Gość: kambodza IP: *.pool.mediaWays.net 12.10.03, 03:04 ktos cwiczy?? warto? nie warto? sekta? gimnastyka zwykla? mozna samemu?? ps. moze odmladza???:)) ps.2 nie mam psychozy wiekowej, jakby ktos posadzal:D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj