Dodaj do ulubionych

Flash mob to idiotyzm

30.11.03, 21:23
... nie widzicie tego? Wciskaja wam jakas ciemnote ze znudzonej oglupialej
Ameryki, a wy na to idziecie i nasladujecie ich jak idioci. Jak by wymyslili,
ze jest moda na robienie kupy na srodku skrzyzowania, to tez byscie radosnie
wszyscy robili? Jaki w ogole sens ma takie cus? Ani sie nie ma kontaktu ze
soba, bo nawet nie wolno miec, ani to do niczego nie prowadzi, ani z tego nie
ma pozytku, ani niepozytku - to jest calkowicie obojetne i bezdennie glupie.
Wcale bym sie nie zdziwila, gdyby sie okazalo, ze wymyslil to jakis kretyn,
zeby sprawdzic czy "normalni" ludzie na taki idiotyzm pojda - oczywiscie
poszli. Dawno nie slyszalam o wiekszej glupocie niz ten caly flash mob.
Obserwuj wątek
    • Gość: SEVEN Re: Flash mob to idiotyzm IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 30.11.03, 22:00
      rozaola napisała:

      > ... nie widzicie tego? Wciskaja wam jakas ciemnote ze znudzonej
      oglupialej
      > Ameryki, a wy na to idziecie i nasladujecie ich jak idioci.

      czy na forum sa jacys mobowcy?:))) ja nie znam zadnego

      Jak by wymyslili,
      > ze jest moda na robienie kupy na srodku skrzyzowania, to tez byscie
      radosnie
      > wszyscy robili?

      nie przy jedzeniu na boga...:/

      Jaki w ogole sens ma takie cus? Ani sie nie ma kontaktu ze
      > soba, bo nawet nie wolno miec, ani to do niczego nie prowadzi, ani z
      tego nie
      > ma pozytku, ani niepozytku - to jest calkowicie obojetne i bezdennie
      glupie.
      > Wcale bym sie nie zdziwila, gdyby sie okazalo, ze wymyslil to jakis
      kretyn,
      > zeby sprawdzic czy "normalni" ludzie na taki idiotyzm pojda - oczywiscie
      > poszli. Dawno nie slyszalam o wiekszej glupocie niz ten caly flash mob.

      i tu sie zgadzam!!! a slyszalem, ze te krakowskie okazaly sie niewypalem-
      prawda?
      • jottka Re: Flash mob to idiotyzm 30.11.03, 22:14
        ja nie wiem, czy soczewica mobbowiec, ale lobbowała silnie :)
    • Gość: TytusDeZOO W ogole ten cały internet... IP: *.nowa-wies.sdi.tpnet.pl 30.11.03, 22:19
      ... to idiotyzm! Wymyślili go w Ameryce, a u nas wszyscy te amerykanska mode
      małpują jak głupi!

      Szydełkować by się nauczyli, albo czego innego pozytecznego: cerować, oczka w
      rajstopach łapać, a nie walić w te klawisze i gapic sie w monitor! Kto to
      widział, żeby normalni ludzie w tem internecie siedzieli!

      A w kosciele byli? Bo dzisiaj niedziela!???
    • feldkurat Re: Flash mob to idiotyzm 30.11.03, 22:52
      Hie, dla ludziów z boku to debilne. Szczególnie, jak wiedzą o co chodzi :). Jak mob jest udany tzn. pomysł jest ciekawy a wokół gromada gapiów, którzy nie wiedzą czy uciekać, czy wołać policję, to zaręczam, że zabawa jest przednia. Uważam, że krakowskie były całkiem niezłe, choć za bardzo irracjonalne. Fajny mob jest taki, jak wciąga ludzi postronnych w jakąś checę, choćby ludzie ustawiają się w kolejkę nie wiadomo do czego jak w "Zmiennikach" a ostatnio w mobie w Petersburgu. Niestety, ta zabawa prędzej czy później się wyprztyka. Jak wielu ludzi dowie się o niej i zamiast wywalać gały będą wzdychać "Jezu, znowu ten mob a daliby spokój!", to trzeba będzie dać spokój. Na szczęście nic ważnego od tego nie zależy :)
    • Gość: he Re: Flash mob to idiotyzm IP: *.compower.pl 01.12.03, 18:59
      ja będę miał "kupę" przerażenia, gdy bin laden wysadzi bombę pomiędzy taką
      grupką.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka