Dodaj do ulubionych

Po to jest forum portalu gazeta.pl................

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.09, 11:30

Permanentne deprecjonowanie jednej i tej samej partii przez
czołowych "opiniotwórców młodzieżówek gw w internecie"
W żadnym kraju europy nie ma tak ordynarnej i trwającej od kilku lat
nagonki na jedną z czołowych partii politycznych danego kraju.
Pomijam osobę Prezydenta, bo to nadaje sie na osobny temat.
To wstyd dla tych naganiaczy, tyle że oni nie zdają sobie za bardzo
sprawy z tego faktu, że to wstyd...
POMIJAM SPRAWY MERYTORYCZNE,
pomijam negatywne fakty, które przecież mają miejsce
i w koalicji i w opozycji i w każdym kraju UE.
Tu chodzi o systemowe gnojenie przeciwnika a nie o "walkę"
polityczną. Ktoś przecież na to dał zgode?
Ktoś przecież kasuje "niepoprawne wpisy"? Kto?
Takiego chamstwa nie ma nigdzie w innym europejskim kraju.
Kto na to zezwala ?
Obserwuj wątek
    • Gość: qwerty Msza za miasto Arras? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.09, 12:33
      Czyli, że najpierw prześladowania Żydów oraz czarownic (cyklistów jeszcze nie było) a później - głód.
      Taki hmmm,.. rebusik?

      Z żalem zawiadamiam, że widzę coś innego, mimo, że patrzę na to samo.
      W pierwszej kolejności widzę niemal czterdziestomilionowe państwo w środku Europy, którego głową jest człowiek małego charakteru i głęboko nieobliczalny oraz całkowicie dyspozycyjny. Nie waha się przed robieniem najgłupszych rzeczy, które kompromitują Majestat Rzplitej wobec sąsiadów - i w szerokim świecie.
      Widzę, jak z powodu nienawiści do GW i służalczości politycznej wobec PiS-u odlatują w niebyt normalne do niedawna dzienniki. Także lokalne, a nie tylko ogólnopolskie.
      Widzę, jak wymieniony wyżej światowiec szkodzi mojemu miastu w stopniu CO NAJMNIEJ RÓWNYM jego (czyli tego miasta-)prezydentowi. Ale to osobny rozdział.

      Proszę uzupełnić swoje wiadomości na temat znaczenia słowa "ordynarny". Obecne są dalece niepełne.
      Z rozmaitych powodów doskonale zdaję sobie sprawę i bez Pańskiej pomocy, co jest, a co nie jest wstydem. To funkcja wieku - i doświadczenia.
      Ale oczywiście w świecie "genetycznych patriotów" istnieją inne sposoby ustalania, kto ma rację. Macierewicz, Kurtyka i te sprawy. Tyle, że coś z tą Blidą słabo wyszło.
      Szanownemu Panu przeszkadza, że Gazeta Wyborcza toczy walkę z PiS-em?
      A kto zaczął? (że spytam z niewinną minką...)
      Gazeta Wyborcza jest, o ile wiem, wolnym medium. Nie należy do Niemców, ani do nikogo innego. Jest medium niezależnym.
      I to PiS bardzo boli, ponieważ jego idole żyją w świecie nakazów.
      Nie przemawiają do nich nawet prawomocne wyroki sądów, w których przegrywają jedne po drugich procesy z GW. Następnie, jak przystało na prawników np (Wasserman z sen. Cichoniem, na antenie RM dziś w nocy, ok 2.00) skarżą się, że te wyroki są takie niegrzeczne i że to niedobrze, że przegrywają.

      Jeśli mowa o niepoprawnych wpisach i ich kasowaniu, to wylatują stąd na moich oczach agresywne wpisy atakujące PiS niecenzuralnie, napaści na kościół i religie, i tym podobne rzeczy.
      Brakuje Pani/Panu nachalnej pro-PiS-owskiej propagandy? Zapraszam na forum komentarzy w Onet.pl
      Tam dyżury agresywnych zwolenników PiS-u prowadzone są 24 godziny na dobę.
      Z właściwym dla tej partii przygotowaniem merytorycznym.
      • Gość: op Re: Msza za miasto Arras? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.09, 17:15
        GW to gazeta żydowska
        • Gość: qwerty Pisze sie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.09, 23:16
          "żydoska"

          Tak lepiej wygląda.
          Podobnie, jak mój ulubiony transparent, który wyprodukują kiedyś (niebawem?) Twoi koledzy:
          "Rzydzi precz z żondu"

          Jakkolwiek przypadkowo wiem, że jest inaczej,

          to musisz bidny polonusie zmierzyć się z realnymi problemami:
          1. żydowska to znaczy czyja? Wyznawców religii mojżeszowej?
          2. Obywateli Izraela?
          3. osób , których matki są Żydówkami?
          3.a - co z ustawami norymberskimi? Niedobre?
          4. osób, które Ty i Twoi koledzy po trzech "połówkach" uznają za Żydów?
          5. A co z rowerzystami i homoseksualistami?
          6. A gdzie miejsce dla rewizjonistów?

          Słaba ta charakterystyka.
          • Gość: havi Re: Pisze sie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.09, 23:42
            dobra i merytoryczna polemika!... :)

            pisiarze są czasami większymi populistami od samego Leppera, którzy czynią z haseł swoj program
            przykłady: 1. niedawna sprawa spotu o tym co to PO nie zrobiło,
            2. nakaz zwiększenia wydatków budżetowych
            3. wojna o media publiczne
            4. walka o IPN

            to tylko niektóre
            • coalmouse Polecam "na przełaj" 27.07.09, 00:55
              albo rowerem...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka