Dodaj do ulubionych

Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków

IP: *.wola-justowska.sdi.tpnet.pl 18.09.03, 20:47
No to legiunia dostanie paroma bramkami
zeby sie bylo czym chwalic :)))
Obserwuj wątek
    • Gość: loko Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.03, 20:50
      "Legia - przy całym szacunku - topi się w szarzyźnie polskiej
      ligi. Dlatego wygra Wisła - twierdzi były piłkarz mistrzów
      Polski Kamil Kosowski."

      A ty co, Kosowski wielki piłkarzyno? Przedostatnie miejsce w
      Bundeslidze. 1 punkt w 5 meczach. Śmiechu warte.
      • Gość: doradca Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.acn.waw.pl 18.09.03, 21:28
        Gość portalu: loko napisał(a):

        > "Legia - przy całym szacunku - topi się w szarzyźnie polskiej
        > ligi. Dlatego wygra Wisła - twierdzi były piłkarz mistrzów
        > Polski Kamil Kosowski."
        >
        > A ty co, Kosowski wielki piłkarzyno? Przedostatnie miejsce w
        > Bundeslidze. 1 punkt w 5 meczach. Śmiechu warte.
        Takie są oto skutki palenia papierosów od Tomasza Hajty. O
        wodce nie wspomnę bo to napój dla dorosłych a nie dla dzieci.
        Kosowski masz pozdrowienia od matki Twojego syna.
      • Gość: trutututu |||||| LEGIA - WISŁA 2:0 |||||| IP: *.chello.pl 18.09.03, 21:35
        Zecydowanie wygra legia.
        • Gość: Anty- legia Re: |||||| LEGIA - WISŁA 0:3 |||||| IP: *.145.202.62.dial.bluewin.ch 19.09.03, 10:16
          tak bedzie
          • Gość: bart Re: |||||| LEGIA - WISŁA 0:3 |||||| IP: *.mos.gov.pl 19.09.03, 10:39
            kubusiek i anty-legia, choba was popierdoliło. Wisła obskoczy
            tyle samo co od Amiki. LEGIA MISTRZ!
        • Gość: Hool legia LEGIA WYGRA ! ! ! Wisła to cioty które nie umieją gra IP: 213.241.40.* 19.09.03, 12:22
          Wisełka to szmata. Brak im polotu. Gdy stracili czołowych
          zawodników to srają na murawie. LEGIA WYGRA ! ! !
          • Gość: WielkaWarmia Re: LEGIA WYGRA ! ! ! Wisła to cioty które nie u IP: *.ny325.east.verizon.net 19.09.03, 15:27
            Gość portalu: Hool legia napisał(a):

            > Wisełka to szmata. Brak im polotu. Gdy stracili czołowych
            > zawodników to srają na murawie. LEGIA WYGRA ! ! !

            No tak... W koncu futbol legii nalezy do najbardziej
            finezyjnych w Polsce, ba! w Europie... Cala Ameryka Pd. powinna
            uczyc sie "polotu" mazowieckiego, bo zyja i graja w
            nieswiadomosci piekna tej dyscypliny, ktorego nauczyc moze ich
            tylko mazowsze. Banda zakomplexiencoof...
      • Gość: Telsfor ((((( ROW RYBNIK )))))))))) MOJ UKOCHANY KLUB IP: *.ght.iadfw.net 19.09.03, 12:59
        na pochybel Legii i Wisle
    • Gość: piotr+ Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.crowley.pl 18.09.03, 20:58
      Legia oczywiście te kilka bramek wpakuje Wiśle
      • Gość: tadkens Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.interecho.com 18.09.03, 21:21
        chyba dawno nie lales :> wisla wygra ten mecz
      • Gość: doradca Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.acn.waw.pl 18.09.03, 21:29
        Gość portalu: piotr+ napisał(a):

        > Legia oczywiście te kilka bramek wpakuje Wiśle
        Tak jak nie wierze w to, ze Wisła wpakuje Legii kilka bramek
        tak nie wierze w drugą stronę. Chociaż serce mówi, żeby tak
        było to rozum nie śpi i chichocze.
    • Gość: doradca Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.acn.waw.pl 18.09.03, 21:27
      Gość portalu: kubusiek napisał(a):

      > No to legiunia dostanie paroma bramkami
      > zeby sie bylo czym chwalic :)))
      A jak nie dostanie i wygra to zapamiętaj sobie raz na zawsze,
      ze klozet jest dla normalnych ludzi. Dla Ciebie przeznaczone
      jest miejsce za stodołą w tej Twojej Woli Justowskiej
      • Gość: dyszel Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.go.net.pl / *.net.pl 18.09.03, 22:11

        aleś pierdolnął z tą Wolą Justowską
        • Gość: KRAKUS o co chodzi z ta Wolą Justowską? IP: 62.233.151.* 19.09.03, 11:14
          co macie do Woli Justowskiej...?
          sam na niej mieszkam :)

          pozdro

    • Gość: obywatel X to nie ten mecz co rok temu :( bo .... IP: *.chello.pl 18.09.03, 22:34
      .... drużyny nie te same.
      w sądzie walnąłem na legie, ale sądze, że będzie remis.
    • Gość: adas Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: 2.4.STABLE* / *.tpnet.pl 19.09.03, 00:05
      Nie będę się wysilał, bo mi się nie chce :)
      Hej, Wisła gol, lalalalalalalala....
    • Gość: WISLA11111 LEGIA 0-3 WISLA IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 19.09.03, 02:46
      Szymek 1 , Zuraw 2 i po legi!!!
    • Gość: aro wisełka gola! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.03, 07:55
      Wisła powinna po ładnym meczu ograć Legię.Z całym szacunkiem
      dla Legii niestety dostaniecie 3:1. Każdy mówi że do zera ale
      ja uważam, że na otarcie łez sędzia podyktuje jedenastkę dla
      Legii.Dla Wisełki 3 brameczki Żurawia.
    • Gość: Gelekx Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.olawa.sdi.tpnet.pl 19.09.03, 08:04
      Legia-Wisła 3:0!!!!!Dwie bramki powracającego do wiosennej formy
      Stanko Svitlicy, a "Białą Gwiazdę" dobije Marek Saganowski
    • Gość: Gelekx Legia powiezie "Białą Gwiazdę" 3-0!!!!!!! IP: *.olawa.sdi.tpnet.pl 19.09.03, 08:33
      Dwie bramy Stanko Svitlicy, a wiślaków dobije "Sagan"
      Tak wogóle to Wisła w tym sezonie to może co jedynie powalczyć
      o puchar UEFA
    • Gość: ogi KOSOWSKI CYMBAŁ!!! IP: *.tele2.pl 19.09.03, 09:11
    • Gość: jolo Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.ksk.net.pl / 192.168.5.* 19.09.03, 09:14
      ale wy legionisci jestescie smieszni, ta wasza legła gra taka
      bryndze ze mozna na jej meczu tylko spac!!! a moja WISEŁKA
      KRAKÓW wygra ten mecz niestety tylko 3:0 choc okazji
      strzeleckich bedzie miala duzo wiecej i zatka te wasze
      legionistowskie mordy!!!
      • Gość: Marduk Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: 62.233.146.* 19.09.03, 09:58
        Gdybym to ja był żałosnym krawatem, i to jeszcze za Legią, to
        bym się wstydził odezwać na jakimkolwiek forum.
        • Gość: Legia Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.w217-128.abo.wanadoo.fr 19.09.03, 18:46
          Pierdole cie zowowski psie
          (L)
    • Gość: andrzey Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.nestle.pl 19.09.03, 10:22
      glupi jestes, wisla to szmaciarze, dostana baty
    • Gość: Triglaw Chciejstwo w Warszawie IP: *.legnica.sdi.tpnet.pl 19.09.03, 10:58
      Jakmy kochamy sentymenty. Meczem jesieni będzie spotkanie wisły
      z Grodziskiem. jak ktoś mieszka w dużym mieście to mu się
      światopogląd kończy na rogatkach, ale prawda jest taka, że wcale
      bym się nie zdziwił, gdyby Groclin utarł nosa Wiśle. Przypominam
      też, że Wisła to mistrz Polski (osłabiony), Groclin to
      wicemistrz (wzmocniony i to solidnie) a Legia to nawet nie
      ścisła czołówka (i też osłabiona). Skąd więc wniosek, że to
      będzie mecz sezonu? Chciecjstwo to za mało
      • Gość: Super DidzeJ Heniu MEcz na szczycie - Groclin-Gornik Łęczna oczywiści IP: *.freeway.pl / *.freeway.pl 19.09.03, 19:50
        no i Łęczna wygra
    • Gość: LEGIA Już Anderlecht ośmieszył żalosne wiślactwo.... IP: *.minsk-mazowiecki.sdi.tpnet.pl 19.09.03, 11:14
      Dzisiaj zrobi to Legiunia. Wisło !!!!!! Co ??????????? Ty
      qrwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: obywatel X 19VIII 1953: LEGIA-WISŁA 12:0 :))repeat please IP: *.chello.pl 19.09.03, 11:49
      • Gość: khel Re: 19VIII 1953: LEGIA-WISŁA 12:0 :))repeat pleas IP: *.bytom.sdi.tpnet.pl 19.09.03, 13:28
        I co , i moze jeszcze Saganowski zlamie poprzeczke, co? Jak
        chcesz zobaczyc bajke, to idz do kina na "Stara Basn".
    • Gość: DANA INTERNATIONAL Wszystkie cioty Legii łączmy się. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.03, 14:28
      • Gość: legiuch Re: Wszystkie cioty Legii łączmy się. IP: 217.153.90.* 19.09.03, 15:05
        A propos ciot - Kris ty geju gdzie jesteś...
    • Gość: xxx WISLA, LECHIA, JAGIELLONIA !!!!! IP: mieszko.pl.u* 19.09.03, 15:14
      • Gość: yazlok > > > Legia Mistrz, Mistrz, Mistrz < < < IP: 213.77.87.* 19.09.03, 15:18
    • Gość: Bodzio Ale i tak wygrają górnicy... IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 19.09.03, 16:04
      Jak zawsze
    • Gość: Lolo Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.krak.tke.pl 19.09.03, 16:58
      Postawiłem na wisłe więc myśle że wisła WYGRA !!!!!!!
    • Gość: symeon Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.03, 19:03
      WY LUDZIE OBUDŻTA SIE !
      NASZA LIGA NIE JEST WARTA TYLU EPITETÓW.
      NIE JEST WARTA NASZYCH PIENIĘDZY.
      NASZE " GWIAZDY PIŁKARSKIE " TO DNO ,MOMONA I DO SKLEPU PO ŻELIK.
      OLEJCIE Z GÓRY " EXTRAKLASĘ" !!!
      NIC NIE JEST WARTA
      UCZCIJMY TO SPOTKANIE JEDNYM KOMENTARZEM :
      GROBOWĄ CISZĄ...

    • Gość: lukusiek Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.psi-net.pl 19.09.03, 19:04
      Legia-Wisla 3:0. Wisla to łajzy.Jestem urażony wypowiedzią M.
      Szymkowiaka, który powiedział, że to wISŁA osiagnela wiecej w
      europejskich pucharach i przyniosla chlube polskiej pilce. Albo
      mi sie wydaje, albo to LEGIA w 95r. byla w cwiercfinale ligi
      mistrzow. Apeluje do Szymkowiaka, zeby zastanowil sie czasem co
      mówi.
    • Gość: Ignaś Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.09.03, 19:20
      Zzzzoooobbbaczymmyy........
      Legia - Wisła
      2 - 0

    • Gość: marakancia Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.autocom.pl 19.09.03, 19:38
      WISELKA WYGRA:) JAK ZAWSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: Ignaś I co gościu dwójka do przodu - jakoś Ci łyso CO??? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.09.03, 21:31
      • Gość: mks Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.kielce.msk.pl 19.09.03, 22:01
        hehehehe sprzedajcie jeszcze Baszczyńskiego i Żurawia, a kupcie ze dwóch JOPÓW
        I dwie BRASILIE to wam Świt tak samo dokopie. LIGA MISTRZÓW hehehe
    • Gość: tomek Re: Legia to cioty i Wisla pogrzebie warszawiakow IP: *.ack.kolornet.pl 19.09.03, 19:52
      • Gość: Gąsior Re:Wisla to cioty i Legia pogrzebie wiślakow IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.09.03, 22:03
        Upss !!!!!!!!!
        I wisełka popłynęła !!! La,La,La
        4-1 to całkiem niezły wynik !!!
        Wisła Mistrzem - ligi podwórkowej.

        MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka