Gość: tomek IP: *.mynet.com.pl 30.07.08, 22:15 powiem krótko: niezłe jajca !! czekamy:)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tomson W Krakowie powstaje sklep z dopalaczami IP: 146.176.236.* 30.07.08, 22:39 Nie wiecie jaka jest brytyjska strona tej firmy? niestety jestem w UK i nie oplaca mi sie nic zamawiac z PL. Odpowiedz Link Zgłoś
sokolasty Re: W Krakowie powstaje sklep z dopalaczami 31.07.08, 08:32 Fajnie. Zdelegalizowa, zamknąć, wyrównać, zabetonować. Tylko dlaczego gorzała jest legalna? Czy ona nie odurza? Czy ona nie niszczy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg0,75 Re: W Krakowie powstaje sklep z dopalaczami IP: *.net.autocom.pl 31.07.08, 08:59 z "państwowego" punktu widzenia sprawa jest prosta - większość ceny 'gorzały' to takie czy inne podatki - a od dopalaczy to tylko vat i uda się urwać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonymous Re: W Krakowie powstaje sklep z dopalaczami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 11:09 Większość?? Stosunek kosztu wytworzenia butelki wódki do jej ceny rynkowej jest niższy niż błąd statystyczny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Buc z PO Re: Palikot i Thuske od dawna to POpalaja IP: *.misericordia.be 31.07.08, 11:33 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johny Walker Re: Palikot i Thuske od dawna to POpalaja IP: 213.92.134.* 31.07.08, 13:26 Jak tam zamówienia na Viagrę do Pałacu Prezydenckiego? Nadal ogromne zapotrzebowanie? Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Re: Palikot i Thuske od dawna to POpalaja 31.07.08, 13:32 To jedyna rzecz, ktora udaje sie temu PO-papranemu rzadowi. Degeneraci, menele, kryminalisci, alkoholicy, narkomani, oszusci, to elektorat Platformy Oszustow. PO=P0zero. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damiano w oceanii gdzie to wczesniej zdelegalizowali IP: *.chello.pl 31.07.08, 14:23 producenci musieli zastapic bzp jakas bliska skladem i dzialaniem substancja i tak tez zrobili - wiec delegalizacja jakiegos zwiazku chemicznego jest dzialaniem propagandowym i dyktowanym wylacznie parciem na szkielko. a efekty odwrotne od deklarowanych bo na rynku przyjmujue sie zwykle subdtancja dzialajaca najlepiej z punku widzenia konsumenta, jesli zostanei wycofana, jej miejsce zajmie z koniecznosci podobna, ale z np wieksza iloscia niepozadanych skutkow ubocznych Odpowiedz Link Zgłoś
uniaeuropejska1 Re: Palikot i Thuske od dawna to POpalaja 31.07.08, 14:03 Popalają dropsiki? Duży bzdet posunąłeś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ts Re: W Krakowie powstaje sklep z dopalaczami IP: *.mia.three.co.uk 31.07.08, 09:40 > Nie wiecie jaka jest brytyjska strona tej firmy? niestety jestem w UK i nie > oplaca mi sie nic zamawiac z PL. > Oczywiście że wiemy:)) everyonedoesit.co.uk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Odbyt A zdrowa i naturalna IP: *.93.classcom.pl 30.07.08, 23:02 marihuana nielegalna, co za paranoja :( Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: A zdrowa i naturalna 31.07.08, 13:57 Zdrowotność twojego umysłu porównywalna jest ze zdrowotnością marihuany. Pełny odlot od rzeczywistości:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tata Jak dobrze, że jest wódka i papierosy IP: *.net.3p.pl 31.07.08, 14:05 One nie szkodzą bo są legalne. Dodatkowo mogę zawsze kupić sobie denaturat i napić się z chłopakami spod bloku. Zakazać należy tylko tej marychuany i grzybów co to szkodzą najmocniej bo trzeba je spożywać o wiele dłużej niż moją ukochaną wódę i pety by się zatruć. Odpowiedz Link Zgłoś
uniaeuropejska1 Re: A zdrowa i naturalna 31.07.08, 14:05 Mogliby ją zmodyfikować genetycznie.Obniżyć poziom toksyczności do zera,wtedy musiałaby być legalna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: James Re: A zdrowa i naturalna IP: *.ntlworld.ie 31.07.08, 16:37 niestety marijuana nie jest w ogole toksyczna, jedynie dym ktory wciagamy do pluc jest toksyczny, proponuje vaporiser, albo ganja bake, ciasteczka i napoje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a. Niebezpieczne dopalacze dostępne w sklepie IP: *.ghnet.pl 30.07.08, 23:06 Niebezpieczne mogą być tylko dla kretynów, którzy nie będą potrafili się z nimi obchodzić. Alkohol i papierosy, a nawet zwykłe syropki w polaczeniu z napojami energetycznymi też moga być niebezpieczne. Wszyscy o tym wiedzą i jakoś nikt nie zakazuje ich sprzedaży. Sklepy niech powstają, można sobie popatrzeć na różne dziwactwa, niewadomo czy nas będzie stać i czy faktycznie to będzie taka tragedia dla społeczeństwa...ale Boże broń tylko tych głupków od takich uciech! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: okil Dzieki za info IP: *.chello.pl 31.07.08, 01:10 do tej pory nie wiedzialem nic o tych dopalaczch Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mysiu-pysiu Dziękujemy Wyborczej za kryptoreklamę IP: *.multi-play.net.pl 31.07.08, 01:31 kumpel palił ekstrakt szałwii i mówił, że nawet lepsze niż zioło... Dziękujemy Wyborczej za kryptoreklamę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wenge To wina fałszywie pojętej moralności społecznej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 03:34 Jedyna pocieszająca rzecz to fakt , że takie działania pobudzą do dyskusji na temat "kontrolowanej legalizacji " substancji z grupy tzw narkotyków miękkich. Gdyby w Polsce istniały jakiekolwiek ustalenia prawne w tej dziedzinie (chodzi mi o kontrolę dystrybucji , dopuszczenia do sprzedaży itd ) podobne do ustaleń w sprzedaży alkoholu czy tytoniu to problem by nie istniał . A tak dla kasy znajdzie się grupka "bezwzględnych biznesmenów" i będzie wypuszczać na rynek "pamiątki" ( słowo ze wspomnianej strony www wymienionej w artykule) rzekomo nie do spożycia tylko do "postawienia sobie na półce w domu" . W dodatku przez nikogo nie badane pod kątem bezpieczeństwa spożywania - bo przecież one "nie służa do spożywania" . Nic na to nie poradzą kolejne zakazy , wpisywanie kolejnych substancji jako zakazanych , ponieważ na miejscu tych pierwszych pojawią się za chwilę nowe (sami "biznesmeni" to deklarują) . Mówi się że prawo jest nierychliwe i to jest prawda !! Taki wyścig prawa z "nowymi substancjami" to jak kopanianie się z koniem - prawo będzie zawsze na przegranej pozycji. A najgorsze jest to ,że wynik takiego wyścigu może być tragiczny : od pojedyńczych zgonów z przedawkowania "pamiątek" , po masowe szkody zdrowotne rzeszy ludzi korzystających z tych "pamiątek" ( uszkodzenia wątroby , nerek , trzustki , mięśnia sercowego itd) . Jak niewinnie w konfrontacji z takimi "pamiątkami" wygląda zwykła trawka lub haszysz ( które notabene są dobrze przebadane ,znane są następstwa ich używania, a nawet mają udowodnione właściwości lecznicze) .Ale to trawka i haszysz są zakazane , to za ich posiadanie można trafić do więzienia . Jeśli odpowiedzialni za tworzenie prawa nie zweryfikują postawy do legalizacji ( kontrolowanej !!!) to w dłuższym przedziale czasowym może dojść do tragedii związanej z nową "pamiątką" . I na nic się zda zaostrzanie prawa gdyż "biznesmeni" zawsze znajdą furtkę do jego ominięcia. Swoją drogą rozbraja mnie troska owych "biznesmenów" którzy zabraniają zakupów "pamiątek" w swoim sklepie internetowym osobom poniżej 18 roku życia -niby dlaczego? - skoro to tylko "pamiątki".. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czesio I co taka Legalizacja da? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 11:01 Co da taka legalizacja ? Czy nie będą powstawały nowe substancje psychoaktywne? . I tak się znajdzie grupa ludzi poszukujący czegoś nowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arm Re: I co taka Legalizacja da? IP: *.chello.pl 31.07.08, 13:05 No właśnie, i tak i tak się znajdzie. Nawet w Singapurze sa ludzie uzywajacy narkotykow. A tam jest dozywocie za przemyt. Odpowiedz Link Zgłoś
a_d_e_k Re: I co taka Legalizacja da? 31.07.08, 13:13 Nie widze szans na to dopoki zyja tzw moherowe berety, rydzyk i partie pokroju PiS czy LPR szerzą poglady rodem ze sredniowiecza.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: Super reklama ! IP: 82.197.32.* 31.07.08, 09:14 Lepiej od razu oderżnij sobie łeb, będziesz się krócej męczył. A świat odetchnie po odejściu jednego głupka więcej:) PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kix Re: Super reklama ! IP: 195.90.102.* 31.07.08, 10:49 jarek a ty ciagle sfrustrowany. wybory byly juz dosc dawno, byl czas przywyknac. a moze jakiegos ziolka z nowootwartego sklepu, na poprawe humoru?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm.gdynia.pl Niebezpieczne dopalacze dostępne w sklepie IP: *.gdynia.mm.pl 31.07.08, 07:58 hura w koncu mozna kupic jakas legalna pigule bez obawy o to ze zjesz jakies ufo albo ze bedzie w niej sam syf. ktos probowal ??? wspaniala reklama !! dzieki gazeto !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Niebezpieczne dopalacze dostępne w sklepie IP: *.chello.pl 31.07.08, 08:09 Nieźle. Ale czy naprawde nie ludzie nie mogą sie bawićbez tego? Próbowałam różnych rzeczy - bez też może być fun! ----------- www.100klatka.pl/video/view/id/356 Odpowiedz Link Zgłoś
qrek1 Re: Niebezpieczne dopalacze dostępne w sklepie 31.07.08, 08:43 > Nieźle. Ale czy naprawde nie ludzie nie mogą sie bawićbez tego? Próbowałam > różnych rzeczy - bez też może być fun! Bawić się można bez wielu rzeczy. Bez alkoholu, bez papierosów, bez muzyki. Można miło spędzać czas bez grania na komputerze, bez czytania książki, bez oglądania filmów. Po mieście można się przemieszczać bez samochodu, a do Anglii można pojechać bez korzystania z samolotu. Spać można bez pościeli i można też jeść chleb bez masła. Ale co z tego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przerazony No, tu już przegiąłeś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.08, 09:28 > Spać można bez pościeli i można też jeść chleb bez masła. Stary!!! Nie pisz o takich hardkorach! Chleb bez masła?! Weź pod uwagę, że to forum mogą czytać dzieci!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: james Re: Niebezpieczne dopalacze dostępne w sklepie IP: *.ntlworld.ie 01.08.08, 01:21 moze byc fun z i bez, poprostu ja jestem otwarty na doswiadczenia, moje zycie nalezy do mnie... z "narkotykami" jest jak z innymi rzeczami uzywanymi przez ludzi, samochod w rekach szalenca jest bardziej niebiezpieczny niz heroina, czy to znaczy ze nalezy zdelegalizowac salony sprzedazy a dilerow do paki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan Niebezpieczne dopalacze dostępne w sklepie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 08:19 Redaktorzyny, sprawdźcie zanim cos napiszecie. Substancja N-benzylpiperazyna)to BZP a nie BPZ.. Odpowiedz Link Zgłoś
bergman1 czy po nich nie będę widział i słyszał pisowców? 31.07.08, 08:19 to super. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mavro Re: czy po nich nie będę widział i słyszał pisowc IP: *.aster.pl 31.07.08, 23:07 Przeciwnie, zobaczysz CZTERECH identycznych nikczemnych kurdupli, a kazdy tak ci zjedzie tylka, ze edziesz miec dziure rozmiaru 007. Odpowiedz Link Zgłoś
siris Alkohol najsilniejszym środkiem odurzającym! 31.07.08, 08:22 Alkohol jest najsilniejszym środkiem odurzającym i trującym skutecznie niszczącym organizm jednostki oraz zdrowie społeczne a pomimo tego dostępny jest w sklepach. Komu na tym zależy? Przede wszystkim państwu, które dzięki temu ma święty spokój i może realizować ideę totalnego szwindla. Odpowiedz Link Zgłoś
ready4freddy Re: Alkohol najsilniejszym środkiem odurzającym! 31.07.08, 12:14 siris napisał: > Alkohol jest najsilniejszym środkiem odurzającym i trującym > skutecznie niszczącym organizm jednostki oraz zdrowie społeczne a > pomimo tego dostępny jest w sklepach. Komu na tym zależy? Przede > wszystkim państwu, które dzięki temu ma święty spokój i może > realizować ideę totalnego szwindla. wiesz co, najlepiej sprawdzmy to eksperymentalnie. ja przez tydzien bede wypijac po drinku, a, co mi tam, po trzy nawet. a ty bedziesz palil browna przez tenze sam tydzien. potem sie zbadamy i zobaczmy, jak to alko jest najbardziej trujacym, odurzajacym i tak dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zażywaj z głową Re: Alkohol najsilniejszym środkiem odurzającym! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.08, 13:43 pewnie specjalnie nie zauważyłeś przepaści między przykładami: jeśli proponujesz komuś browna z niewiadomo jakiego źródła to sam też powinieneś pić nie drinki ale ruski spiryt przemycany w wagonach po nafcie!! Niewielu wie że heroina została wymyślona przez Bayern i sprzedawana jako lek na wszystko!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Alkohol najsilniejszym środkiem odurzającym! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 16:19 Browna? A dlaczego nie trawkę? Ano dlatego, że w przypadku trawki wynik eksperymentu nie byłby korzystny dla drinka. O legalizację browna raczej nikt nie walczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: james Re: Alkohol najsilniejszym środkiem odurzającym! IP: *.ntlworld.ie 01.08.08, 01:24 dokladnie, i jeszcze na dodatek alkohol i papierosy zabijaja wiecej ludzi niz wszystko nielegalne narkotyki razem wziete Odpowiedz Link Zgłoś
k31457 Niebezpieczne dopalacze dostępne w sklepie 31.07.08, 08:28 a dyc jo biere piperazyna bom schizol-niewiela bierut co prowda,a dyc to lagodny i skuteczny psychotrop Odpowiedz Link Zgłoś
fleshless taki cwany, taki ura bura, a przedstawić się 31.07.08, 08:32 nie ma odwagi. "kierownik polskiego oddziału World Wide Suplement Importer, który nie zgadza się na publikowanie swego nazwiska" Odpowiedz Link Zgłoś
turbo_wesz Re: taki cwany, taki ura bura, a przedstawić się 31.07.08, 09:44 bo zaraz jakieś dewoty będą mu pikiety pod oknem urządzać, że im dzieci demoralizuje. Odpowiedz Link Zgłoś
red.dot Re: taki cwany, taki ura bura, a przedstawić się 31.07.08, 13:04 fleshless napisał: > nie ma odwagi. To tak jakby diler reklamował się oficjalnie w gazecie... W dziale Sprzedam działkę... Odpowiedz Link Zgłoś
dalton78 Niebezpieczne dopalacze dostępne w sklepie 31.07.08, 08:33 niezła reklama. Tez tak chcę ale ja co prawda nie płacę gazecie - mnie szanowna gazeta banuje:-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klient takiego skl kupuje w takim sklepie IP: 89.100.117.* 31.07.08, 08:34 mieszkam w dublinie, i co jakis czas zagladam do takiego sklepu. jakies ciezkie, opisywane w artykule dropsy, jakos mi w rece nie wpadly, ale legalny substytut dla marichuany znalazlem. Nie jest to to samo, ale mozna wytrzymac, no i legalnie :) nie trzeba juz po norach ganiac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maniac młodzież łykajcie zażywajcie palcie IP: *.autocom.pl 31.07.08, 08:40 większe szanse na rynku pracy dla starszych, młodzież z wypalonymi szarymi komórkami potrzebna jest do ciężkich prac na budowach i przy drogach. Zwiększają się też szanse starszych +50 na lepszą pracę. Odpowiedz Link Zgłoś
boulihacker Re: młodzież łykajcie zażywajcie palcie 31.07.08, 10:48 Najpierw się dowiedz o czym gadasz, bo póki co sam zdajesz się niedobór neuronów demonstrować. Odpowiedz Link Zgłoś
zegrz Niebezpieczne dopalacze dostępne w sklepie 31.07.08, 08:54 Piszcie o tym jeszcze więcej. Jest pewnie jeszcze kilka osób które o tym nie wiedziały. A i firmie darmowa (?) reklama nie zaszkodzi. Potem będziecie mogli oczywiście pisać o szkodliwych efektach zażywania i znowu wypełnicie sobie łamy, a paru "dziennikarzy" portfele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wally Re: Niebezpieczne dopalacze dostępne w sklepie IP: *.adsl.inetia.pl 31.07.08, 11:55 W myśl zasady że jak nie napiszą to sprawa nie istnieje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sensei Życie w Polsce grozi zawałem lub śmiercią . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 08:55 Dlaczego naukowcy nie ostrzegają przed twardym narkotykiem ,który można kupić wszędzie i o każdej porze i to legalnie - ALKOHOL i PAPIEROSY - uzależniają ,niszczą społeczeństwo i zdrowie ,zabijają niemowlęta . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alik Re: Życie w Polsce grozi zawałem lub śmiercią . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 09:19 Dać to skr.....o tym co idą na pielgrzymki na JG , moze dostana pomrocznoś jasną i ominą Częstochowę i pójdą do Lichenia czy Łagiewnik i niech mordy drą tam. A nadchodzi szarańcza na 15 VIII miasto będzie zakorkowane gó.. i z tego będzie miało pobojowisko śmietnisko.Może gościu z uszmi jak Urban powie jakich to ma porządnych księży wokolicach Cżestochowy co dzieciaka każe lekarce uśmierci i bzykanie niewinnych klerczków jak będą na haju to może bedą leżeć pokotem Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: Życie w Polsce grozi zawałem lub śmiercią . 31.07.08, 13:29 no coś ty?? Wiesz jak ważną funkcję pełniły od zawsze halucynogeny w religiach? SKąd te wszystkie wizje Boga, Bogów, bohaterów, świętych, smoków, skrzatów, duchów, itd? Jak zaczną to zażywać pielgrzymi, to będzie im się wydawało, że NAPRAWDĘ Jezus do nich przemawia z Niebia, że naprawdę Maryja w Jasnej Górze zaprasza ich aby podeszli do ołtarza, że naprawdę Bóg Ojciec grzmi nad ich grzechami; że naprawdę Hostia przemienia się w Jezusa-człowieka... To raczej wzmocniłoby ich przekonania religijne i nie tylko ich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Życie w Polsce grozi zawałem lub śmiercią . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 16:22 Mogą nawet zobaczyć aureolę nad głową Rydzyka, a wtedy to już koniec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ogon Niebezpieczne dopalacze dostępne w sklepie IP: 212.160.172.* 31.07.08, 09:08 "Zaskoczenia nie kryje też Marek Bałata, jazzman i ojciec pełnoletniej już córki. - To pierwszy krok do tragedii. Specyfik, który działa podobnie do zakazanego narkotyku, również jest narkotykiem." hahaha no nieźle poryty koleś. człowiek podobny do mordercy również jest mordercą... Odpowiedz Link Zgłoś
grenzik Polecam ! 31.07.08, 09:09 Usłyszałem o środkach na bazie BZP jakieś pół roku temu i jestem w fazie testowania :) Dotychczasowe eksperymenty zaliczamy z kumplami do naprawdę udanych. Ogólnie rzecz biorąc tabletki, których próbowałem działają w sposób porównywalny z MDMA, co jest miłą niespodzianką w czasach nędznych pigułek opartych na amfetaminie. Rewelacyjna jest w nich stabilna faza - wchodzą takim przeskokiem w inny wymiar, a potem przez parę godzin trzymają równiutko :) Odłączają się również bardzo wyraźnie, ale nie ma ciężkiego zejścia - trochę tylko trudno zasnąć. Ogólnie serdecznie polecam zwolennikom takich atrakcji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziomek123 Re: Polecam ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 09:32 I tu się pozwolę z Tobą nie zgodzić. Wszyscy moi znajomi którzy testowali BZP/TFMPP (włącznie ze mną rzecz jasna) mówią o koszmarnych zejściach. Ja konałem 24 godziny po 8 godzinach fajnego lotu (450mg BZP/TFMPP)...no i te źrenice jak spodki. To chyba cecha osobnicza jak kto zjeżdża i taka informacja powinna być podana jawnie na opakowaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
turbo_wesz Re: Polecam ! 31.07.08, 09:47 i takich informacji nie da ci żaden diler - jedynie legalna sprzedaż objęta kontrolą państwa to droga do normalizacji w używaniu substancji psychoaktywnych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johny Walker Re: Polecam ! IP: 213.92.134.* 31.07.08, 13:31 Rzucają się w oczy. Chyba że ma się człowiek gdzie zamelinować na czas odjazdu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziomek123 Re: Polecam ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 14:41 Źrenice to pikuś. Fatalny jest ogólny zjazd i rozbicie. ja w zasadzie nie chodziłem. Pociłem się strasznie, co pól godziny nowa koszulka i ręcznik do wycierania. I fale zimna i gorąca.... Odpowiedz Link Zgłoś
grenzik Re: Polecam ! 31.07.08, 10:57 No tak, tu się zgodzę. U każdego bywa różnie, myśmy mieli jak dotąd delikatnie, ale mówię tu o grupie pięciu osób, więc niezbyt reprezentatywnej. Odpowiedz Link Zgłoś
kakens Re: W Krakowie powstaje sklep z dopalaczami 31.07.08, 09:09 Reklama dźwignią handlu. Na kontrowersji kasę robią pewne linie lotnicze, na swoje wyszedł też importer herbatki z liściem MJ i dopalacza speed 8. A rząd liberałuchów znów się kompromituje próbując zakazać wszystkiego (jak Kononowicz). Żeby to chociaż skuteczne było, a tak robią z siebie nieporadne dzieciątka, które potrafią skrobnąć zakaz, ale już nie potrafią go wyegzekwować. Już widzę te nagłówki: "Sukces policji, na gorącym uczynku zatrzymano dilera z 20 torebkami gałki muszkatołowej" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g.suss Re: W Krakowie powstaje sklep z dopalaczami IP: *.chello.pl 31.07.08, 11:38 kakens napisała: > A rząd liberałuchów znów się kompromituje próbując zakazać wszystkiego (jak > Kononowicz). Więc chyba nie "liberałuchów", nie? Uwielbiam, jak w Polsce PO nazywa się liberałami (co, jak sądzę, w ustach nazywającego ma być obelgą), a PiS prawicą. Hłehłe. Odpowiedz Link Zgłoś
kakens Re: W Krakowie powstaje sklep z dopalaczami 31.07.08, 12:18 Właśnie, że liberałuchy. Jakbym uważała ich za liberałów to bym napisała liberałów. A to są liberałuchy czyli ludziki które podają się za liberałów, a nimi nie są. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jnakrhuz My narkomany juz zacieramy rece IP: 217.153.67.* 31.07.08, 09:13 zamiast strachu przed glinami na legali do sklepu po towar:) I własnie po wstapuilismy do UE!! brawo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arqs Niebezpieczne dopalacze dostępne w sklepie IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.07.08, 09:14 A mnie ciekawi ile dopalacze.com, czy kto tam za tym stoi zapłaciło za taką fajną reklamę :) P.s. Może Iga i Dawid dostali po pakiecie promo? ;) Odpowiedz Link Zgłoś