Gość: kubusiek IP: *.wola-justowska.sdi.tpnet.pl 18.09.03, 20:47 No to legiunia dostanie paroma bramkami zeby sie bylo czym chwalic :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: loko Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.03, 20:50 "Legia - przy całym szacunku - topi się w szarzyźnie polskiej ligi. Dlatego wygra Wisła - twierdzi były piłkarz mistrzów Polski Kamil Kosowski." A ty co, Kosowski wielki piłkarzyno? Przedostatnie miejsce w Bundeslidze. 1 punkt w 5 meczach. Śmiechu warte. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doradca Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.acn.waw.pl 18.09.03, 21:28 Gość portalu: loko napisał(a): > "Legia - przy całym szacunku - topi się w szarzyźnie polskiej > ligi. Dlatego wygra Wisła - twierdzi były piłkarz mistrzów > Polski Kamil Kosowski." > > A ty co, Kosowski wielki piłkarzyno? Przedostatnie miejsce w > Bundeslidze. 1 punkt w 5 meczach. Śmiechu warte. Takie są oto skutki palenia papierosów od Tomasza Hajty. O wodce nie wspomnę bo to napój dla dorosłych a nie dla dzieci. Kosowski masz pozdrowienia od matki Twojego syna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trutututu |||||| LEGIA - WISŁA 2:0 |||||| IP: *.chello.pl 18.09.03, 21:35 Zecydowanie wygra legia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anty- legia Re: |||||| LEGIA - WISŁA 0:3 |||||| IP: *.145.202.62.dial.bluewin.ch 19.09.03, 10:16 tak bedzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bart Re: |||||| LEGIA - WISŁA 0:3 |||||| IP: *.mos.gov.pl 19.09.03, 10:39 kubusiek i anty-legia, choba was popierdoliło. Wisła obskoczy tyle samo co od Amiki. LEGIA MISTRZ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hool legia LEGIA WYGRA ! ! ! Wisła to cioty które nie umieją gra IP: 213.241.40.* 19.09.03, 12:22 Wisełka to szmata. Brak im polotu. Gdy stracili czołowych zawodników to srają na murawie. LEGIA WYGRA ! ! ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WielkaWarmia Re: LEGIA WYGRA ! ! ! Wisła to cioty które nie u IP: *.ny325.east.verizon.net 19.09.03, 15:27 Gość portalu: Hool legia napisał(a): > Wisełka to szmata. Brak im polotu. Gdy stracili czołowych > zawodników to srają na murawie. LEGIA WYGRA ! ! ! No tak... W koncu futbol legii nalezy do najbardziej finezyjnych w Polsce, ba! w Europie... Cala Ameryka Pd. powinna uczyc sie "polotu" mazowieckiego, bo zyja i graja w nieswiadomosci piekna tej dyscypliny, ktorego nauczyc moze ich tylko mazowsze. Banda zakomplexiencoof... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Telsfor ((((( ROW RYBNIK )))))))))) MOJ UKOCHANY KLUB IP: *.ght.iadfw.net 19.09.03, 12:59 na pochybel Legii i Wisle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr+ Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.crowley.pl 18.09.03, 20:58 Legia oczywiście te kilka bramek wpakuje Wiśle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadkens Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.interecho.com 18.09.03, 21:21 chyba dawno nie lales :> wisla wygra ten mecz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doradca Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.acn.waw.pl 18.09.03, 21:29 Gość portalu: piotr+ napisał(a): > Legia oczywiście te kilka bramek wpakuje Wiśle Tak jak nie wierze w to, ze Wisła wpakuje Legii kilka bramek tak nie wierze w drugą stronę. Chociaż serce mówi, żeby tak było to rozum nie śpi i chichocze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doradca Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.acn.waw.pl 18.09.03, 21:27 Gość portalu: kubusiek napisał(a): > No to legiunia dostanie paroma bramkami > zeby sie bylo czym chwalic :))) A jak nie dostanie i wygra to zapamiętaj sobie raz na zawsze, ze klozet jest dla normalnych ludzi. Dla Ciebie przeznaczone jest miejsce za stodołą w tej Twojej Woli Justowskiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dyszel Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.go.net.pl / *.net.pl 18.09.03, 22:11 aleś pierdolnął z tą Wolą Justowską Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KRAKUS o co chodzi z ta Wolą Justowską? IP: 62.233.151.* 19.09.03, 11:14 co macie do Woli Justowskiej...? sam na niej mieszkam :) pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel X to nie ten mecz co rok temu :( bo .... IP: *.chello.pl 18.09.03, 22:34 .... drużyny nie te same. w sądzie walnąłem na legie, ale sądze, że będzie remis. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adas Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: 2.4.STABLE* / *.tpnet.pl 19.09.03, 00:05 Nie będę się wysilał, bo mi się nie chce :) Hej, Wisła gol, lalalalalalalala.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WISLA11111 LEGIA 0-3 WISLA IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 19.09.03, 02:46 Szymek 1 , Zuraw 2 i po legi!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aro wisełka gola! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.03, 07:55 Wisła powinna po ładnym meczu ograć Legię.Z całym szacunkiem dla Legii niestety dostaniecie 3:1. Każdy mówi że do zera ale ja uważam, że na otarcie łez sędzia podyktuje jedenastkę dla Legii.Dla Wisełki 3 brameczki Żurawia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gelekx Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.olawa.sdi.tpnet.pl 19.09.03, 08:04 Legia-Wisła 3:0!!!!!Dwie bramki powracającego do wiosennej formy Stanko Svitlicy, a "Białą Gwiazdę" dobije Marek Saganowski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gelekx Legia powiezie "Białą Gwiazdę" 3-0!!!!!!! IP: *.olawa.sdi.tpnet.pl 19.09.03, 08:33 Dwie bramy Stanko Svitlicy, a wiślaków dobije "Sagan" Tak wogóle to Wisła w tym sezonie to może co jedynie powalczyć o puchar UEFA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jolo Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.ksk.net.pl / 192.168.5.* 19.09.03, 09:14 ale wy legionisci jestescie smieszni, ta wasza legła gra taka bryndze ze mozna na jej meczu tylko spac!!! a moja WISEŁKA KRAKÓW wygra ten mecz niestety tylko 3:0 choc okazji strzeleckich bedzie miala duzo wiecej i zatka te wasze legionistowskie mordy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marduk Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: 62.233.146.* 19.09.03, 09:58 Gdybym to ja był żałosnym krawatem, i to jeszcze za Legią, to bym się wstydził odezwać na jakimkolwiek forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Legia Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.w217-128.abo.wanadoo.fr 19.09.03, 18:46 Pierdole cie zowowski psie (L) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzey Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.nestle.pl 19.09.03, 10:22 glupi jestes, wisla to szmaciarze, dostana baty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Triglaw Chciejstwo w Warszawie IP: *.legnica.sdi.tpnet.pl 19.09.03, 10:58 Jakmy kochamy sentymenty. Meczem jesieni będzie spotkanie wisły z Grodziskiem. jak ktoś mieszka w dużym mieście to mu się światopogląd kończy na rogatkach, ale prawda jest taka, że wcale bym się nie zdziwił, gdyby Groclin utarł nosa Wiśle. Przypominam też, że Wisła to mistrz Polski (osłabiony), Groclin to wicemistrz (wzmocniony i to solidnie) a Legia to nawet nie ścisła czołówka (i też osłabiona). Skąd więc wniosek, że to będzie mecz sezonu? Chciecjstwo to za mało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Super DidzeJ Heniu MEcz na szczycie - Groclin-Gornik Łęczna oczywiści IP: *.freeway.pl / *.freeway.pl 19.09.03, 19:50 no i Łęczna wygra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LEGIA Już Anderlecht ośmieszył żalosne wiślactwo.... IP: *.minsk-mazowiecki.sdi.tpnet.pl 19.09.03, 11:14 Dzisiaj zrobi to Legiunia. Wisło !!!!!! Co ??????????? Ty qrwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel X 19VIII 1953: LEGIA-WISŁA 12:0 :))repeat please IP: *.chello.pl 19.09.03, 11:49 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: khel Re: 19VIII 1953: LEGIA-WISŁA 12:0 :))repeat pleas IP: *.bytom.sdi.tpnet.pl 19.09.03, 13:28 I co , i moze jeszcze Saganowski zlamie poprzeczke, co? Jak chcesz zobaczyc bajke, to idz do kina na "Stara Basn". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DANA INTERNATIONAL Wszystkie cioty Legii łączmy się. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.03, 14:28 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legiuch Re: Wszystkie cioty Legii łączmy się. IP: 217.153.90.* 19.09.03, 15:05 A propos ciot - Kris ty geju gdzie jesteś... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yazlok > > > Legia Mistrz, Mistrz, Mistrz < < < IP: 213.77.87.* 19.09.03, 15:18 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bodzio Ale i tak wygrają górnicy... IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 19.09.03, 16:04 Jak zawsze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lolo Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.krak.tke.pl 19.09.03, 16:58 Postawiłem na wisłe więc myśle że wisła WYGRA !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: symeon Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.03, 19:03 WY LUDZIE OBUDŻTA SIE ! NASZA LIGA NIE JEST WARTA TYLU EPITETÓW. NIE JEST WARTA NASZYCH PIENIĘDZY. NASZE " GWIAZDY PIŁKARSKIE " TO DNO ,MOMONA I DO SKLEPU PO ŻELIK. OLEJCIE Z GÓRY " EXTRAKLASĘ" !!! NIC NIE JEST WARTA UCZCIJMY TO SPOTKANIE JEDNYM KOMENTARZEM : GROBOWĄ CISZĄ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukusiek Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.psi-net.pl 19.09.03, 19:04 Legia-Wisla 3:0. Wisla to łajzy.Jestem urażony wypowiedzią M. Szymkowiaka, który powiedział, że to wISŁA osiagnela wiecej w europejskich pucharach i przyniosla chlube polskiej pilce. Albo mi sie wydaje, albo to LEGIA w 95r. byla w cwiercfinale ligi mistrzow. Apeluje do Szymkowiaka, zeby zastanowil sie czasem co mówi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ignaś Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.09.03, 19:20 Zzzzoooobbbaczymmyy........ Legia - Wisła 2 - 0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marakancia Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.autocom.pl 19.09.03, 19:38 WISELKA WYGRA:) JAK ZAWSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ignaś I co gościu dwójka do przodu - jakoś Ci łyso CO??? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.09.03, 21:31 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mks Re: Legia gra w Warszawie z Wisłą Kraków IP: *.kielce.msk.pl 19.09.03, 22:01 hehehehe sprzedajcie jeszcze Baszczyńskiego i Żurawia, a kupcie ze dwóch JOPÓW I dwie BRASILIE to wam Świt tak samo dokopie. LIGA MISTRZÓW hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: Legia to cioty i Wisla pogrzebie warszawiakow IP: *.ack.kolornet.pl 19.09.03, 19:52 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gąsior Re:Wisla to cioty i Legia pogrzebie wiślakow IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.09.03, 22:03 Upss !!!!!!!!! I wisełka popłynęła !!! La,La,La 4-1 to całkiem niezły wynik !!! Wisła Mistrzem - ligi podwórkowej. MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA !!! Odpowiedz Link Zgłoś