wodnik74 23.09.03, 08:46 No to jestem :))) Bylo pieknie i tyle wrazen, ze glowa boli. To tak w skrocie :))) Niezmiennie pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
peteen Re: czesc 23.09.03, 09:30 witaj (-cie) i proszę się zabierać do pilnego nadrabiania zaległości... ;c) Odpowiedz Link Zgłoś
wodnik74 Re: czesc 23.09.03, 09:30 peteen napisał: > witaj (-cie) i proszę się zabierać do pilnego nadrabiania zaległości... > ;c) hm??? :) Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: czesc 23.09.03, 09:38 co, hmmm, jakies 16 tysięcy postów na wszystkich forach (przypominam o kaźmierskim), jakies siedem imprez, jakieś dwadzieścia cztery najświeższe plotki... nie wystarczy ? ;c) Odpowiedz Link Zgłoś