Dodaj do ulubionych

STARY...przepraszam

22.08.03, 15:15
Przepraszam Starego, autora wątku Jubilat a zasłabnięcie...
Przepraszam , bo rzeczywiscie zachowałem się byle jak. Obiecuję nie powtarzać
głupstw...
Stary się nie gniewaj, a inni nie wtrącajcie się do nieporozumienia. Było i
minęło.
Skutków długotrwałych nie przewiduję.
trudny
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka