Gość: LEC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 06:02 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
3cik <-------------=--- 04.03.09, 10:37 Bardzo ciekawe, że nie słychać o żadnych sportowych obchodach 60 lecia NH... A miał być żużel, miała przyjechać na Hutnika najstarsza drużyna świata... Wygląda na to że koalicja radnych PoPis podzieliła pieniążki na swoje niszowe klimaty a "dla ludu" zostanie figa z makiem.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Bądź jak Kapuściński: napisz o Nowej Hucie IP: *.gemini.net.pl 04.03.09, 10:44 Niejaka Anna Wiszniewska w jury? A kto to? My wiemy... Ubaw po pachy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hutas Bądź jak Kapuściński: napisz o Nowej Hucie IP: *.delphi.com 04.03.09, 13:33 Jak konkurs to i nagroda by się przydała. Dziwne, że nikt nic o tym nie napisał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e. Re: Bądź jak Kapuściński: napisz o Nowej Hucie IP: 80.50.54.* 04.03.09, 21:26 To celowe - każdy zainteresowany poszuka informacji o nagrodach na podanej stronie, autorki w ten sposób odesłały do szczegółów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SKASOWANY LEC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 06:01 100 LAT TEMU URODZIŁ SIĘ STANISŁAW JERZY LEC, NAJWYBITNIEJSZY POLSKI AFORYSTA. PAMIĘTAJMY!!! WIĘCEJ INFORMACJI: wwwiercioch.blog.onet.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś