Dodaj do ulubionych

Firma Maxus

16.11.06, 15:57
Czy ktoś z Was ma jakieś informacje na temat firmy Maxus
(www.maxus.net.pl) zarządzającej nieruchomościami w kontekście
ściągnięcia ich na OE?
Obserwuj wątek
    • niekiepsko Re: Firma Maxus 16.11.06, 19:25
      robią na chmieleniću (bre.) zieleń .
      • daswort Re: Firma Maxus 17.11.06, 00:03
        na Szuwarowej na pewno sprzątają, może też zarządzają?
    • carmann Re: Firma Maxus 17.11.06, 15:21
      na takie cosik to najlepiej oglosić przetarg. Kiedy mieszkałem w
      Brzydgoszczy...to takie cos zrobilismy i wygrała całkiem porządna i o wilele
      tansza firma. Czego Wam życzę .
      • schumifly Re: Firma Maxus 17.11.06, 19:48
        Mozna owszem, ale poki co nie widze potrzeby dla takiej armaty. Jak ktos zna
        dobre firmy, to prosze pisac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka