chommiczka
13.04.07, 18:59
Mam pytanie, do tych, którzy często bywają w Tesco na Kapelance.
Mianowicie chodzi mi o to, czy został już zakończony remont w Tesco?
Kiedy byłam tam 3 tygodnie temu, to dosłownie zastałam PUSTE PÓŁKI z powodu
niejakiego remontu.
Mam zamiar wybrać się do Tesco, dlatego chcę się upewnić, czy już wszystko
wróciło do normy.
Mieszkam na Nowej Hucie, więc taki kawał robić, żeby zobaczyć puste pułki jest
bez sensu.
Dlatego proszę o najświeższe informacje :)
Pozdrawiam i dziękuję :)