trudny2002
04.12.03, 23:08
Panu Premierowi oraz towarzyszom niedoli chcę tą droga przekazać serdeczne
wyrazy aspółczucia i ubolewania z powodu raz samego udziału w zdarzeniu
nieprzyjemnym i dramatycznym, a dwa z powodu odniesinych obrazeń, które mogą
jednak stanowić dolegliwość fizyczną.
Trudno mi jednak powstrzymac się od uwagi , że wydaje się być niezwykle
trafnym stare powiedzenie iż "jaki pan , taki kram".
Złomem wybierać się w podróż nie należy, a ocenę przydatności sprzętu do
użycia nalezy pozostawiać fachowcom. I dotyczy to kazdej dziedziny
rzeczywistości.
Niemmniej współczuję i życzę rychłego powrotu do zdrowia.
trudny