Gość: Yasioo
IP: *.crowley.pl
23.11.03, 09:23
Tyle już lat słyszy się o tramwaju na Azory, nawet z kładki nad Opolską
zbudowano zejścia na przyszłe perony i dalej nic się nie dzieje. Dlatego w
mojej głowie urodził się kiedyś pomysł, który przez ostatnie miesiące przy
różnych okazjach oceniałem w terenie. Tramwaj od Bronowickiej pasem zieleni
po wschodniej stronie Rydla, razem z ulicą pod torami kolejowymi, dalej po
zachodniej stronie Weissa i pętla na Azorach. Mogłyby tam kończyć 14 i 24, a
w dalszej perspektywie po wybudowaniu torów z Cichego Kącika do Bronowickiej
przez Piastowską mogłaby pojechać tam 18 :)