schumifly 16.11.06, 15:57 Czy ktoś z Was ma jakieś informacje na temat firmy Maxus (www.maxus.net.pl) zarządzającej nieruchomościami w kontekście ściągnięcia ich na OE? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
daswort Re: Firma Maxus 17.11.06, 00:03 na Szuwarowej na pewno sprzątają, może też zarządzają? Odpowiedz Link Zgłoś
carmann Re: Firma Maxus 17.11.06, 15:21 na takie cosik to najlepiej oglosić przetarg. Kiedy mieszkałem w Brzydgoszczy...to takie cos zrobilismy i wygrała całkiem porządna i o wilele tansza firma. Czego Wam życzę . Odpowiedz Link Zgłoś
schumifly Re: Firma Maxus 17.11.06, 19:48 Mozna owszem, ale poki co nie widze potrzeby dla takiej armaty. Jak ktos zna dobre firmy, to prosze pisac. Odpowiedz Link Zgłoś