Dodaj do ulubionych

independent i wy, cała reszto rukis...

02.10.03, 21:05
cóż to nic nie piszecie o pierwszych wrażeniach z zajęć na uczelni ? trza was
specjalnie prosić ?
bierzcie przykład z tomCraca i kuby, którzy w tamtym roku raczyli nas
opowieściami dziwnej treści dobry miesiąc...
;c)
Obserwuj wątek
    • Gość: pscola Re: independent nie ma netu.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.03, 21:22
      ...bo ona zamiejscowa , ale wiem ,ze nadrobi jak wroci :)
    • kuba203 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:25
      peteen napisał:

      > bierzcie przykład z tomCraca i kuby, którzy w tamtym roku raczyli nas
      > opowieściami dziwnej treści dobry miesiąc...

      Hehe, i nic się nie zmieniło, ja znowu na 1 roku :D
      • viking73 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:27
        Nic się nie martw, «rok nie wyrok» ;)
        • peteen Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:29
          a "moja" miała dzis pierwsze zajęcia na "szwedzkiej"...
          mówi, że jak w budzie, wszystkie zajątka w jednej sali, tylko wykładowcy sie
          zmieniają...
          • viking73 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:31
            No to już tak cały czas pewnie będzie mieć w jednej sali, bo kryzys lokalowy to
            na skandynawistyce zawsze był. A jakieś pozytywne pierwsze wrażenia?
            • peteen Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:34
              po pierwszym dniu ?
              ąposibl...
              • viking73 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:38
                Ale pewnie się jej spodoba. Ciekawe czy już się jej kazali zaopatrzyć do
                fonetyki pod red. Bożeny Wierzchowskiej, bo to taki klasyk na pierwszym roku.
                No i ciekawe czy młode kadry też kozrzystaja z podręcznika "Svensk grammatik"
                olofa Thorella.
                • peteen Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:40
                  phi, wierzchowską mam w domu...
                  ale skąd i po co ???

                  inne szczególy niebawem !
                  aha, 19 lasek ("moja" jest śliczna!) i JEDEN facio...
                  • viking73 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:43
                    Nie wiem czy temu jednemu zazdroscić czy współczuć;)

                    Jak ja zaczynałem było 7:4 dla dziewczyn, a skończyliśmy tez z ich wygraną,
                    ale... 5:1, więc już rozumiem jego ból:)
                  • tomcrac Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:47
                    > aha, 19 lasek ("moja" jest śliczna!) i JEDEN facio...

                    tak sie milo sklada, ze mam do niej numer :D i nie zawacham sie go uzyc! ;))
                    • peteen Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 22:03
                      a skadbyś wziął numer do mojej kuzynki ???
                      • tomcrac Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 22:08
                        > a skadbyś wziął numer do mojej kuzynki ???

                        od Twojej cory :)))
          • tomcrac Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:32
            a ja kfa nie wiem co robic... mam ze soba chyba kilkadziesiat roznych rozkladow grup i musze to uporzadkowac w jakis sposob :((

            czy ktos ma jakis gotowy plan np. w Excelu???????????????
            • viking73 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:33
              Witaj na powrót na ojczyzny łonie:) Nie deportowali Cię? A królową widziałeś?
              • tomcrac Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:36
                > Nie deportowali Cię? A królową widziałeś?

                ja mialem ze soba kolorowe papiury, wiec nie mogli deportowac :)) Krolowej nie widzialem na stety, ale milo jest samemu pozwiedzac troche swiata. I kurna ten Londyn to k...o wielkie miasto! :)
            • kuba203 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:35
              tomcrac napisał:

              > mam ze soba chyba kilkadziesiat roznych rozkladow
              > grup i musze to uporzadkowac w jakis sposob :((

              Chodzisz do kilkudziesięciu grup naraz? :)
              • peteen Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:37
                osiągnął nirwanę...
                duch jego krąży po wszystkich wydziałach...
              • tomcrac Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:38
                > Chodzisz do kilkudziesięciu grup naraz? :)

                a rozpiske wf juz widziales? a rozpiske jezykow widziales? tam samych grup mam kilkadziesiat, a jeszcze do tego 7 na UJ, 6 na AE zwyklych zajec...
                • kuba203 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:40
                  tomcrac napisał:

                  > a rozpiske wf juz widziales?

                  Widziałem :)

                  > a rozpiske jezykow widziales?

                  Widziałem :)

                  > tam samych grup mam
                  > kilkadziesiat,

                  Ale ja patrzę tylko na swoją :)

                  > a jeszcze do tego 7 na UJ, 6 na AE zwyklych zajec...

                  ???????????
                  • tomcrac Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:45
                    > Ale ja patrzę tylko na swoją :)

                    no Ty tak, ale ja nie patrze na swoja, bo jej nie mam... i musze dopasowac

                    > ???????????

                    tak jest wlasnie jak studiujesz dwa kierunki, zeby Ci wszystko spasowalo musisz zmieniac grupy, bo inaczej sie nie da :|
                    • kuba203 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:46
                      tomcrac napisał:

                      > tak jest wlasnie jak studiujesz dwa kierunki, zeby Ci wszystko spasowalo
                      musisz
                      > zmieniac grupy, bo inaczej sie nie da :|

                      Chwileczkę, a od kiedy Ty studiujesz 2 kierunki??? Ja chyba jestem mocno
                      zacofany :DDD
                      • tomcrac Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:48
                        > Ja chyba jestem mocno zacofany :DDD

                        albo w Eszewerii za slabo sluchales :DDD
                        • kuba203 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 03.10.03, 15:26
                          tomcrac napisał:

                          > albo w Eszewerii za slabo sluchales :DDD

                          Albo akurat wyszedłem po zakupy, jak to mówiłeś :D
                • viking73 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:41
                  To na PK na drugim roku też macie WF? Dbają widać o waszą tężyznę fizyczną też;)
                  • kuba203 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:45
                    viking73 napisał:

                    > To na PK na drugim roku też macie WF? Dbają widać o waszą tężyznę fizyczną
                    też;
                    > )

                    Na PK to owszem mają, z tym, że my na AE teraz jesteśmy :D
                    • viking73 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:47
                      Ooo, to byłem niedoinformowany:(
                  • tomcrac Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:46
                    > To na PK na drugim roku też macie WF?

                    jakie PK?? :D
    • Gość: bonzaj Re: independent i wy, cała reszto rukis... IP: *.kra.cdp.pl, / *.waw.cdp.pl 02.10.03, 21:49
      To może ja coś opowiem ;)
      Dzisiaj miałem gimnastyke z kolesiem który wygląda na typowego osiłka.Móżdzek
      wielkości fasolki a napakowany jak stodoła.Ale tylko od pasa w góre bo tak
      wyglądają gimnastycy.Hm gdyby jakiśpostronny obserwator wszedł na sale do
      gimnastyki i zobaczył 30 kolesi biegających po sali i klaszczących w ręce na
      akcent lewej nogi w rytm muzyki z kabaretów z lat 20 granej na fortepianie
      mógłby mieć wątpliwości ,czy śmiać się czy płakać.Ogólnie wykładowca od
      gimnastyki posługuje się fachowym językiem typu:
      żelazo- czyli sztanga i inny osprzęt na siłowni
      kipieć - być zmęczonym
      pomopwać - czyli chodzić na siłownie
      i wiele innych.W dodatku kolo uważa że jeśli ktoś nie daje rady to może iść na
      kółko plastyczne to przecież też jest jakaś forma samorealizacji :)
      Jutro mam najlepsze zajęći na AWF czyli tańce a dokładniej
      taniec,rytmika,muzyka czyli jak 30 kolesi tańczy w kółeczku w rytm muzyki...
      Dodam że jak dobrze pójdzie;) za 4,5 roku bęe miał tytuł magistra od fikołków.
      Pozdrawiam ...


      • peteen Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 22:05
        no brawo, brawo...
        a gdzie rekord kraju juniorów ???
        czekamy !
        • Gość: bonzaj Re: independent i wy, cała reszto rukis... IP: *.kra.cdp.pl / *.kra.cdp.pl 02.10.03, 22:08
          Ścigacza już nie pobije :) od pażdziernika jestem już młodzieżowcem :)
    • wodnik74 ale wam fajnie :)) 03.10.03, 09:02
      Naprawde zazdroszcze, bo poczatek pazdziernika to byl zawsze mój ulubiony
      moment. W ogóle mlodziezy uczacej sie zazdroszcze zawsze dwa razy w roku:
      licealnej - 30 czerwca i studenckiej - 1 pazdziernika
      :)))
      • Gość: tomCrac sjo na ae IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 03.10.03, 16:35
        sjo - studium jezykow obcych

        chcialem zakomunikowac, iz kierownik tegoz studium musi byc niezle pokropkowanym czlowiekiem. wyjasniam dlaczego: miast udostepnic czy to w internecie, czy dac do ksero harmonogramy wszystkich grup jezykowych, ten kierownik powiesil kilkadziesiat planow zajec na jednej tablicy ogloszen dla ponad tysiaca osob (powiedzmy, ze jest tam okolo 3m kwadratowe!) Gratuluje kierowniku! w poniedzialek wybieram sie z wizyta na kawke, to sobie pogadamy, bo nie zamierzam marnowac czasu na przepisywanie tylu grup!
        • wodnik74 Re: sjo na ae 03.10.03, 17:07
          Ale czy Ty musisz odpisywa kilkadziesit grup??? Chyba potrzebujesz mniej??? :))
          • tomcrac Re: sjo na ae 03.10.03, 17:25
            akurat jestem w tej tragicznej sytuacji i musze odpisywac kilkadziesiat grup :[
            • garg_ul I to mi niestety przypomniało, 03.10.03, 22:06
              że też musze znaleźć sobie grupę w wymiarze godzin, jakiego prawie nikt nie ma
              na UJ, w godzinach jakie mi pasują i jeszcze, żeby to był drugi rok kursu.
              Przesrane delikatnie mówiąc. Znowu się skończy na kilometrowej kolejce po
              skierowanie :(((
              ______________________________________
              Bądź altruistą - szanuj egoizm innych!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka