Dodaj do ulubionych

Wisła gra o Ligę Mistrzów

IP: *.lublin.mm.pl 30.07.03, 00:24
Hmmm ciekawe jakie sa "areny" na Slowacji..
Obserwuj wątek
    • Gość: qaz lepsze IP: *.tele2.pl 30.07.03, 00:46
      polecam ci stronkę www.stadionwelt.de nie trzeba nawet znać
      zbytnio niemieckiego bardzo łatwo się połapać
    • Gość: STF Re: Wisła gra o Ligę Mistrzów IP: *.biz.rr.com 30.07.03, 13:38
    • Gość: adasiek Re: Wisła gra o Ligę Mistrzów IP: *.streamcn.pl 30.07.03, 16:24
      "Bialy"! trzymamy za ciebie kciuki! przyszlosc przed tobą!
      strzel takiego gola jak w ME!
    • Gość: Vincento LM a Wisla Krakow IP: 217.11.134.* 30.07.03, 16:34
      Jesli mistrz polski nie poradzi sobie z jakas tam Omonia z
      jakiejs tam Nikozji to niby z kim mialby wygrac? Chyba slabszych
      druzyn juz nie ma?? Bez przesady, rezerwy Wisly powinny i musza
      sobie dac rade z takimi miernotami. Pan Kasperczak pouklada
      domino jak nalezy nawet ze slabych klockow !! Wprawdzie
      teoretycznie Polacy byli faworytami w meczu z Lotwa ale
      rozkapryszonych panienek z reprezentacji nie mozna porownywac do
      ekipy Kasperczaka & Cupiala. Widac, ze sie faceci nie pieprza
      gwiazdenka Kalu nie chce grac dla Wisly - nie ma problemu, nie ma
      swietych krow!!
    • Gość: Rychu Pompa Re: Wisła gra o Ligę Mistrzów IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 30.07.03, 17:11
      I tak szmaciarze nie macie szans przejścia tych patałachów z
      Cypru a jeżeli by wam sie jakims fartem udało to i tak nie
      przejdziecie anderlechtu.

      PS. Ale Uche was wyruchał!!!!!!!!!!!!

      LEGIA FOREVER

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka