04.06.08, 02:05
Chcę zamienić mieszkanie w centrum Warszawy na mieszkanie lub domek w Krakowie .
Tyle że nie jest to takie proste . Czy znajdą się osoby które podpowiedzą jak
postępować aby jednak zamienić ?
A może jedno sprzedać / to w Wa-wie / - a w Krakowie kupić ?
Obserwuj wątek
    • Gość: kosmaty Re: zamiana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.08, 09:42
      wydaje mi się, że lepiej i prościej sprzedać jedno a kupić
      drugie...z zamianami nie jest tak prosto, szczególnie jak się
      pracuje i ma mało czasu, dodatkowo jeśli nieruchomości znajdują się
      w dwóch róznych miastach.
      • kajetan-wawa Re: zamiana 06.06.08, 20:36
        Dziękuję za podpowiedź .
        Tyle że sprzedając , ale nie znając terminu kupna - zostaje się na mieszkaniowym
        lodzie .
        W sprzedanym już się nie mieszka , a jeśli transakcja kupna z jakiegoś powodu
        zgrzytnie czasowo - to ? Hotele są drogie , a sytuacja zmuszać będzie do
        ustępstw przy kupnie .
        No ale dziękuję za podpowiedź , trzeba będzie o takiej wersji pomyśleć .
        Pozdrawiam
        • zbigniew74 Re: zamiana 06.06.08, 22:37
          kajetan-wawa napisał:

          > Dziękuję za podpowiedź .
          > Tyle że sprzedając , ale nie znając terminu kupna - zostaje się na
          mieszkaniowy
          > m
          > lodzie .
          > W sprzedanym już się nie mieszka , a jeśli transakcja kupna z
          jakiegoś powodu
          > zgrzytnie czasowo - to ?

          Przy sprzedaży można sobie zagwarantować wynajmowanie byłego
          własnego mieszkania przez czas szukania nowego. To częsta sytuacja
          przy budowie domu, zabrakło kasy z kredytu sprzedaje się mieszkanie
          i wykańcza dom nadal mieszkając. Oczywiście kupujący musi się na to
          zgodzić, ale to często się zdarza.
          • kajetan-wawa Re: zamiana 07.06.08, 06:31
            No i ponownie dobra i potrzebna rada . Dziękuję .
            Jasne , i nie ukrywane przeze mnie jest to , że nie mam doświadczenia w tego
            typu transakcjach i każda rada - jest dobra .
            Jeśli jeszcze byłby ktoś kto by podpowiedział która agencja handlu
            nieruchomościami w Krakowie , jest rzetelnie działającą - proszę o jej adres .
            No i jeszcze jedna prośba . Wiem że to forum jest czytane przez Osoby znające
            Kraków . Proszę , pomóżcie Państwo i wskażcie dzielnice , gdzie warto obecnie
            się zadomowić .
            Znałem stary Kraków , wiedziałem dobrze gdzie co jest - a teraz ?
            Dużo zmian , inne dzielnice i okolice centrum - to inny świat .
            Dlatego proszę o pomoc .
            Oczywiście dziękuję i pozdrawiam wszystkich Krakusów .
            Szukam domu lub mieszkania w Krakowie , bo to tutaj poznałem dzięki / ś.p. /
            Tacie - wielu wspaniałych Ludzi , historię ,i setki miejsc w starym Krakowie .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka