peteen 02.10.03, 21:05 cóż to nic nie piszecie o pierwszych wrażeniach z zajęć na uczelni ? trza was specjalnie prosić ? bierzcie przykład z tomCraca i kuby, którzy w tamtym roku raczyli nas opowieściami dziwnej treści dobry miesiąc... ;c) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pscola Re: independent nie ma netu.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.03, 21:22 ...bo ona zamiejscowa , ale wiem ,ze nadrobi jak wroci :) Odpowiedz Link Zgłoś
kuba203 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:25 peteen napisał: > bierzcie przykład z tomCraca i kuby, którzy w tamtym roku raczyli nas > opowieściami dziwnej treści dobry miesiąc... Hehe, i nic się nie zmieniło, ja znowu na 1 roku :D Odpowiedz Link Zgłoś
viking73 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:27 Nic się nie martw, «rok nie wyrok» ;) Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:29 a "moja" miała dzis pierwsze zajęcia na "szwedzkiej"... mówi, że jak w budzie, wszystkie zajątka w jednej sali, tylko wykładowcy sie zmieniają... Odpowiedz Link Zgłoś
viking73 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:31 No to już tak cały czas pewnie będzie mieć w jednej sali, bo kryzys lokalowy to na skandynawistyce zawsze był. A jakieś pozytywne pierwsze wrażenia? Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:34 po pierwszym dniu ? ąposibl... Odpowiedz Link Zgłoś
viking73 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:38 Ale pewnie się jej spodoba. Ciekawe czy już się jej kazali zaopatrzyć do fonetyki pod red. Bożeny Wierzchowskiej, bo to taki klasyk na pierwszym roku. No i ciekawe czy młode kadry też kozrzystaja z podręcznika "Svensk grammatik" olofa Thorella. Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:40 phi, wierzchowską mam w domu... ale skąd i po co ??? inne szczególy niebawem ! aha, 19 lasek ("moja" jest śliczna!) i JEDEN facio... Odpowiedz Link Zgłoś
viking73 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:43 Nie wiem czy temu jednemu zazdroscić czy współczuć;) Jak ja zaczynałem było 7:4 dla dziewczyn, a skończyliśmy tez z ich wygraną, ale... 5:1, więc już rozumiem jego ból:) Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:47 > aha, 19 lasek ("moja" jest śliczna!) i JEDEN facio... tak sie milo sklada, ze mam do niej numer :D i nie zawacham sie go uzyc! ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 22:03 a skadbyś wziął numer do mojej kuzynki ??? Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 22:08 > a skadbyś wziął numer do mojej kuzynki ??? od Twojej cory :))) Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:32 a ja kfa nie wiem co robic... mam ze soba chyba kilkadziesiat roznych rozkladow grup i musze to uporzadkowac w jakis sposob :(( czy ktos ma jakis gotowy plan np. w Excelu??????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
viking73 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:33 Witaj na powrót na ojczyzny łonie:) Nie deportowali Cię? A królową widziałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:36 > Nie deportowali Cię? A królową widziałeś? ja mialem ze soba kolorowe papiury, wiec nie mogli deportowac :)) Krolowej nie widzialem na stety, ale milo jest samemu pozwiedzac troche swiata. I kurna ten Londyn to k...o wielkie miasto! :) Odpowiedz Link Zgłoś
kuba203 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:35 tomcrac napisał: > mam ze soba chyba kilkadziesiat roznych rozkladow > grup i musze to uporzadkowac w jakis sposob :(( Chodzisz do kilkudziesięciu grup naraz? :) Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:37 osiągnął nirwanę... duch jego krąży po wszystkich wydziałach... Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:38 > Chodzisz do kilkudziesięciu grup naraz? :) a rozpiske wf juz widziales? a rozpiske jezykow widziales? tam samych grup mam kilkadziesiat, a jeszcze do tego 7 na UJ, 6 na AE zwyklych zajec... Odpowiedz Link Zgłoś
kuba203 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:40 tomcrac napisał: > a rozpiske wf juz widziales? Widziałem :) > a rozpiske jezykow widziales? Widziałem :) > tam samych grup mam > kilkadziesiat, Ale ja patrzę tylko na swoją :) > a jeszcze do tego 7 na UJ, 6 na AE zwyklych zajec... ??????????? Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:45 > Ale ja patrzę tylko na swoją :) no Ty tak, ale ja nie patrze na swoja, bo jej nie mam... i musze dopasowac > ??????????? tak jest wlasnie jak studiujesz dwa kierunki, zeby Ci wszystko spasowalo musisz zmieniac grupy, bo inaczej sie nie da :| Odpowiedz Link Zgłoś
kuba203 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:46 tomcrac napisał: > tak jest wlasnie jak studiujesz dwa kierunki, zeby Ci wszystko spasowalo musisz > zmieniac grupy, bo inaczej sie nie da :| Chwileczkę, a od kiedy Ty studiujesz 2 kierunki??? Ja chyba jestem mocno zacofany :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:48 > Ja chyba jestem mocno zacofany :DDD albo w Eszewerii za slabo sluchales :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
kuba203 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 03.10.03, 15:26 tomcrac napisał: > albo w Eszewerii za slabo sluchales :DDD Albo akurat wyszedłem po zakupy, jak to mówiłeś :D Odpowiedz Link Zgłoś
viking73 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:41 To na PK na drugim roku też macie WF? Dbają widać o waszą tężyznę fizyczną też;) Odpowiedz Link Zgłoś
kuba203 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:45 viking73 napisał: > To na PK na drugim roku też macie WF? Dbają widać o waszą tężyznę fizyczną też; > ) Na PK to owszem mają, z tym, że my na AE teraz jesteśmy :D Odpowiedz Link Zgłoś
viking73 Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:47 Ooo, to byłem niedoinformowany:( Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 21:46 > To na PK na drugim roku też macie WF? jakie PK?? :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bonzaj Re: independent i wy, cała reszto rukis... IP: *.kra.cdp.pl, / *.waw.cdp.pl 02.10.03, 21:49 To może ja coś opowiem ;) Dzisiaj miałem gimnastyke z kolesiem który wygląda na typowego osiłka.Móżdzek wielkości fasolki a napakowany jak stodoła.Ale tylko od pasa w góre bo tak wyglądają gimnastycy.Hm gdyby jakiśpostronny obserwator wszedł na sale do gimnastyki i zobaczył 30 kolesi biegających po sali i klaszczących w ręce na akcent lewej nogi w rytm muzyki z kabaretów z lat 20 granej na fortepianie mógłby mieć wątpliwości ,czy śmiać się czy płakać.Ogólnie wykładowca od gimnastyki posługuje się fachowym językiem typu: żelazo- czyli sztanga i inny osprzęt na siłowni kipieć - być zmęczonym pomopwać - czyli chodzić na siłownie i wiele innych.W dodatku kolo uważa że jeśli ktoś nie daje rady to może iść na kółko plastyczne to przecież też jest jakaś forma samorealizacji :) Jutro mam najlepsze zajęći na AWF czyli tańce a dokładniej taniec,rytmika,muzyka czyli jak 30 kolesi tańczy w kółeczku w rytm muzyki... Dodam że jak dobrze pójdzie;) za 4,5 roku bęe miał tytuł magistra od fikołków. Pozdrawiam ... Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: independent i wy, cała reszto rukis... 02.10.03, 22:05 no brawo, brawo... a gdzie rekord kraju juniorów ??? czekamy ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bonzaj Re: independent i wy, cała reszto rukis... IP: *.kra.cdp.pl / *.kra.cdp.pl 02.10.03, 22:08 Ścigacza już nie pobije :) od pażdziernika jestem już młodzieżowcem :) Odpowiedz Link Zgłoś
wodnik74 ale wam fajnie :)) 03.10.03, 09:02 Naprawde zazdroszcze, bo poczatek pazdziernika to byl zawsze mój ulubiony moment. W ogóle mlodziezy uczacej sie zazdroszcze zawsze dwa razy w roku: licealnej - 30 czerwca i studenckiej - 1 pazdziernika :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomCrac sjo na ae IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 03.10.03, 16:35 sjo - studium jezykow obcych chcialem zakomunikowac, iz kierownik tegoz studium musi byc niezle pokropkowanym czlowiekiem. wyjasniam dlaczego: miast udostepnic czy to w internecie, czy dac do ksero harmonogramy wszystkich grup jezykowych, ten kierownik powiesil kilkadziesiat planow zajec na jednej tablicy ogloszen dla ponad tysiaca osob (powiedzmy, ze jest tam okolo 3m kwadratowe!) Gratuluje kierowniku! w poniedzialek wybieram sie z wizyta na kawke, to sobie pogadamy, bo nie zamierzam marnowac czasu na przepisywanie tylu grup! Odpowiedz Link Zgłoś
wodnik74 Re: sjo na ae 03.10.03, 17:07 Ale czy Ty musisz odpisywa kilkadziesit grup??? Chyba potrzebujesz mniej??? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
tomcrac Re: sjo na ae 03.10.03, 17:25 akurat jestem w tej tragicznej sytuacji i musze odpisywac kilkadziesiat grup :[ Odpowiedz Link Zgłoś
garg_ul I to mi niestety przypomniało, 03.10.03, 22:06 że też musze znaleźć sobie grupę w wymiarze godzin, jakiego prawie nikt nie ma na UJ, w godzinach jakie mi pasują i jeszcze, żeby to był drugi rok kursu. Przesrane delikatnie mówiąc. Znowu się skończy na kilometrowej kolejce po skierowanie :((( ______________________________________ Bądź altruistą - szanuj egoizm innych! Odpowiedz Link Zgłoś