Dodaj do ulubionych

Bądź jak Kapuściński: napisz o Nowej Hucie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 06:02
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • 3cik <-------------=--- 04.03.09, 10:37
      Bardzo ciekawe, że nie słychać o żadnych sportowych obchodach 60 lecia NH...
      A miał być żużel, miała przyjechać na Hutnika najstarsza drużyna świata...
      Wygląda na to że koalicja radnych PoPis podzieliła pieniążki na swoje niszowe
      klimaty a "dla ludu" zostanie figa z makiem....
    • Gość: Andrzej Bądź jak Kapuściński: napisz o Nowej Hucie IP: *.gemini.net.pl 04.03.09, 10:44
      Niejaka Anna Wiszniewska w jury? A kto to? My wiemy... Ubaw po pachy!!!
    • Gość: hutas Bądź jak Kapuściński: napisz o Nowej Hucie IP: *.delphi.com 04.03.09, 13:33
      Jak konkurs to i nagroda by się przydała. Dziwne, że nikt nic o tym
      nie napisał.
      • Gość: e. Re: Bądź jak Kapuściński: napisz o Nowej Hucie IP: 80.50.54.* 04.03.09, 21:26
        To celowe - każdy zainteresowany poszuka informacji o nagrodach na podanej
        stronie, autorki w ten sposób odesłały do szczegółów...
    • Gość: SKASOWANY LEC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 06:01
      100 LAT TEMU URODZIŁ SIĘ STANISŁAW JERZY LEC, NAJWYBITNIEJSZY POLSKI
      AFORYSTA.
      PAMIĘTAJMY!!!

      WIĘCEJ INFORMACJI:
      wwwiercioch.blog.onet.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka