Gość: bez walizki
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
18.05.07, 22:44
szczerze..??..Noc Muzeów to najlepsza impreza w królewskim Krakowie...nie
jakieś tam zbiegowiska na Rynku..sztuczne jubileusze..nadęte
parady..Festiwale Wszystkiego..Festiwale Bele Czego ( ponoć ma się nawet
odbyć Festiwal Emaliowanych Nocników tylko jeszcze nie wiadomo gdzie i kiedy )