Dodaj do ulubionych

kawalerka ul pilotow

28.12.06, 10:31
chce wynajac kawalerke na tej ulicy...nowy blok.mam juz upatrzona oferte.
wlasciciel chce 1000zl plus jakies okolo 250zl oplatyza miesiac+ depozyt1000zl
kawalerka ma 30m plus duzy balkon, kuchnia otwarta, wszystko nowe, panele,
plytki itp.
czy warto za ta cene?
Obserwuj wątek
    • Gość: mORFINEK ja bym ZApłaciŁ kaŻdą cenę BYLe By z MorfiNką IP: *.unregistered.net.exatel.pl 28.12.06, 10:37
      jA BYm DAł każDą CENę GDYBYM MóGł Z MORFINKą ZAMIESZKAć

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka