Dodaj do ulubionych

Noc Muzeów w Krakowie: oblężony Wawel

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.07, 22:44
szczerze..??..Noc Muzeów to najlepsza impreza w królewskim Krakowie...nie
jakieś tam zbiegowiska na Rynku..sztuczne jubileusze..nadęte
parady..Festiwale Wszystkiego..Festiwale Bele Czego ( ponoć ma się nawet
odbyć Festiwal Emaliowanych Nocników tylko jeszcze nie wiadomo gdzie i kiedy )
Obserwuj wątek
    • shtalman Re: Noc Muzeów w Krakowie: oblężony Wawel 18.05.07, 22:59
      Wielce kulturalni, wyszly sknery zeby za zlowtowke nacieszyc sie w kolejce.
      • Gość: adrenalina nie chodzi o złotówkę..chodzi o naprawdę magiczną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.07, 23:22
        atmosferę..to lepsze niż zwiedzanie Muru Chińskiego..
        • wujek_extrema Re: nie chodzi o złotówkę..chodzi o naprawdę magi 19.05.07, 00:46
          zastanawiam sie gdzie jest ta magia w dzni powszednie jak trzeba zaplacic te
          pare zlotych za bilet. Mysle jednak ze to nie kultura tak w Polsce jak bieda
          gleboka. Moznaby to nazwac magia do pewngo stopnia he, he, he :)
          • ws60 pomysł pochodzi z eropy zachodniej 19.05.07, 03:30
            w polsce wszystko trzeba skrytykować
          • Gość: zacharsky Re: nie chodzi o złotówkę..chodzi o naprawdę magi IP: *.chello.pl 22.05.07, 14:41
            Nie wiesz o czym gadasz. Komnaty Wawelskie w nocy są absolutnie niesamowite...
    • Gość: Stefan Noc Muzeów w Krakowie - brak informacji IP: *.autocom.pl 18.05.07, 23:36
      Impreza super!!!

      Tylko dlaczego tak trudno znaleźć informacje na ten temat w internecie? Na
      Magicznym Krakowie - serwisie urzędu miasta nie ma nic, a muzea same też sie
      nie specjalnie chwalą.

      No i czemu zabrakło żetonów-wejściówek juz około 20:00?
      • Gość: rzecznik interesu bo Magiczny Kraków to prywatny blog prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.07, 23:41
        miasta. Są tu tylko informacje gdzie prezydent ostatnio był..gdzie przeciął
        wstęgę lub jakie zasłużone wyróżnienie otrzymał...
      • Gość: gen Re: Noc Muzeów w Krakowie - brak informacji IP: 89.174.106.* 19.05.07, 01:28
        a dobrze popatrzyles ? bo na glownej stronie jest jak byk o "nocy"
        • Gość: Stefan Re: Noc Muzeów w Krakowie - brak informacji IP: *.autocom.pl 19.05.07, 09:16
          Masz rację, teraz jest.

          Ale jak szukałem parę dni temu to ni cnie było. A i obecny komunikat podaje
          informację o tym, że pani pełnomocnik prezydenta będzie otwierać Noc oraz co
          było w latach poprzednich, zamiast podać informacje praktyczne: mapki, z
          odnosnikami do muzeów, listę tychże, mapkę komunikacyjną, harmonogram wydarzeń,
          itp. Gazeta W wydrukowała w "Co jest grane" znakomitą informację, a miasto
          jakby się wstydziło, że jest organizatorem.
    • Gość: t. Re: Noc Muzeów w Krakowie: oblężony Wawel IP: 195.150.224.* 19.05.07, 01:26
      Szczerze? Noc muzeów kończy sie o 1.00 a nawet wcześniej (co to za noc?) poza
      tym w tłumie ludzi nie najlepiej zwiedza się niektóre miejsca. Kilka godzin
      przedłużone otwarcie muzeów i wielka Impreza....kpina jak dla mnie. Wolę już
      zapłacić za bilet i zwiedzać w spokoju a nie ze stadem dyszących nade mną ludzi
      albo poczekać na jakikolwiek wolny od opłat dzień. Dziękuję. W przyszłym roku
      zostaje w domu.
      • tashunka No i bomba 19.05.07, 01:34
        • tashunka Re: No i bomba 19.05.07, 01:37
          Zostań w domu i nie narzekaj. Przy odrobinie szczęścia jestem pewien, że
          załapiesz się na Strongmena z Pudzianowskim w telewizornii. A rano możesz iść
          sobie do muzeum, tyle że trzeba jednak zapłacić 9 złotych, całe jedno piwo na
          rynku...
          • Gość: byłam, widziałam:) Re: No i bomba IP: *.isk.net.pl 19.05.07, 01:57
            ale w Noc Muzeów ekspozycje są inne niż zwykle bo są przewidziane dodatkowe atrakcje (projekcje multimedialne, koncerty, pokazy, inscenizacje itp. itd.) czego w normalne dni roku nie ma. i dlatego naprawdę warto stanąć w tej długiej kolejce a później- wejść i się po prostu dobrze bawić :)
          • Gość: t. Re: No i bomba IP: 195.150.224.* 19.05.07, 11:11
            To co takiego zobaczyłeś, czego nie zobaczyłbyś nigdy później i czy stanie w
            jednej kolejce cały wieczór opłaciło Ci się?
            • Gość: n Re: No i bomba IP: *.bci.net.pl 19.05.07, 13:16
              zobaczylem (i posłuchałem) :
              - walki rycerzy przed Celestatem (bez kolejki)
              - koncert w Domu Mehoffera (siadłem w pierwszym rzedzie bez problemu 15 min
              przed koncertem, do Domu Mehoffera nie było kolejki)
              - nauke tańca w Pałacu Erazma Ciołka (bez kolejki)

              Juz drugi raz zwiedzam dzieki tej imprezie mniej znane muzea i jestem
              zadowolony. A na Wawel albo do Czartoryskich mozna isc w inne dni.

              Do zobaczenia za rok ! I oby wiecej takich atrakcji w Krakowie !
    • Gość: Kaska Teskno za Krakowem. W Chicago sa dni za darmo IP: *.hsd1.il.comcast.net 19.05.07, 03:12
      jakos nie widac tlumow. Brakuje atmosfery. Muzea imponujac ale tez duuzo
      niedociagniec.
      Ludzie, przestancie narzekac. Tyle co Polacy maja pomyslow, pieknych miejsc, i
      nawet, ze komus sie chce sa bezwartsciowe.
      • Gość: asasello Re: Teskno za Krakowem. W Chicago sa dni za darmo IP: *.ghnet.pl 19.05.07, 04:24
        Kaśka, napisz o co Ci chodzi, bo trochę trudno się połapać;)
    • Gość: gosc Noc Muzeów w Krakowie: oblężony Wawel IP: *.dyn.optonline.net 19.05.07, 03:12
      powtarzac nawet za drobna oplata,kilka razy do roku,a na efekty nie trzeba
      bedzie dlugo czekac.Pozdawiam.
    • Gość: Kaska I nie pachnialo frytkami? IP: *.hsd1.il.comcast.net 19.05.07, 03:14
      Zapomnialam dodac ... W kapitalizmie zarelko jest glowna atrakcja.
    • Gość: nocek Noc Muzeów w Krakowie: oblężony Wawel IP: *.ghnet.pl 19.05.07, 11:20
      Oczywiscie dziennikarze kierowali sie tam gzie zawsze, czyli Wawel. Na Wawelu
      moznabyło obejrzeć dokładnie to co zwykle. W miejscach naprawdę ciekawych ich
      nie było, a atrakcje tylko dostepne w ten jeden dzień. Np. schrony
      pprzeciwlotnicze w parku Krakowskim. Tam to dopiero były kolejki!!!! Do godziny
      1.oo zwiedziło je ok.7000 ludzi i co.... Opisujcie i pokazujcie dalej oklepane
      miejsca.... Wawel, Narodowe itp te osoby co były tej nocy w Parku wiedza co
      piszę, niezapomniane wrażenia!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka