Dodaj do ulubionych

Gorące serca...

22.08.03, 09:52
I gorąca herbata, chyba najlepiej na to pomaga. To ciekawe, ale właśnie nie
piwo, nie zimny tonic, ale goraca herbata i dobrze jeśli z cytryna, potrafi
ugasić pragnienie...
Zaś pragnień gorącego serca ani potrzeba gasić ani schładzać...
A latem to i jakos wszystko poręczniej, blizej i naturalnie cieplej
trudny
Z życzeniami zakochanym;-))
Obserwuj wątek
    • Gość: kaska Re: Gorące serca... IP: *.tele2.pl 22.08.03, 12:57
      herbata lepiej schlodzona w lodowce, z limonka i mieta. A uczucia goretsze;-)
      • trudny2002 Re: Gorące serca... 22.08.03, 13:00
        Mięta do czucia, a limonka wyciskania...
        Uczucia bez czucia...;-)
        Kaśka, Kaśka kusisz...
        słowem nie kuś Kaśka Jaśka...
        trudny
        • Gość: kaska Re: Gorące serca... IP: *.tele2.pl 22.08.03, 13:12
          limonka wprost do wysysania....w upaly to dobrze robi.
    • Gość: kaska mieta vs. limonka IP: *.tele2.pl 22.08.03, 13:30
      a jak czujesz miete to spozyj limonke. Mija natychmiast!;-)
      • trudny2002 Re: mieta vs. limonka 22.08.03, 14:55
        Nie minęło...;-)
        trudny
        • Gość: kaska Re: mieta vs. limonka IP: *.tele2.pl 22.08.03, 15:06
          minie, minie. Troche wiecej cytryny;-)
          • trudny2002 Re: mieta vs. limonka 22.08.03, 15:10
            Myślałem że mija kiedy się do cna wyciśnie...
            Ale moglem się mylic...szaleństwo usprawiedliwia nie?
            ;-)trudny
            • Gość: kaska Re: mieta vs. limonka IP: *.tele2.pl 22.08.03, 15:32
              tak
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka