: Hi - Po - Kry - Zja IP: *.net.autocom.pl 05.11.06, 13:46 dla analfabetów polityka i literatura to jedno..... :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty literatura czy polityka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 14:04 Brawo Jurek Urban !!! Autor: blackout.9491 Data: 21.06.05, 13:41 + dodaj do ulubionych wątków Ja pieprzę braci Kaczyńskich! W ogóle nie chcę wybaczenia – zapewnia Jerzy Urban, spytany, czy nie zależy mu na odpuszczeniu win przez specjalną komisję prawdy i sprawiedliwości **************************************** Re: Brawo Jurek Urban !!! Autor: dex3 Data: 25.06.05, 21:41 + dodaj do ulubionych wątków Wielbię Boya i Urbana!!! Żle nie czyni, kto nic nie czyni! A wy małe, szczekające konusy czego dokonaliście na tym świecie??? ******************************************** Re: Brawo Jurek Urban !!! Autor: damapik1 Data: 26.06.05, 03:54 + dodaj do ulubionych wątków Urban! Urban! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: <**> Re: literatura czy polityka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.06, 19:09 no, ciekawe co na to powie? Że prostacy nie rozumieją ironii? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty Dwu - Li - Co - Wość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 12:02 czyli: TO WSZYSTKO PRZEZ WELONKĘ!!! Re: orangutan Autor: Gość: kiko IP: *.net.autocom.pl Data: 01.11.06, 21:29 + dodaj do ulubionych wątków kochanieńka, moje małżeństwo przechodzi wszystkie kolejne rocznice! Mój Małżonek posiadł wszystkie tak cenione w tym mieszczańskim grajdole tytuły. Stówkami sobie od czasu do czasu cieniutkie (slim) mentole przypalam...Także możesz mi nadmuchać, jeśli już, moja droga welonko... *************************************************************************** Re: orangutan Autor: Gość: tse tse IP: *.internetdsl.tpnet.pl Data: 03.11.06, 09:39 + dodaj do ulubionych wątków rany ale bufoniara z ciebie **************************************************************************** Re: orangutany....................... ..... Autor: kikoo1 Data: 03.11.06, 09:55 + dodaj do ulubionych wątków to nie tak, nigdy bym o tym nie wspomniała, gdyby nie te niewybredne ataki weronki, polskiego itp.., sorry.... ************************************************************************** Re: orangutany....................... ..... Autor: Gość: tse tse IP: *.internetdsl.tpnet.pl Data: 03.11.06, 23:16 + dodaj do ulubionych wątków pewnie, a Lipiński nigdy by nie oferował sejmowych funduszy Begerowej, gdyby nie te niewybredne ataki liberałów. Mogłabys przynajmniej ze względu na osoby, które muszą przeżyć za 2 zł dziennie ugryźć się w jęzor. Mogłabyś mieć minimum szacunku wobec tych, co wystają pod pośredniakiem lub kuchnią dla ubogich. Mogłabys pomysleć, o tych, którzy nie mają za co nakarmić swych dzieci, a nie o swojej urażonej dumie. Mogłaś, ale nie chciałaś. Takie to Prawo i Sprawiedliwość nam polecasz? ************************************************************************* Re: orangutany....................... ..... Autor: kikoo1 Data: 03.11.06, 23:21 + dodaj do ulubionych wątków Tse- tse, to były takie antyweronkowe żarty... Zaręczam Ci, że nie kultywuję zwyczajów z tandetnych filmów, poruszajacyh tak bardzo masową wyobrażnię.... :( *********************************************************** Re: orangutany....................... ..... Autor: Gość: tse tse IP: *.internetdsl.tpnet.pl Data: 04.11.06, 14:46 + dodaj do ulubionych wątków czyżby? Przypominam sobie jak się wyśmiewałaś z chłopaka o nicku qoobaq, że jest szkalrzem i z polskiego0001, że żyje ze zbierania pomidorów. Tymczasem należy ich szanować, że znaleźli pracę i nie wyciągają ręki do państwa po zasiłek. A poza tym, przecież żadna praca nie hańbi. Wysmiewałaś się też kiedyś z jakiejś dziewczyny, że jest urzędniczki, ale nie pamiętam, jak się nazywa. A i z tej twojej welonki się śmiejesz, że wszystko co ma jest od męża. A tymczasem czym ty się przechwalasz? Tytułami mężowymi. I że trwonisz pieniądze, które mogłabyś ofiarować na jakiś dom dziecka. A co z twoimi tytułami? I jaką pracą się ty skalałaś? Rozumiem, że nie byłaś urzędniczką, szklarzem, ani sezonowym zbieraczem za granicą. Na utrzymaniu męża też nie. Pochwal się więc co w życiu robiłaś. O i swoich tytułach nie zapomnij. Może obecni tu powinni się zwracać do ciebie per "hrabianko"? *************************************************************** Re: orangutany....................... ..... Autor: Gość: kiko IP: *.net.autocom.pl Data: 04.11.06, 16:38 + dodaj do ulubionych wątków co za agresja, tse- tse...Nie mogę niczego w takiej atmosferze pisać , a już na pewno nie na takie bezpardonowe żądanie. Oczywiście, że każda praca jest OK i obaj panowie napewno godni są szacunku, tyle, że bez potrzeby mnie niewybrednie atakowali i ta moja ironia była bronią w odpowiedzi. Niby czytasz, a nie widzisz, że to weronka np. mnie pierwsza zaczepia i robi jakieś niemiłe aluzje... No i nie staraj się nikomu bez potrzeby zaglądać do portfela. Tak naprawdę to wszyscy tu prawdopodobnie reprezentujemy podobny standard, w końcu ten internet jest jakimś wyznacznikiem naszych finansowych możliwości. Doprawdy nie widzisz jaka nieżyczliwa sytuacja tu panuje? Poczytaj uważnie niektóre wątki.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiko oj- głupota , głupota.... IP: *.net.autocom.pl 05.11.06, 13:49 czyli syzyfowe są to zdaje się i niestety prace - walka z głupotą... Głupich podobno nie sieją a tyle tego ? :(( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty Re: oj- głupota , głupota.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 14:06 jak kiko mówi, że 2 + 2 + 5, a inni że 4, znaczy, że głupi, bo z profesorową się nie zgadzają, co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiko Re: oj- głupota , głupota.... IP: *.net.autocom.pl 05.11.06, 14:17 no tak, obawiałam się, że w tym bastionie drobnomieszczaństwa wciąż tytuły robią wrażenie... Dulszczyzna jest wieczna a Pani G.Zapolska uśmiecha się pewnie teraz zza deszczowej chmurki.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty głupia kiko Re: oj- głupota , głupota.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 14:28 nie wciskaj ludziom, że na nich tytuły robią wrażenie, bo to ty się przechwalałaś tytułami męża. I uważaj co piszesz, to potem nie będziesz musiała bronić się, że cię welonka sprowokowała, albo, że ludzie twojej ironii nie zrozumieli. Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: oj- głupota , głupota.... 05.11.06, 14:35 no niestety, ale jest jak jest..... I skąd tyle agresji i dlaczego traktujesz to tak osobiscie??? Lepiej załóż forum - kawa na ławę. Może to ci pomoże.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: też anty Re: oj- głupota , głupota.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 14:18 Gość portalu: anty napisał(a): > jak kiko mówi, że 2 + 2 + 5, a inni że 4, znaczy, że głupi, bo z profesorową > się nie zgadzają, co? no! Odpowiedz Link Zgłoś