Dodaj do ulubionych

Leopard/Kijowska

IP: *.devs.futuro.pl 13.11.08, 23:23
Czy ktoś coś wie na temat sprawy wniesionej ostatnio do Sądu
przeciwko Leopardowi?
Obserwuj wątek
    • jasiuwedrowniczek Re: Leopard/Kijowska 14.11.08, 18:47
      ja równiez prosilbym o informacje na ten temat. moja siostrzenica
      kupila tam mieszkanie wiec jestem zainteresowany.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka