Gość: Fassi IP: *.chello.pl / *.chello.pl 26.09.03, 22:11 podoba mi się ta brygada: rano na 192 popołudniu: 1 kółko na 428 1 kółko na 159 2 kółka na 152 co Wy na to?? :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yogy 428-06 26.09.03, 22:17 Gość portalu: Fassi napisał(a): > podoba mi się ta brygada: > rano na 192 > popołudniu: > 1 kółko na 428 > 1 kółko na 159 > 2 kółka na 152 > > co Wy na to?? :D Jaki aautobus na tym jeździ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fassi Re: 428-06 IP: *.chello.pl / *.chello.pl 26.09.03, 22:20 M120 OfKoRz :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAŚ Re: 428-06 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.03, 22:40 Co ja na to ... ??? "428 do piachu" hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouset Re: 428-06 IP: *.cyf-kr.edu.pl 27.09.03, 12:03 Eeee, jaki 152? Pierwsze słyszę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fassi Re: 428-06 IP: *.chello.pl / *.chello.pl 27.09.03, 22:00 gdybym tego w rękach nie miał to bym nie uwierzył! :P ale niestety miałem okazję jechać tym autobusem do domu, zdziwilo mnie ze bieńczyce, a że 428 to juz wogóle.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouset Re: 428-06 IP: 217.96.109.* 28.09.03, 09:57 Kurde, to jak ja patrzyłem? O 159 wiem, ale na 152 brakuje mi co naj,mniej trzech podmian, no to jedna już się znalazła. A nie wiesz Fassi, jak tam 122-01, czy nadal jest na 152 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fassi Re: 428-06 IP: *.chello.pl / *.chello.pl 28.09.03, 18:54 nie mam zielonego pojęcia.... :D Odpowiedz Link Zgłoś
krzysiek111 Re: 428-06 27.09.03, 09:18 Gość portalu: Fassi napisał(a): > podoba mi się ta brygada: > rano na 192 > popołudniu: > 1 kółko na 428 > 1 kółko na 159 > 2 kółka na 152 przynajmniej jakies urozmaicenie, a nie ujezdzanie cały czas jednej trasy ;-) > > co Wy na to?? :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouset 439-10 IP: 217.96.109.* 03.10.03, 18:28 To jest lepsze: rano pół kółka na 123, potem kółko na 439, a na koniec kółko na 159 popołudniu: 2,5 koła na 439, potem kolo na 152 i wreszcie finisz 1,5 raza na 163 Odpowiedz Link Zgłoś
pavlack Re: 439-10 03.10.03, 19:10 Gość portalu: mouset napisał(a): > To jest lepsze: > rano pół kółka na 123, I bardzo dobrze, przynajmniej na pusto nie wyjeżdża :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fASSI Re: 439-10 IP: *.chello.pl / *.chello.pl 03.10.03, 22:17 a jaki tabor to wykonuje? ALBa czy CLLka?? bo rano na 439 jakaś ALBa się włóczy, a popołudniu same CLLki, albo odwrotnie :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouset 511-06 IP: 217.96.109.* 09.10.03, 23:55 Rano na 502 i 511, popołudniu 511 i 159 Odpowiedz Link Zgłoś