Dodaj do ulubionych

żółty Solbus do Balic

IP: *.ramtel.pl 10.12.06, 21:39
Widziałem coś takiego w miniony piątek.
Czy to jakiś jednorazowy zakup,czy coś się testuje?
Dodam,że to niskopodłogowy Solbus.
Obserwuj wątek
    • Gość: kr Re: żółty Solbus do Balic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 22:53
      Należy do PKS Kraków, który to od jakiegoś już czasu obsługuje darmobusa PKP-AERO.
      • Gość: ? Re: żółty Solbus do Balic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.06, 07:27
        tzw "szynobusy" które mają obsługiwać linię Kraków Gł - Balice Port Lotniczy...

        są zazwyczaj zepsute /wszystkie/


        i w związku z tym pasażerowie są wożeni z stacji Kraków Gł. jednostką
        elektryczną do st. Kraków Mydlniki

        tam przesiadają się do autobusu właśnie takiego z tym napisem i jadą sobie na
        lotnisko...


        na trasie Port Lotniczy - Kraków Gł. odwrotnie najpierw autobusem a potem koleją....
        • Gość: kr Re: żółty Solbus do Balic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.06, 09:21
          Na PKP Mydlniki stacjonuje Scania, a Solbus na PKP Balice. No chyba że jak padną
          wszystkie szynobusy, to wtedy obydwa jeżdżą do Mydlnik.
          • Gość: xeikon Re: żółty Solbus do Balic IP: *.ramtel.pl 11.12.06, 20:29
            I wszystko już jasne.
            Zadziwiające,że ktoś wpadł na taki debilny pomysł z tymi przesiadkami.
            Taniej byłoby skierować kilka autobusów na stałą linię i zrezygnować czasowo z
            szynobusów.Przynajmniej do chwili zmodernizowania przejazdów i wyeliminowania
            wadliwego taboru.
            A Solbusik jest OK.MPK powinno sobie takie sprawić.
            • Gość: nosferatu Re: żółty Solbus do Balic IP: *.ists.pl 15.12.06, 22:28
              w pelni sie zgadzam z xeikon
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka