anna.m7 03.01.07, 14:21 ZET-ka podała wczoraj, że córka Wassermana pracuje w centrali banku PKO jako doradca, podobnie jak Marcinkiewicz !! Grunt to ustawić rodzinkę... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krzychut Re: Córka Wassermana 03.01.07, 14:23 Doradza jak uniknąć skoordynowanego nalotu służb specjalnych na bank? Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Re: Córka Wassermana 03.01.07, 16:39 jest blondynką.... trudny To też rozwija zdanie a nie jątrzy.... Odpowiedz Link Zgłoś
heineken_pis Re: Córka Wassermana 03.01.07, 17:01 a wiadomo coś o jej kompetencjach ? Odpowiedz Link Zgłoś
wertercom Córka Wassermana skończyła germanistykę na UJ 04.01.07, 07:27 A nie finanse, czy ekonomie lub bankowość. Pierworodna córa ministra-koordynatora Zbigniewa Wassermanna znalazła sobie posadkę w największym polskim banku PKO BP. Oczywiście na niezwykle ostatnio modnym stanowisku doradcy. Cieszy się jej mąż, Maciej Twaróg, krakowski polityk Ligi Polskich Rodzin. Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Re: Córka Wassermana skończyła germanistykę na UJ 04.01.07, 09:47 no, to znaczy ze kompetencje ma. germanistyka to dobra znajomosc niemieckiej rzetelnosci, precyzji, porzadku, wiec spokojnie zajmować sie doradzaniem moze.... tym bardziej ze i genetycznie jest to uzasadnione. trudny Odpowiedz Link Zgłoś
wertercom Re: Córka Wassermana skończyła germanistykę na UJ 04.01.07, 12:22 Może jest koordynatorem w dziale "trudnych kredytów"? Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Re: Córka Wassermana skończyła germanistykę na UJ 04.01.07, 12:26 niew wykluczam jednak śmiem powątpiewac, bo tu juz chyba klopot z tymi kompetencjami:) trudny Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Nie rozumiem tych wszytkich kpin w tym wuontku 04.01.07, 19:04 Czyz nie dostrzegacie jak nasza wladza ukochana sie o nas troszczy? Wlasne dzieci wysylaja na tak ryzykowne misje jak doradztwo. Oczyma wyobrazni widze jak Wanna Waserman wraz malzonka ze lzami w oczach zegnaja corke na progu rodzinnego domostwa. To chyba tylko z obrona Głogowa moza porownac... Odpowiedz Link Zgłoś
wolny35 Huligan zięciem ? 04.01.07, 21:02 Ten huligan Twaróg jest zięciem pana koordynatora ? To wyjaśnia jego bezkarnośc. Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: Huligan zięciem ? 04.01.07, 21:19 w sensie bezkarnosc pana koordynatora? Odpowiedz Link Zgłoś