Gość: prawnik z glowa
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
18.09.08, 15:00
ludzie - przstancie skamlec i ryc pod soba ...
jest was tylu, ze mozecie sie zrzucic po 2 000 pln od mieszkania i
wynajac najlepsza kancelarie prawnicza w Polsce
skoro Manchester mogl sie wpisac na hipoteke, to i wy mozecie. To ze
ONI sa juz wpisani a wy jeszcze nie to nie ma wiekszego znaczeia.
Zalozcie stowarzyszenie i sie wpiszcie zbiorowo na wszystkie dzialki
Leoparda - bo jak zaczniecie pojedynczo doplacac to wyroluja was,
kazdego z osobna.
Tylko POZEW ZBIOROWY wszystkich klientow - z Alej, Wierzbowej i
Twardowskiego moze wam cos dac.