Gość: Andy IP: 195.116.158.* 07.05.03, 11:35 za zaopiekowanie sie kotkiem do niedzieli, śliczny spokojny, półrasowy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zbigniew Rodziny, sąsiadów, znajomych nie masz? IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 07.05.03, 11:40 Tak na forum ciężko będzie, może popróbuj u tych z tematu mojej odpowiedzi:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andy Re: Zapłace IP: 195.116.158.* 07.05.03, 11:50 Chodzi mi o kogoś kto lubi zwierzeta, niestety moi znajomi nie lubia Odpowiedz Link Zgłoś
fugazzi Re: Zapłace 07.05.03, 12:37 Gość portalu: Andy napisał(a): > za zaopiekowanie sie kotkiem do niedzieli, śliczny spokojny, półrasowy Napisz na priva, dogadamy się. Pozdrawiam, Fugazzi... Odpowiedz Link Zgłoś
fugazzi Re: Zapłace 07.05.03, 12:53 fugazzi napisał: > Napisz na priva, dogadamy się. Najlepiej na adres malkont@box43.gnet.pl Pozdrawiam, Fugazzi... Odpowiedz Link Zgłoś
kriss.forum Re: Zapłace 07.05.03, 19:38 Daj znać na legacy@poczta.fm Ja jestem na tak, starzy się jeszcze muszą zgodzić :) -- www.kazimierz.com Pokój dla bliskich, co burzą spokój yardom... Kriss. Odpowiedz Link Zgłoś