Gość: logmat IP: *.ists.pl 14.11.06, 20:44 info pochodzi od dziennikarza rzeczpospolitej - żródło pewne I co? Nie ostrzeałam? Zabrali mamone i na kanary! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wertus Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 22:06 Napiszcie coś więcej! Słyszałem, że mają problemy z sąsiadami na cystersów, że mają sprawe w sądzie i wszystko ma się wyjaśnic do końca roku. jak czegoś sie dowiecie to piszcie fffilip@onet.eu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.europe.hp.net 15.11.06, 08:53 Ta informacja jest tak samo nieprawdopodobna jak to ze jutro wyladuje na ksiezycu. Nie wierze, ze przy tej koniunkturze na rynku budowlanym cokolwiek może się jakiemus developerowi stac. Jeżeli ktos nie wiem, to informuje, ze Geo z powodzeniem buduje kolejne osiedla we Wrocławiu. A swoja droga to nie dalej jak 2 tygodnie temu to wlasnie dziennik Rzeczpospolita uhonorowal Geo tytulem najlepszego developera w Krakowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oszukany przez geo Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 21:11 A co mnie to obchodzi?Kupiłem tam mieszkanie.Miałem terminy.Wszystko miało by super a teraz?Jedno wielkie nic!Jak rozwiąrze umowe to strace pieniądze?Ja napewno się nie poddam.Napewno tego tak nie zostawie.A geo-najlepszy developer- a raczej pseudo developer za to odpowie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Właściciel Geo [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 21:36 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurij Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.06, 05:15 Znowu zaczynasz swoja zenujaca wojenke? Ilez mozna czytac twoje zenujace komentarze? Wycofales sie i puszcaja Ci zwieracze? Uwazaj, bo mama nie dopierze przescieradel!!! ;))) forumowy gnojku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurij Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.06, 05:10 Zanim zaczniesz pisac na forum proponuje korki z twojego ojczystego jezyka polskiego!!!! Jestem pijany i rownie zalamany ;) Na pewno to raczej tak sie pisze ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realista Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.06, 12:21 Niestety możesz im skoczyć!! Jeśli ta firma ogłosi upadłość, to napewno okaże się, że majątku GEO nie ma żadnego. A jeśli ma, to dostanie ten majątek kumpel królika, a nie Ty. Jeśli ta firma nie ogłosi upadłości, to możesz złożyć pozew w sądzie. Na ogłoszenie terminu rozprawy bedziesz czekał 6 miesięcy od momentu złożenia pozwu. Ten termin wyznaczony będzie na datę za 6 miesięcy od momentu ogłoszenia terminu. Później będzie rozprawa, w trakcie której wyjdzie konieczność następnej rozprawy (która odbędzie się kilka miesięcy później). Później kolejne rozprawy, odwołania, usprawiedliwienia, przeniesienia terminu rozprawy Itd. Itp. Włos z głowy GEO nie spadnie. A ty w tym czasie płacisz prawnikom i płacisz. Płacisz bez końca. Przerabiam to już z jednym krakowskim deweloperem (już 1 rok). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ELISSA Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.06, 23:27 :( dramat - polski kapitalizm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.06, 09:16 Łączę się z wami wszystkimi w bólu !!!!!!!! Naprawde mi przykro i mam nadzieję że wszystko jakoś wyjaśnicie a winni zostana SUROWO UKARANI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: archimedia Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.06, 09:25 Tylko że nas nic nie boli...Na budowie zbroją i betonują - jest się z czego cieszyć a nie martwić!Ale masz rację - ZREMB zostanie surowo ukarany... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 11:03 Archimedia nie wiem czy zauwazyles pewna prawidlowosc ;) Moim zdaniem najbardziej aktywni na tym forum sie ludzie, ktorym puscily nerwy i wycofali sie z tej inwestycji. Teraz nie moga przezyc, ze budowa ruszyla, a postepy prac sa widoczne praktycznie z dnia na dzien... Najbardziej bawi mnie jak ktos sie podszywa pod moj nick, bo akurat ma to samo IP ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michał Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.06, 12:07 a czy ktoś miał problem z odzyskaniem pieniędzy od GEO? Napiszcie coś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miszczak pracownicy Geo do domu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 23:37 Co ruszyła? To dlaczego powiedziano mi że nie moge kupi mieszkania bo sprawa jest w sądzie? Zadzońcie do Geo i sprawdźcie sami! Nic prostrzego! A pracownicy Geo do domu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: archimedia Re: pracownicy Geo do domu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 14:43 No ty chyba nie rozumiesz po polsku...Już raz pisałem że mamy komplet i więcej sąsiadów nie potrzebujemy - a na pewno nie takich jak ty.Przestań wydzwaniać do GEO i zawaracać głowę.Spróbuj w ZREMBIE - przecież podobno chcą budować z salwatorem(!!!) na sąsiedniej działce.Termin realizacji ok. 2020, no ale jak tak bardzo chcesz mieszkać na Cystersów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michał Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.icm.edu.pl 27.11.06, 18:47 jest kilka osób które bardzo podkręcają tu atmosferę, ja będę odbierał właśnie mieszkanie na Rydla i jest OK zbudowali w terminie - piszę to chociaż mam obawy że zaraz nastąpi wysyp odpowiedzi typu "precz z pracownikami Geo", ale w zasadzie to chyba wiadomo komu zależy na psuciu reputacji tej firmy, konkurencja w tej branży zrobiła się bardzo drapieżna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Milon Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 09:25 Tak to już jest z nieuczciwymi developerami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: romek Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.06, 21:26 Tu mieszkanka są nieruchomosci.onet.pl/pl/developer/details-inwestycja,104765557030320061620191.asp a stąd wszystko znikneło www.geogrupa.pl/oferta/?id=2&m=1 DLACZEGO? NIKT NIE LUBI SIĘ CHWALIC NIEPOWODZENIAMI! LUDZIE WPŁACILI PIENIĄDZE, GEO ZOSTAŁO ZASKARŻONE I SKRZĘTNIE ZACIERA ŚLADY PO INWESTYCJI NA CYSTERSÓW. Lepiej udac ze sprawy nie ma niz oddac ludzia kase. ŻADNEGO KOMENTARZA,SŁOWA WYJAŚNIENIA... POPROSTU NIE MA ŚLADU!!! TAK NIE ZACHOWUJE SIE PROFESJONALNA FIRMA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.06, 21:41 Tu akurat sie z toba zgodze. Mogli przynamniej napisac, ze ze wzgledu na zaskarzenie inwestycji do NSA sprzedaz zostaje wstrzymana do czasu orzeczenia NSA i koniec!!! o tych ogloszeniach do ktorych podales link widocznie zapomnieli ;) Zniknely ze wszystkich portali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiko pracowniku Geo IP: *.eranet.pl 29.11.06, 22:21 Pracowniku Geo skończ tłumaczyć swoją nędzną firme! Lepiej zmień pracodawce a nie zaśmiecaj fora! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: racja Re: pracowniku Geo IP: 209.176.21.* 30.11.06, 04:07 Geo nie buduje, a jak juz coś udaje to nie legalnie, to wyrobnicy mają za zadanie zaśmiecać fora pisząc jak to jest fajnie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: pracowniku Geo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.06, 13:21 Psy szczekaja a karawana jedzie dalej "Panie" Robak!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorba Re: GEO przetarg ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.06, 13:44 Geo ogłasza przetarg na sprzedaż swoich nieruchomości ! Gazeta Wyborcza - Kraków strona 5 !? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: GEO przetarg ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.06, 05:06 Potwierdzam, Kupujecie? Robaki i inne gady? ""Wyrobnik GEO..."" Tylko kto jest na tyle inteligenty zeby to zrozumiec... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: archimedia Re: GEO przetarg ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.06, 08:35 Hmm...Myślę że dla sąsiadów i sąsiadek z Cystersów jest to raczej dobra wiadomość... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: GEO przetarg ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.06, 15:17 Paradoksalnie jest to faktycznie dobra wiadomosc... Moim zdaniem zabezpieczaja sie na rozne ewentualnosci. W wyborczej faktycznie jest ogloeszenie. Sprzedaja 4,5 hektara ziemi za 26 mln na Gorce Narodowej za blokami na ul. Słomczynskiego. Pewnie kilka lat temu zaplacili za to nie wiecej niz 2 mln PLN. Znowu jak zwykle zostane posadzony, ze jestem wyrobnikiem GEO przez gigantow intelektualnych na czele z Robakiem. Tylko gratulowac ciasnych umyslow... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Budowa IP: *.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie 02.12.06, 13:54 hej. jak postep prac na budowie? nie mam pojecia na jakim jestesmy etapie. dziekuje za informacje. pozdrawiam sasiadow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: archimedia Re: Budowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.06, 10:51 Budowa całkiem,całkiem - jak tak dalej pójdzie to może na koniec miesiąca wyjdą z ziemi...A postami bajkopisarzy oczywiście się nie przejmuj... pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: Budowa IP: *.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie 04.12.06, 21:58 Postami tych kretynow nie przejmuje sie zupelnie. Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek zdrowy na rozumie wdaje sie w dyskusje z nimi. Swoja droga ci kolesie to jakies strasznie smutne szumowiny. Tak pytam o to co sie dzieje na budowie, bo tak sobie mysle, ze im wiecej bedzie zbudowane, im wiecej bedzie widac, tym trudniej bedzie komukolwiek budowe zatrzymac... Zanim wyjda na powierzchnie pewnie jeszcze troche czasu uplynie. Budowa duza (jak rozumiem buduja 5 blokow jednoczenie), pale, no i jeszcze oczyszczanie gruntu. Kurcze, mam nadzije, ze beda miec sprytniejszych prawnikow. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyspam okryci Pracownicy GeO zmieniaja proxy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.06, 23:24 Kolejna osoba zmienia adres proxy (symbol obok niku) i udaje prawdziwą! To wyrobnicy Geo dorabiają przed świętami i na zlecenie prezesika piszą dobrze o swojej marnej, skarżonej po sądach firmie! A jeśli ma ktoś jakiekolwiek wątpliwości zapraszam na Cystersów! Nic doda nic ując! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirka Co się dzieje na Forum? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.06, 12:30 Czytając ten wątek przypomniałam sobie pewien watek którego kiedyś nie zrozumiałam. Teraz po informacjach o zrembie i faktach na Górce narodowej juz sie łapie o co tu moze chodzić: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=412&w=46705468&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anty spam pracowniku Geo......! IP: *.unregistered.net.exatel.pl 05.12.06, 14:54 Jak to o co? Zremb podobnie jak Geo i Salwator realizuje tą samą politykę! Opłacają swoich wyrobników! Nie udawaj że nie wiesz pracowniku GEO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Geo-log GEO kłamie na forum - zapraszam na budowe! IP: *.eranet.pl 06.12.06, 12:06 tam nic sie nie dzieje. kupa ziemi. nic więcej! od kilku miesięcy w takim samym opłakanym stanie! ul. Głowackiego 10 , 623 21 80, 623 21 81, 623 21 82 - prosze samemu sprawdzić! Nie uda wam się uciszyć niezadowolonych klientów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: archimedia Re: GEO kłamie na forum - zapraszam na budowe! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.06, 13:31 Hmm...A ja zapraszam do lektury dodatku do GW - lekarze specjaliści... W pierwszej kolejności okulistyka i leczenie natręctw.Nie odkładaj tego na pózniej-być może jeszcze można ci pomóc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: GEO kłamie na forum - zapraszam na budowe! IP: *.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie 11.12.06, 21:41 hej, czy cos nowego w naszej sprawie?? czy dalej buduja z zapalem? a moze ktos wie kiedy ma byc posiedzenie sadu? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syndyk Re: GEO przetarg ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.06, 01:37 Faktycznie rewelacyjna wiadomość że deweloper zamiast budować na własnej ziemi, gdzie przecież miało być budowane osiedle Zielony Stok zmuszony jest sprzedać ziemię konkurencji, zamiast wybudować mieszkania w okresie totalnej hossy i sprzedać z dużym zyskiem. Jak kogoś zabezpiecza to napewno nie cibie tylko siebie, woli sprzedać zanim syndyk to zrobi a z taką sumką to można do końca życia opalać się w Brazylii, lub innym pięknym miejscu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mintaj [...] IP: 88.220.128.* 08.12.06, 11:50 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pola Re: pracowniku Geo IP: *.unregistered.net.exatel.pl 14.12.06, 09:27 wiedzę że wy się tu wszyscy znacie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: archimedia Re: pracowniku Geo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.06, 11:41 a po jakiemu to... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 0007 [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.06, 09:42 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiem Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.06, 10:41 kupicie sobie mieszkania w innej lokalizacji po 8 tys i po sprawie , w tej cenie sa jeszcze całkiem niezłe mieszkania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jóźwiak Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.unregistered.net.exatel.pl 28.12.06, 10:46 Już mają nie wiele czasu:) A niech ich przejmą:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.crowley.pl 28.12.06, 11:29 Ciekawe co nowego wymyślą "troskliwi" jak po Nowym Roku okaże się, że te "pewne" informacje się nie sprawdziły? A swoją drogą prokurator powinien się zająć takimi osobami, które szkalują innych na forum. Są chyba na to jakieś paragrafy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 12:00 Juz sie martwilem, ze zrobilo sie tak cicho na tym watku... ;))) Nie wiem jak jest naprawde, ale wydaje sie, ze to jakas marna prowokacja! Do konca roku ma rzekomo firme objac syndyk, a prace na Cystersow ida pelna para? Budynki B1 i B2 wychodza juz ziemi takie sa fakty!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jago Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: 165.229.47.* 28.12.06, 13:19 Zbyszku, jesteś tak oddany swojej matce - troskliwej GEO, że aż dziw bierze że płacąc komuś tak nie wiele można tak wiele od niego wymagać. pozdrów wszystkich z (już nie mojej ale ciągle mi drogiej)firmy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jańcia Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.icm.edu.pl 28.12.06, 13:36 To się Panowie spotkali :) HA HA Zamiast na Piffko to na forum uwagi wymieniają:) Odpowiedz Link Zgłoś
bgoralska1972 Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! 14.01.07, 15:37 Jak to jest mieszkania kosztują po 8-12 000 zł. Kupuje się swoje wymarzone lokum. Wprowadza - a potem wielkie rozczarowanie - wlascicieli sasiadów nie widać, tylko pełno studentów i jeden wielki plac zabaw dla dorosłych. Zastanówcie sie dobrze, jesli sami zamierzacie tam mieszkać i zanim wydacie pieniadze na mieszkania w Bronowicach, Osiedlu europejskim itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 12:07 Chyba jestes kolejnym zblazowanym przyszlym niedoszlym mieszkancem na ul. Cystersow, ktory sie wycofal, a teraz Cie szlak trafia!!! Jesli odpowiada Ci ta lokalizacja propononuje inwestycje obok przy zbiegu ul. Cystersow i Fabrycznej. Powstanie tam ponad 600 mieszkan, tylko ceny zaczynaja sie od 8K brutto za m2 ;))) Buduje to tajemnicza firma ACOR, pod ktora kryje sie jakis powazny krakowski deweloper. Zaslona tajemnicy opadnie kolo polowy stycznia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurij Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.07, 23:47 Gdzie ten syndyki, Robaki i inne gady? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pk Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 09.01.07, 20:39 zastanawiam się czemu chcą sprzedać te działki przy takiej koninkturze? a oto stronka: phig.pl/inne/krakow_pl.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syndyk Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! IP: *.unregistered.net.exatel.pl 12.03.07, 09:52 Okazało się że dziennikarze RZepy mają lewe źródła:) Odpowiedz Link Zgłoś
oszukany_w_geo Re: Geo ma do końca roku objąć syndyk!!!!!!!!!!!! 25.04.07, 22:11 Mam nadzieje że jak nawet przyjdzie ten syndyk to zostawi volvo prezesa...on chyba dawno autobusem nie jeździł:( Odpowiedz Link Zgłoś