Dodaj do ulubionych

Zupełnie poważny wątek ( współczujący)

04.12.03, 23:08
Panu Premierowi oraz towarzyszom niedoli chcę tą droga przekazać serdeczne
wyrazy aspółczucia i ubolewania z powodu raz samego udziału w zdarzeniu
nieprzyjemnym i dramatycznym, a dwa z powodu odniesinych obrazeń, które mogą
jednak stanowić dolegliwość fizyczną.
Trudno mi jednak powstrzymac się od uwagi , że wydaje się być niezwykle
trafnym stare powiedzenie iż "jaki pan , taki kram".
Złomem wybierać się w podróż nie należy, a ocenę przydatności sprzętu do
użycia nalezy pozostawiać fachowcom. I dotyczy to kazdej dziedziny
rzeczywistości.
Niemmniej współczuję i życzę rychłego powrotu do zdrowia.
trudny
Obserwuj wątek
    • Gość: ktoś Re: Zupełnie poważny wątek ( współczujący) IP: *.bsipl.com.pl 05.12.03, 01:03
      dobre!
    • rodzina4 Re: Zupełnie poważny wątek ( współczujący) 05.12.03, 09:27
      Może lepiej jednak powstrzymać się na ten czas od jakichkolwiek uwag. I to
      obojętnie , czy się Millera lubi czy nie. Niech się najpierw chłop wyliże....
      Przecież kogo jak kogo ale Ciebie na pewno na to stać...
      Pozdrawiam
      Łazisz gdzieś w tę pogodę? Szepnij coś, chętnie skorzystam z podpowiedzi, bo
      ruszać się muszę a pomysłu brak.
      r4
    • gph Miler jak Miler 05.12.03, 09:34
      ale ta Jakubowska na pokładzie...
      podejrzewam, że wielu z niecierpliwościa czekało na informacje...
      • trudny2002 Powstrzymac się trudno 05.12.03, 10:06
        Też życzę rychłego wylizania się panu M. jednak kiedy współczuć jak nie na
        gorąco?
        Za tydzień to już będzie rozdrapywanie starych ran.
        trudny
        • rodzina4 Nie wymiguj się od odpowiedzi.. 05.12.03, 10:14
          w taką jutrzejszą - jeszcze gorszą niż dzisiaj - pogodę gdzie pojechać samemu,
          aby trochę odsapnąć. Tak na pół dnia.. Powiedz'że coś. Jura odpada..
          r4
          • trudny2002 Re: Nie wymiguj się od odpowiedzi.. 05.12.03, 11:48
            Wczoraj byłem nie pół ale wiecej dnia w zakopanem, ale było serio ładnie.
            Dziś cieniutko, a jutro ma być całkiem do dupy.
            No to świnia byłbym jakbym Cię z domu gnał. Chyba, że Wiedeń. Kawka, torcik...
            Hundrtwasser przy loewengasse i chyba pora wracać. przy szczęściu można trafić
            nawet teraz ładny kawałek pogody i zajrzeć w który zameczek na Słowacji
            trudny
            A jak nie to Waszyngtona do kopca jak nie pada to do dziadkowego kopca ...;-))


      • Gość: Piaff Re: Miler jak Miler IP: *.nsw.bigpond.net.au 05.12.03, 12:12
        miler - prosze nie mylic (millic?) z milordem
    • ciupazka Re: Zupełnie poważny wątek ( współczujący) 05.12.03, 12:10
      trudny2002 napisał:

      > Panu Premierowi oraz towarzyszom niedoli chcę tą droga przekazać serdeczne
      > wyrazy aspółczucia i ubolewania z powodu raz samego udziału w zdarzeniu
      > nieprzyjemnym i dramatycznym, a dwa z powodu odniesinych obrazeń, które mogą
      > jednak stanowić dolegliwość fizyczną.
      > Trudno mi jednak powstrzymac się od uwagi , że wydaje się być niezwykle
      > trafnym stare powiedzenie iż "jaki pan , taki kram".
      > Złomem wybierać się w podróż nie należy, a ocenę przydatności sprzętu do
      > użycia nalezy pozostawiać fachowcom. I dotyczy to kazdej dziedziny
      > rzeczywistości.
      > Niemmniej współczuję i życzę rychłego powrotu do zdrowia.
      > trudny


      Piyrse upomniynie od Bozi... A jesce ceko go i inksyk od ludzi... hale
      współcuć mu pokiela cas na to, wypodo i nie zawadzi.
      Telo. Pozdr.
      • trudny2002 Bozia młodzik nie jes 05.12.03, 12:17
        ba ino ocka mo dobre i serce tyz.
        Uwidzioł i upomnioł, cosi kieby zółtom kartke pokozoł.
        Jesce roz polecom mogom uwidzieć cyrwonom.
        Moze i nioe polecom, ale jo by fcioł coby lecieli , ba ino ze stołków.
        I jo tyz telo i biere się w pieron. Juz zek sie spóźnieł...
        trudny;-))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka