Dodaj do ulubionych

Córka Wassermana

03.01.07, 14:21
ZET-ka podała wczoraj, że córka Wassermana pracuje w centrali banku PKO jako
doradca, podobnie jak Marcinkiewicz !! Grunt to ustawić rodzinkę...
Obserwuj wątek
    • krzychut Re: Córka Wassermana 03.01.07, 14:23
      Doradza jak uniknąć skoordynowanego nalotu służb specjalnych na bank?
      • trudny2002 Re: Córka Wassermana 03.01.07, 16:39
        jest blondynką....
        trudny
        To też rozwija zdanie a nie jątrzy....
        • heineken_pis Re: Córka Wassermana 03.01.07, 17:01
          a wiadomo coś o jej kompetencjach ?
          • wertercom Córka Wassermana skończyła germanistykę na UJ 04.01.07, 07:27
            A nie finanse, czy ekonomie lub bankowość. Pierworodna córa ministra-koordynatora Zbigniewa Wassermanna znalazła sobie posadkę w największym polskim banku PKO BP. Oczywiście na niezwykle ostatnio modnym stanowisku doradcy. Cieszy się jej mąż, Maciej Twaróg, krakowski polityk Ligi Polskich Rodzin.

            • trudny2002 Re: Córka Wassermana skończyła germanistykę na UJ 04.01.07, 09:47
              no, to znaczy ze kompetencje ma.
              germanistyka to dobra znajomosc niemieckiej rzetelnosci, precyzji, porzadku,
              wiec spokojnie zajmować sie doradzaniem moze.... tym bardziej ze i genetycznie
              jest to uzasadnione.
              trudny
              • wertercom Re: Córka Wassermana skończyła germanistykę na UJ 04.01.07, 12:22
                Może jest koordynatorem w dziale "trudnych kredytów"?
                • trudny2002 Re: Córka Wassermana skończyła germanistykę na UJ 04.01.07, 12:26
                  niew wykluczam jednak śmiem powątpiewac, bo tu juz chyba klopot z tymi
                  kompetencjami:)
                  trudny
    • qoobaq Nie rozumiem tych wszytkich kpin w tym wuontku 04.01.07, 19:04
      Czyz nie dostrzegacie jak nasza wladza ukochana sie o nas troszczy?
      Wlasne dzieci wysylaja na tak ryzykowne misje jak doradztwo.
      Oczyma wyobrazni widze jak Wanna Waserman wraz malzonka ze lzami w oczach
      zegnaja corke na progu rodzinnego domostwa.
      To chyba tylko z obrona Głogowa moza porownac...
      • wolny35 Huligan zięciem ? 04.01.07, 21:02
        Ten huligan Twaróg jest zięciem pana koordynatora ? To wyjaśnia jego bezkarnośc.
        • qoobaq Re: Huligan zięciem ? 04.01.07, 21:19
          w sensie bezkarnosc pana koordynatora?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka