Dodaj do ulubionych

do klientow Leoparda ...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.08, 15:00
ludzie - przstancie skamlec i ryc pod soba ...

jest was tylu, ze mozecie sie zrzucic po 2 000 pln od mieszkania i
wynajac najlepsza kancelarie prawnicza w Polsce

skoro Manchester mogl sie wpisac na hipoteke, to i wy mozecie. To ze
ONI sa juz wpisani a wy jeszcze nie to nie ma wiekszego znaczeia.
Zalozcie stowarzyszenie i sie wpiszcie zbiorowo na wszystkie dzialki
Leoparda - bo jak zaczniecie pojedynczo doplacac to wyroluja was,
kazdego z osobna.

Tylko POZEW ZBIOROWY wszystkich klientow - z Alej, Wierzbowej i
Twardowskiego moze wam cos dac.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka