IP: *.chello.pl / *.chello.pl 26.09.03, 22:11
podoba mi się ta brygada:
rano na 192
popołudniu:
1 kółko na 428
1 kółko na 159
2 kółka na 152

co Wy na to?? :D
Obserwuj wątek
    • yogy 428-06 26.09.03, 22:17
      Gość portalu: Fassi napisał(a):

      > podoba mi się ta brygada:
      > rano na 192
      > popołudniu:
      > 1 kółko na 428
      > 1 kółko na 159
      > 2 kółka na 152
      >
      > co Wy na to?? :D

      Jaki aautobus na tym jeździ?
      • Gość: Fassi Re: 428-06 IP: *.chello.pl / *.chello.pl 26.09.03, 22:20
        M120 OfKoRz :D
      • Gość: ADAŚ Re: 428-06 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.03, 22:40
        Co ja na to ... ???

        "428 do piachu" hehehe
      • Gość: mouset Re: 428-06 IP: *.cyf-kr.edu.pl 27.09.03, 12:03
        Eeee, jaki 152? Pierwsze słyszę
        • Gość: Fassi Re: 428-06 IP: *.chello.pl / *.chello.pl 27.09.03, 22:00
          gdybym tego w rękach nie miał to bym nie uwierzył! :P ale niestety miałem okazję jechać tym autobusem do domu, zdziwilo mnie ze bieńczyce, a że 428 to juz wogóle....
          • Gość: mouset Re: 428-06 IP: 217.96.109.* 28.09.03, 09:57
            Kurde, to jak ja patrzyłem? O 159 wiem, ale na 152 brakuje mi co naj,mniej
            trzech podmian, no to jedna już się znalazła.
            A nie wiesz Fassi, jak tam 122-01, czy nadal jest na 152
            • Gość: Fassi Re: 428-06 IP: *.chello.pl / *.chello.pl 28.09.03, 18:54
              nie mam zielonego pojęcia.... :D
    • krzysiek111 Re: 428-06 27.09.03, 09:18
      Gość portalu: Fassi napisał(a):

      > podoba mi się ta brygada:
      > rano na 192
      > popołudniu:
      > 1 kółko na 428
      > 1 kółko na 159
      > 2 kółka na 152

      przynajmniej jakies urozmaicenie, a nie ujezdzanie cały czas jednej trasy ;-)

      >
      > co Wy na to?? :D
      • Gość: mouset 439-10 IP: 217.96.109.* 03.10.03, 18:28
        To jest lepsze:
        rano pół kółka na 123, potem kółko na 439, a na koniec kółko na 159

        popołudniu: 2,5 koła na 439, potem kolo na 152 i wreszcie finisz 1,5 raza na 163
        • pavlack Re: 439-10 03.10.03, 19:10
          Gość portalu: mouset napisał(a):

          > To jest lepsze:
          > rano pół kółka na 123,

          I bardzo dobrze, przynajmniej na pusto nie wyjeżdża :)
          • Gość: fASSI Re: 439-10 IP: *.chello.pl / *.chello.pl 03.10.03, 22:17
            a jaki tabor to wykonuje? ALBa czy CLLka?? bo rano na 439 jakaś ALBa się włóczy, a popołudniu same CLLki, albo odwrotnie :D
            • Gość: mouset Re: 439-10 IP: *.ghnet.pl / *.ghnet.pl 04.10.03, 22:19
              CLL
    • Gość: mouset 511-06 IP: 217.96.109.* 09.10.03, 23:55
      Rano na 502 i 511, popołudniu 511 i 159

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka