Gość: xeikon IP: *.ramtel.pl 10.12.06, 21:39 Widziałem coś takiego w miniony piątek. Czy to jakiś jednorazowy zakup,czy coś się testuje? Dodam,że to niskopodłogowy Solbus. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kr Re: żółty Solbus do Balic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 22:53 Należy do PKS Kraków, który to od jakiegoś już czasu obsługuje darmobusa PKP-AERO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: żółty Solbus do Balic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.06, 07:27 tzw "szynobusy" które mają obsługiwać linię Kraków Gł - Balice Port Lotniczy... są zazwyczaj zepsute /wszystkie/ i w związku z tym pasażerowie są wożeni z stacji Kraków Gł. jednostką elektryczną do st. Kraków Mydlniki tam przesiadają się do autobusu właśnie takiego z tym napisem i jadą sobie na lotnisko... na trasie Port Lotniczy - Kraków Gł. odwrotnie najpierw autobusem a potem koleją.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kr Re: żółty Solbus do Balic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.06, 09:21 Na PKP Mydlniki stacjonuje Scania, a Solbus na PKP Balice. No chyba że jak padną wszystkie szynobusy, to wtedy obydwa jeżdżą do Mydlnik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xeikon Re: żółty Solbus do Balic IP: *.ramtel.pl 11.12.06, 20:29 I wszystko już jasne. Zadziwiające,że ktoś wpadł na taki debilny pomysł z tymi przesiadkami. Taniej byłoby skierować kilka autobusów na stałą linię i zrezygnować czasowo z szynobusów.Przynajmniej do chwili zmodernizowania przejazdów i wyeliminowania wadliwego taboru. A Solbusik jest OK.MPK powinno sobie takie sprawić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nosferatu Re: żółty Solbus do Balic IP: *.ists.pl 15.12.06, 22:28 w pelni sie zgadzam z xeikon Odpowiedz Link Zgłoś