Gość: nowy IP: *.devs.futuro.pl 13.11.08, 23:23 Czy ktoś coś wie na temat sprawy wniesionej ostatnio do Sądu przeciwko Leopardowi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jasiuwedrowniczek Re: Leopard/Kijowska 14.11.08, 18:47 ja równiez prosilbym o informacje na ten temat. moja siostrzenica kupila tam mieszkanie wiec jestem zainteresowany. Odpowiedz Link Zgłoś