IP: *.pool.mediaWays.net 12.10.03, 03:04
ktos cwiczy??
warto?
nie warto?
sekta?
gimnastyka zwykla?
mozna samemu??

ps. moze odmladza???:))
ps.2 nie mam psychozy wiekowej, jakby ktos posadzal:D
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka