Dodaj do ulubionych

W Tatry z rasistowskim emblematem

    • Gość: Tom Re: sam jestes glupi IP: 80.87.38.* 23.07.09, 08:08
      Przecież to widać, że idiota. Skończył powożąc kolejką więc się nie dziwię, że próbuje o to oskarżyć żydów, cyklistów i marsjan... Liczy, że w czystej rasowo Polsce dostrzegą jego talenty i zostanie dyrektorem TPN-u. Niestety, jego rozgarnięcie bardziej podobne jest do gnoju na polu a nie inteligentnego człowieka.
      • ludwikdorn Re: sam jestes glupi 23.07.09, 09:47
        Dziwisz się? Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Jak tak dalej pójdzie to kolejne
        pokolenie Piczurów będzie biegać w zwierzęcych skórach i mówić na muchy ptapty.
        • Gość: A Re: sam jestes glupi IP: *.chello.pl 23.07.09, 16:08
          Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

          Argument idiotyczny, i ktory zreszta naiwni moga rownie dobrze (jesli nie lepiej, rotfl :P) wykorzystac przeciwko naczelnemu czytanej przez nas gazety, i nie tylko.
    • kim-lan-san Re: W Tatry z rasistowskim emblematem 23.07.09, 08:10
      To jest żenujące. Prywatnie niech sobie nawet paraduje w białym kapturze jak
      lubi, ale w pracy powinien zachować jakieś standardy.
      Swoją droga jego przełożeni powinni przygotować wytyczne dotyczące stroju
      służbowego i po sprawie.
      • Gość: gość Re: W Tatry z rasistowskim emblematem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.09, 08:11
        tyle, że on ponoć sam jest włascicielem tej ciufci.
        • kim-lan-san Re: W Tatry z rasistowskim emblematem 23.07.09, 08:17
          Jest jeszcze "Wspólnota Witowska", która jak rozumiem decyduje kto, co, jak.
          No chyba, że pod tą nazwą kryje się jakiś regionalny odłam KKK
    • Gość: TURYSTA W Tatry z rasistowskim emblematem IP: *.chello.pl 23.07.09, 08:11
      TEN SZEF TO NIECH DZIALA OD RAZU A NIE CZEKA NA ZEBRANIE
      CHYBA ZE SIE MUSI WYSPAC TO CO INNEGO
    • Gość: !!! Re: W Tatry z rasistowskim emblematem IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.07.09, 08:19
      Rzecz w tym,że ten koleś paraduje po Dolinie w swoich koszulkach już
      od jakiegoś czasu. Gratuluję refleksu! :-/
      • Gość: gość Re: W Tatry z rasistowskim emblematem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.09, 08:23
        dokładnie, paraduje w nich od przynajmniej 10 lat. Zresztą w tej
        dolinie nie jest jedyną osoba paradującą w tego typu koszulkach.
        Osobiście widziałem kilka innych osób w różnym przekroju wiekowym -
        od 18 do 70 lat.
    • Gość: Dud a co złego jest w koszulce Biały Dumny Człowiek ? IP: *.devs.futuro.pl 23.07.09, 08:23
      a co złego jest w koszulce " biały dumny człowiek " ? rozmumiem oburzenie w
      sprawie koszulki z przekreślona gwiazdą Dawida ale ten napis ? hymmm cos tutaj
      jest nie tak bez przesady z tą poprawnością polityczną no i jak zawsze gabzdecie
      wypowiadają sie skompromitowani przedstawiciele stowarzyszenia "nigdy wiecej"
      kase z PZPN łatwo wyciągać na sex afery z sp. Simonem Molem
      • Gość: ciekawy Re: a co złego jest w koszulce Biały Dumny Człowi IP: 81.210.87.* 23.07.09, 08:27
        Koszulka ma emblemat organizacji, ktora jest jawnie antysemicka.
        A poza tym nie wiem, z czego ten cwiercinteligent moze byc dumny... Dumnym mozna
        byc z czegos, co sie osiagnelo. A na kolor swojej skory to on zadnego wplywu nie
        mial.
        • Gość: gośc Re: a co złego jest w koszulce Biały Dumny Człowi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.09, 08:36
          ONR Podhale jest legalnie zarejestrowanym stowarzyszeniem, a
          prokuratura tej organizacji do dnia dzisiejszego jeszcze nigdy nie
          wystosowała żadnego zarzutu o antysemityzm.
          • Gość: ciekawy Re: a co złego jest w koszulce Biały Dumny Człowi IP: 81.210.87.* 23.07.09, 09:51
            Tym gorzej dla prokuratury... Mam nadzieje, ze teraz sie za to wezma.
            • Gość: gość Re: a co złego jest w koszulce Biały Dumny Człowi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.09, 09:53
              i tak im nic nie udowodni.
              • Gość: ciekawy Re: a co złego jest w koszulce Biały Dumny Człowi IP: 81.210.87.* 23.07.09, 09:58
                Moze i nie, ale warto miec tych kolesi na oku.
                • Gość: PMo Re: a co złego jest w koszulce Biały Dumny Człowi IP: 217.153.131.* 23.07.09, 12:33
                  Tęsknisz za starymi dobrymi czasami ZSRR i PRL? Hmmm? Tak wszystkich
                  inaczej, niepoprawnie myslących mieć na oku. Fajnie by było, no nie?
                  Może byś się zaciągnął na takiego "obserwatora". Widać "Nigdy
                  więcej" wszystkiego nie wyłapuje.
                  A tych rozpoznanych potem zamykać w psychuszkach za bezobjawową
                  schizofrenię. Na pół roku, rok. Na ile trzeba. W ZSRR tak robiono i
                  działało.
                  Cóż, możesz napisać, że dziś już nie ma takich sprawnych mechanizmów
                  gnębienia inaczej myślących, jak za komuny, ale jeszcze nic
                  straconego. Zwolennicy są by to przywrócić.
        • imw są antysemiccy bo żydzi ich nie lubią? 23.07.09, 09:12
          jw.
    • arahat1 on sie nie boi...on ma tatusia czlonka pisuarowego 23.07.09, 08:26
      o
      • Gość: A Re: on sie nie boi...on ma tatusia czlonka pisuar IP: *.chello.pl 23.07.09, 16:09
        Dziwne, buddysta, a taki bojowy :P Zeby nie powiedziec, gustujacy w inwektywach ;>
    • Gość: antyupa W Tatry z rasistowskim emblematem IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.07.09, 08:27
      przecież my wiemy co to znaczy, tak si epoczuć. jedźcie na ukrainę.
      zobaczycie pomniki bandery, szuchwycza i innych katów Polskiej
      ludnosci cywilnej z Kresów. Oni też dumnie drwią z Polski
    • Gość: public enemy uk wola zeby wozil ich murzyn lub oturbaniony muslim IP: *.tktelekom.pl 23.07.09, 08:37
      polityczna poprawnosc...a jak w krajach muzulmanskich morduja za
      same noszenie krzyzyka?! to co wy na to zniewiesciale ciotki co?
    • Gość: uhabuha W Tatry z rasistowskim emblematem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.09, 08:37
      hahahaha gdzie tu rasizm?niedlugo nie bedzie mozna sie przyznac do tego ze
      jest sie bialym bo sie bedzie antysemita albo raista zmadrzejcie ludzie troche
      bo wlasnie przez takich was ten kraj sie stacza...
    • listekklonu Goralenvolk 23.07.09, 08:44
      Pod Tatrami nie brakowało kolaborantów, a tu ich dumny potomek ideologiczny.
      • Gość: gość Re: Goralenvolk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.09, 08:53
        Pod Tatrami nie brakowało patriotów walczących z nazistoskim
        okupantem. Wśród nich byli również podhalańscy narodowcy. Niech
        przypomnę chociażby Konfederację Tatrzańską.
    • Gość: do ciot Do zwolenników innych nacji i ras !!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.09, 08:52
      Najpierw zobaczcie jak Polaków potraktowali faszyści,komuchy ,a
      teraz USA i UE ? Żydowskie USA do tej pory nie otworzyło granic dla
      was ,czyli miłośników murzynów i żydów . W USA się z nas
      śmieją ,Niemcy i Rosja do tej pory nie zapłacili odszkodowania za II
      wojnę światową i komunizm ,a w UK mordują Polaków i w Kanadzie
      faszystowsko-komusza policja ,która zabiła z premedytacją Polaka na
      lotnisku do dziś nie poniosła odpowiedzialności !! OBUDŹCIE SIĘ
      NAIWNI !! Świat WAS OLEWA !! Tylko z silnymi się liczą ,a nie z
      ciotami jak wy .
      • phoven Znów do siebie mówisz paranoiku? 23.07.09, 10:56
        A pan doktor mówił by brać tabletki, mówił?

        A tak bardiej serio: W koszulce "dumny, biały mężczyzna" nie ma nic rasistowskiego. Co innego w tej przekreślonej Gwiazdzie Dawida. Tylko, że tshirtow z wizerunkiem Guevary czy sierpu i młotu nikt nie ściga -jak dla mnie pachnie hipokryzją bo nazizm jest równie chorą i zbrodniczą ideologią co komunizm.
    • snorri696 W Tatry z rasistowskim emblematem 23.07.09, 08:54
      A jak dla mnie zakazywanie głoszenia poglądów to czysta nietolerancja. Dopóki
      ten gość nikogo nie bije, czynnie nie ogranicza ich praw i nie działa na
      szkodę innych ludzi nie powinniśmy mu nic zakazywać. Inaczej można powiedziec,
      że to osoba zakazująca jest nietolerancyjna. to się nazywa
      hipokryzja.

      • zigzaur Re: W Tatry z rasistowskim emblematem 23.07.09, 09:45
        W praktyce zostało dowiedzione, że od propagandy nienawiści do masowych zbrodni
        droga niedaleka. Przypomnij sobie takie nazwiska jak Streicher, Rosenberg, Goebbels.
    • dziodu A gdyby miał koszulkę pt. 23.07.09, 08:56
      "Jestem dumnym pasterzem ze Wzgórza Golan"? Mnie jakoś, mimo że rasistą nie
      jestem, koszulka z napisem, że ktoś jest białym, dumnym mężczyzną nie przeraża
      i nie obraża. Ja proponuję, żeby gw napisała o koszulkach, które nosili /
      noszą izraelscy żołnierze - to jest dopiero rasizm i nawoływanie do przemocy -
      sphr.org/v3/images/stories/1-israel_t-shirt.jpg
      • Gość: A Re: A gdyby miał koszulkę pt. IP: *.chello.pl 23.07.09, 16:13
        Oj, ty antysemito taki owaki, zaraz za poruszanie zabronionej tematyki bedziesz mial na glowie nasza organizacje Nigdy Wiecej na czele z naszym guru doktorem R. P.! ;-)
        • Gość: nehsa Re: A gdyby miał koszulkę pt. IP: *.saite.com.pl 24.07.09, 21:04
          1./Wyraz, "żyd", podobnie jak wyraz, "katolik", czy np. "protestant", oznacza wyznawcę religii, a nie narodowość.
          2./ Judaizm, jest prawzorcem wszystkich totalitaryzmów, ponieważ jest ideologią uzurpacji prymatu wyzanawców, i uzurpacji własności ziemi. Podobieństwa, "Naród Wybrany" i "Herrenwolk", oraz "Ziemia Obiecana" i "Lebensraum", nie są przypadkowe. Judaizm, jest w prostej linii prawzorcem nazizmu.
          3./ Katolicyzm, jest również ideologią uzurpacji. Zamiast prymatu wyznawcy, super dobrem jest w nim "społeczna nauka kościoła", a jej przestrzeganie służy budowie potęgi kapłańskiej kasty=kościoła. Wierzący, traktowani jak bydło, w kościele kleczą.
          Katolicyzm, jest prawzorcem komunizmu.
          "Program Partii", tak jak "Społeczna nauka kościoła" w katolicyźmie, służył przede wszystkim budowie potęgi partii koimunistycznej.
          4./ Jest oczywistym, i niemożliwym do zaprzeczenia, że każda religia, jest dowodem sprzeniewieżenia się nieskończenie racjonalnej, areligijnej Nauce Wszechmogacego Ojca(Boga).
          5./ Funkcjonowanie w Polsce Stowarzyszeń typu, "Nigdy więcej", a przede wszystkim tak zwanej, "Mniejszości Żydowskiej", jest niezaprzeczalnym dowodem wspierania przez Polskie Państwo nazizmu, i jest dowodem judeokracji w Polsce.
          6./ Tak mówią słowa Nauki Ojca(Boga), i racjonalne dowody. I tak jest.
          • Gość: eso Re: A gdyby miał koszulkę pt. IP: *.net.autocom.pl 25.07.09, 01:48
            oj nie jesteś wykształcony skoro nie wiesz, że słowo żyd ma wiele
            znaczeń...
            • Gość: sopel Re: A gdyby miał koszulkę pt. IP: *.broker.com.pl 12.09.09, 23:24
              Oj nie jesteś wykształcony skoro nie wiesz że "żyd" i "Żyd" to co innego.
        • wojtek45-1 Re: A gdyby miał koszulkę pt. 29.07.09, 15:23
          A ja mam jedno pytanie-Ile takich kolejek jeździ w Dolinie Chochołowskiej??
          Jak jedna, to pech.
          Jak kilka, to sprawa jest prosta,
          Każdy komu nie podoba się koszulka woźnicy, to z nim nie jedzie.
          A jak się podoba to i owszem.
          I niestety, boję się, że ten Piczura, czy jak mu tam, z głodu by nie zdechł.
      • sceptyk40 Re: A gdyby miał koszulkę pt. 23.07.09, 16:49
        Napis, jaki podałeś dotyczy jego, choć głupi, nikogo nie obraża,
        świadczy jedynie o ekschibicjoniźmie psychicznym tego, co go nosi.
        Przekreślona gwiazda ma zupełnie inne przesłanie - wyraźnie mówi o
        gościu, że neguje żydów, więc nie może pracować w miejscu publicznym
        w takim stroju, bo narusza tym konstytucję. Prywatnie może założyć
        sobie nawet chomąto na szyję. Koń nie ma żadnych poglądów.
        • a_weasley Re: A gdyby miał koszulkę pt. 23.07.09, 20:49
          sceptyk40 napisała:

          > Napis, jaki podałeś dotyczy jego, choć głupi, nikogo nie obraża,
          > świadczy jedynie o ekschibicjoniźmie psychicznym tego, co go nosi.
          > Przekreślona gwiazda ma zupełnie inne przesłanie - wyraźnie mówi o
          > gościu, że neguje żydów, więc nie może pracować w miejscu
          > publicznym w takim stroju,

          Dopóki nie ma wyraźnego przepisu, który by mu tego zabraniał -
          owszem, może. Co nie zakazane, to dozwolone. Nikogo nie obraża, do
          niczego nie nawołuje, zbrodni totalitarnych nie neguje.
    • a_weasley Biało-Czerwonej ani Krzyża tak Wybiórcza nie broni 23.07.09, 08:56
      Nieznalska to dla nich sztuka, plakat Flynta to sztuka, Kupa
      Wojewódzki to wolność wypowiedzi. Ale niech tylko ktoś krzywo
      spojrzy na Żyda...
    • Gość: marcin Od kiedy to falanga jest rasistowskim emblematem? IP: 193.238.93.* 23.07.09, 08:57
      GW popada w histerie i po raz kolejny osmiesza sie swoja ignorancja!!!
      • Gość: A Re: Od kiedy to falanga jest rasistowskim emblema IP: *.chello.pl 23.07.09, 16:14
        Jak to od kiedy? to ty nie wiesz? Doksztalc sie w nowomowie GW i innych takich :-D. lekcja nr 1: narodowcy=patriotyzm=nacjonalizm=faszyzm=nazizm=kaczyzm=rasizm=antysemityzm=ksenofobia :-)))) Definicje powyzszych slow nie sa do konca (jesli w ogole) znane w tych kregach, tylko tworzy sie taka zbitke...
        • puch4cz Re: Od kiedy to falanga jest rasistowskim emblema 29.07.09, 16:59
          Jeszcze powiedz, że chłopcy z nagimi klatami z ONRu bardzo przyjaźnią się z
          Murzynami... śmieszne jesteście.
    • Gość: Yan a powinno być tak ... IP: *.gdynia.mm.pl 23.07.09, 09:04
      zamiast szukać rozwiązań prawnych, kombinować - trzeba znaleźć
      krzepkiego czarnoskórego mężczyznę i wtedy są dwie opcje:
      A. nagrać spotkanie w czasie, którego owy ciemnoskóry człowiek
      postara się dowiedzieć czemu ta koszulka i domagać się jej zdjęcia i
      wtedy albo zostanie zaatakowany przez widocznego na zdjęciu faceta o
      małym rozumie albo ten zmieni ubranko.

      B. niczego nie nagrywać - po prostu głupi Polak z chamską koszulka
      dostanie łomot od ciemnoskórego człowieka i nie będzie taki oj oj oj
      łatj pałer men


      • Gość: public enemy uk 80% broni w Londynie jest rekach czarnych bandytow IP: *.tktelekom.pl 23.07.09, 10:09
        to sa fakty a z nimi dyskutuja tylko Krakusy, bo nikt inny nie. Sam
        osobiscie nie mam nic przeciwko murzynom czy muzulmanom - uwazam ze
        kazdy europejczyk powinien miec chociaz jednego.
    • Gość: Vodik W Tatry z rasistowskim emblematem IP: *.whb.pl 23.07.09, 09:09
      Zwykle pod artykułem spotykam komentarze zgadzające się i przeczące autorowi. Ale tutaj chyba piszą tylko sami działacze neofaszystowscy.

      Gdybym przyleciał sobie z Marsa, umiał czytać, a nie miał wiedzy kontekstowej i historycznej to faktycznie mógł bym stwierdzić, że ten znak i napis "biały dumny mężczyzna" nie jest niczym złym, jest biały i jest z siebie dumny. Ale nie jestem ani Marsjaninem, ani debilem jakich zdają się chyba udawać tutaj piszący, i wiem, że jest to po prostu znak (tak jak wiele innych wraz z przekreśloną gwiazda Dawida) związany ze skrajnie prawicowymi i niebezpiecznymi ugrupowaniami.

      Żyd noszący transparent z przekreśloną gwiazdą Dawida protestuje przeciwko polityce, może łamaniu tradycji, a może jeszcze czemuś. Polak z ONR z takim znakiem wyznaje wartości faszystowskie i najchętniej wytępił by żydów (cyganów, bezdomnych, chorych psychicznie i homoseksualistów itd) w obozach zagłady.
      • a_weasley Re: W Tatry z rasistowskim emblematem 23.07.09, 09:25
        Gość portalu: Vodik napisał(a):

        > Żyd noszący transparent z przekreśloną gwiazdą Dawida
        > protestuje przeciwko polityce, może łamaniu tradycji,
        > a może jeszcze czemuś. Polak z ONR z takim znakiem
        > wyznaje wartości faszystowskie

        A może solidaryzuje się z Palestyńczykami, programowo bronionymi
        przez lewicę?

        > i najchętniej wytępił by żydów (cyganów, bezdom
        > nych, chorych psychicznie i homoseksualistów itd) w
        > obozach zagłady.

        A to już są Twoje prywatne domysły wynikające ze szkodliwej
        skłonności do stereotypizacji i szufladkowania ludzi oraz
        specyficznej logiki:

        Ten człowiek nie lubi Żydów.
        Naziści, którzy zabijali Żydów i wymienione przez Ciebie grupy, nie
        lubili Żydów.
        Wniosek: ten człowiek chce zabijać Żydów i wymienione przez Ciebie
        grupy.

        Czyli:

        Bociany mają długie szyje.
        Żyrafy mają długie szyje.
        Wniosek: Bociany są żyrafami.
        • sceptyk40 Re: W Tatry z rasistowskim emblematem 23.07.09, 17:15
          Zakiwasz się na śmierć człowieku ze swymi wywodami.
          Po prostu też lubisz, aby Twoim motorem napędowym było posiadanie
          jakiegoś wroga.Może nim być żyd, obcokrajowiec, arab albo bardziej
          osobiście:przełożony, sąsiad itd. A w pracy i to o charakterze
          publicznym nikt nie ma prawa afiszować się z poglądami uzanawanymi
          nawet konstytucyjnie za szkodliwe. Nie mówiąc już o fakcie, że
          miejsce to będzie odstraszać a nie przyciągać turystów - to aspekt
          ekonomiczny posiadania takich fobii,lekko mówiąc.
      • Gość: sonn Re: W Tatry z rasistowskim emblematem IP: *.adsl.inetia.pl 23.07.09, 09:32
        eee tam... od razu obozy zagłady.... My tylko chcemy żeby Żydzi trzymali się od
        naszego pięknego kraju z daleka
        • Gość: ciekawy Re: W Tatry z rasistowskim emblematem IP: 81.210.87.* 23.07.09, 09:54
          Bo?
          • Gość: gość Re: W Tatry z rasistowskim emblematem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.09, 09:57
            bo gdyby byli głupi tak jak tu niektórzy sugerują to prokuratura
            dawno by się za nich wzęła. No chyba, że prokuratura podhalańska
            jest jeszcze głupsza od tych z onr.
      • Gość: A Re: W Tatry z rasistowskim emblematem IP: *.chello.pl 23.07.09, 16:18
        > Żyd noszący transparent z przekreśloną gwiazdą Dawida protestuje przeciwko poli
        > tyce, może łamaniu tradycji, a może jeszcze czemuś. Polak z ONR z takim znakiem
        > wyznaje wartości faszystowskie i najchętniej wytępił by żydów (cyganów, bezdom
        > nych, chorych psychicznie i homoseksualistów itd) w obozach zagłady


        Ehhh, nie wiem czy dobrze rozumiem.. Czyli, ze Polak nie moze byc antysyjonista, bo od razu jest antysemita? Krytykowac dane panstwo moga tylko jego obywatele? LOL
    • Gość: mirka W Tatry z rasistowskim emblematem IP: *.xdsl.centertel.pl 23.07.09, 09:13
      Będzie więcej zdjęć? Jest przystojny.
      • Gość: RR. Re: W Tatry z rasistowskim emblematem IP: *.supercabletv.net.co 30.07.09, 07:26
        Nie jest.
    • 123456ag W Tatry z rasistowskim emblematem 23.07.09, 09:17
      A może on po prostu kupił tą koszulkę na pierwszym z brzegu straganie podczas
      wycieczki do Palestyny?
    • peosyn gdzie można kupić takie koszulki? 23.07.09, 09:28
      • puch4cz Re: gdzie można kupić takie koszulki? 29.07.09, 16:58
        a co, czyżbyś był MJ że musisz NAPISAĆ że jesteś białym mężczyzną? a może jesteś
        transwestytą?
    • zigzaur Działacz PiS nazwiskiem Piczura, dobre! 23.07.09, 09:32
      Poprzednik PiS to partia o nazwie Porozumienie Centrum, zwana pieszczotliwie
      piczką.
      • Gość: A Re: Działacz PiS nazwiskiem Piczura, dobre! IP: *.chello.pl 23.07.09, 16:20
        OK, wyjasnilo sie twoje podejscie co do Palikota jako czlowieka na poziomie. Nabijajac sie z nazwiska, zszedles na poziom porownywalny z Palikotem - czytalem forum GW od jakiegos czasu, i wydawalo mi sie ze jestes wyzej..
    • alex-alexander W Tatry z rasistowskim emblematem 23.07.09, 09:34
      W faszyzujacej Polsce jest to normalne. Nie inaczej bylo przed wojna.
      • Gość: gaall Re: W Tatry z rasistowskim emblematem IP: 212.76.37.* 24.07.09, 23:43
        Taaa i to tak wszystko bez powodu prawdz?
    • Gość: Yabadaba W Tatry z rasistowskim emblematem IP: *.dip.t-dialin.net 23.07.09, 09:36
      Skandal i jak zwykle nikt nic nie wiedzial, nikt nic nie widzial,
      nikt nic nie slyszal. Demokracja to nie bezkrolewie! Milczenie i
      brak reakcji to popieranie takich jakt ten typ. A wladze sa niby
      bezradne? Wiem dlaczego bedac w Polsce ostatnimi czasy nie
      pojechalem do Zakopanego i namawiam innych aby tez tego nie robili.
    • Gość: Obserwator W Tatry z rasistowskim emblematem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.09, 09:37
      Używanie słowa antysemityzm we wszelkich odmianach winno być
      prawnie zakazane, a wypowiadający je jako Polakożerca winien być
      skazany na 5 lat darmowego pobytu z wyżywieniem w wiadomym miejscu.
    • Gość: z Re: W Tatry z rasistowskim emblematem IP: *.acn.waw.pl 23.07.09, 09:44
      Powinien nosić koszulkę z napisem: "Mam małego fiu.a i wielkie kompleksy!".
      Takie szukanie dowartościowania w kolorze skóry czy pochodzeniu tylko o tym może
      świadczyć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka