klotyllda
28.12.06, 10:31
chce wynajac kawalerke na tej ulicy...nowy blok.mam juz upatrzona oferte.
wlasciciel chce 1000zl plus jakies okolo 250zl oplatyza miesiac+ depozyt1000zl
kawalerka ma 30m plus duzy balkon, kuchnia otwarta, wszystko nowe, panele,
plytki itp.
czy warto za ta cene?