IP: 195.116.158.* 07.05.03, 11:35
za zaopiekowanie sie kotkiem do niedzieli, śliczny spokojny, półrasowy
Obserwuj wątek
    • Gość: Zbigniew Rodziny, sąsiadów, znajomych nie masz? IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 07.05.03, 11:40
      Tak na forum ciężko będzie, może popróbuj u tych z tematu mojej odpowiedzi:))
    • Gość: Andy Re: Zapłace IP: 195.116.158.* 07.05.03, 11:50
      Chodzi mi o kogoś kto lubi zwierzeta, niestety moi znajomi nie lubia
    • fugazzi Re: Zapłace 07.05.03, 12:37
      Gość portalu: Andy napisał(a):

      > za zaopiekowanie sie kotkiem do niedzieli, śliczny spokojny, półrasowy

      Napisz na priva, dogadamy się.

      Pozdrawiam, Fugazzi...
      • fugazzi Re: Zapłace 07.05.03, 12:53
        fugazzi napisał:

        > Napisz na priva, dogadamy się.

        Najlepiej na adres malkont@box43.gnet.pl

        Pozdrawiam, Fugazzi...
    • kriss.forum Re: Zapłace 07.05.03, 19:38
      Daj znać na legacy@poczta.fm

      Ja jestem na tak, starzy się jeszcze muszą zgodzić :)

      --
      www.kazimierz.com
      Pokój dla bliskich,
      co burzą spokój yardom...
      Kriss.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka