23.09.03, 08:46
No to jestem :))) Bylo pieknie i tyle wrazen, ze glowa boli. To tak w
skrocie :))) Niezmiennie pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • peteen Re: czesc 23.09.03, 09:30
      witaj (-cie) i proszę się zabierać do pilnego nadrabiania zaległości...
      ;c)
      • wodnik74 Re: czesc 23.09.03, 09:30
        peteen napisał:

        > witaj (-cie) i proszę się zabierać do pilnego nadrabiania zaległości...
        > ;c)


        hm???
        :)
        • peteen Re: czesc 23.09.03, 09:38
          co, hmmm, jakies 16 tysięcy postów na wszystkich forach (przypominam o
          kaźmierskim), jakies siedem imprez, jakieś dwadzieścia cztery najświeższe
          plotki...
          nie wystarczy ?
          ;c)
    • tosia_4 Re: czesc 23.09.03, 11:33
      Witam ciebie i Tripisa :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka