Dodaj do ulubionych

Moje zestawienie

    • nuell Re: Moje zestawienie 26.03.10, 20:12
      https://img515.yfrog.com/img515/5223/panienskiizy.jpg

      Zaproszenie autorstwa mojego M
      • zia86 Re: Moje zestawienie 26.03.10, 20:28
        Super! smile A co planujesz na wieczór panieński? Jak wyszły zaproszenia
        na żywo?
        • nuell Re: Moje zestawienie 26.03.10, 20:34
          Byly tylko w formie elektroniczne. Nie bylo czasu na rozdawanie, czy
          wysylanie. Panieński juz sie odbyl, zaplanowala i zorganizowała go
          moja siostra.
          Opisalam go w innym wątku

          Panienski byl super. Wlasciewie to mialam same niespodzianki. Jak
          weszlam do lokalu to zastanawiam sie dlaczego wszyscy na mnie patrza
          i usmiechaja sie. Pozniej okazalo sie ze loza wynajeta przez moja
          siostre byla udekorowana plakatem zrobionym z mojego zdjecia. Byla
          korona i tron dla panny mlodej, mialysmy konkursy, torcik. Najmilsza
          byla przesylka kurierska od Pana Młodego w postaci bukietu
          tulipanków. Aż sie popłakałam jak to zobaczylam. Ogolnie impreza
          byla rewelacyjna, choc tak bardzo sie nie upilam i nie szalalam na
          parkiecie.
          • zia86 Re: Moje zestawienie 26.03.10, 20:38
            O brzmi super. smile Umknął mi gdzieś ten opis. Dekoracja ze zdjęcia to
            super pomysł. Niespodzianka od PM przesłodka. Fajnie, że wszystko się
            udało.
            • zia86 Re: Moje zestawienie 26.03.10, 20:58
              Chwila. Ale jeśli już wieczór panieński był to znaczy, że ślub coraz
              bliżej! smile Pokaż jak idą pracę nad suknią? smile
              • nuell Re: Moje zestawienie 26.03.10, 21:00
                Jutro II przymiarka, podobno suknia prawie gotowa. Zamówiłam juz
                etole na wierzch i welon mglielke jednowarstwowa do lopatek zeby
                kokardy nie zaslanial. Jutro tez probna fryzurka.
                • zia86 Re: Moje zestawienie 26.03.10, 21:03
                  No to koniecznie zrób zdjęcia! smile Bardzo jestem ciekawa i pewnie nie
                  tylko ja jak to cudo wygląda. smile
                  • lvivianka Re: Moje zestawienie 26.03.10, 21:23
                    Super smile Nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszcze, ze to juz tuz tuz smile
                    • nuell Re: Moje zestawienie 27.03.10, 13:47
                      Fryzura ostateczna


                      http://img709.imageshack.us/img709/7766/professionalmakeupartis.jpg
    • nuell Re: Moje zestawienie 27.03.10, 13:53
      Bukiet ostatecznie

      http://img708.imageshack.us/img708/5108/carissatulipandastilbeb.jpg
      • zia86 Re: Moje zestawienie 27.03.10, 13:57
        Fryzra śliczna. smile Bukiet dla mnie troszkę za blady. Ale pokaż tą
        sukienkę bo jestem niesamowicie ciekawa jak wyszło. smile
        • nuell Re: Moje zestawienie 27.03.10, 14:06
          Bukiet w kolorze fioletu. Zdjecia pokaze po 3 przymiarce, bo byl tam
          tlum ludzi i ogolnie siostra robila mi zdjecie fryzuy w welonach.
          Fotki sukni sa nieuane, bo na zdjeciach stoi krawcowa która tryma mi
          z tyłu suknie bo nie zrobila jeszcze zapiecia. Niby miala kiecka byc
          gotwa juz a jeszcze mui troche pprawic. Pokaze napewno. smile
    • nuell Re: Moje zestawienie 27.03.10, 14:01
      Welon tez juz mam
      https://img130.imageshack.us/img130/6829/966590734.jpg

      i Etole

      https://img88.imageshack.us/img88/8127/stu0169.jpg
      • nuell Wklejam ;p 27.03.10, 19:55
        https://img195.yfrog.com/img195/6048/sukniae.jpg

        Jak widac na zdjeciu suknia sie nie uklada, poniewaz trzymam ja z
        tylu i jest zbyt opieta, poniewaz krawcowa zawsze upiera sie zebym
        ubrala halke, ktora jest do tej sukni za szeroka. Aha naramki sa
        niewykonczne dlaego jdno jest szersze i przypiete sa na brzegach a
        docelowo beda sie ze soba stykaly jak na oryginale.
        • zia86 Re: Wklejam ;p 27.03.10, 20:00
          Oj nie podoba mi się. Naprawdę szkoda, bo oryginał jest piękny ale
          tutaj zaważył materiał, oryginał wykonany jest ze ślicznej koronki a
          twoja suknia ma normalny materiał w sensie koronkę. Nie mówię, że
          jest zła bo jako sama suknia jest ładna i fajnie na tobie leży ale po
          zobaczeniu zdjęcia oryginału miałam po prostu dużo większe
          oczekiwania. Co jak mówię nie znaczy, że suknia jest brzydka bo nie
          jest. A powiedz co to jest ten wzorek tak jakby z tyłu?
          • nuell Re: Wklejam ;p 27.03.10, 20:07
            Ten wzorek to lustro.
            Ja nie mam koronki tylko aplikacje na woalu, koronka wydala mi sie
            zbyt ciezka.
            Wiadomo ze suknia jest inna i tu chyba nikt nie mial watpliwosci.
            • dorothy_mills Re: Wklejam ;p 27.03.10, 20:32
              sukienka wyszła ładna smile troszkę przypomina mi górę sukni derenki.
              Troszkę napaliłyśmy się na to,że sukienka będzie taka jak na zdjęciu wink
              Podziwiam,że dwa tygodnie przed ślubem nie denerwujesz się,że suknia niegotowa,
              ja bym nie mogła spać wink
              Nie mogę się doczekać zdjęć z Waszego ślubu(wkleisz,prawda?) smile
              • nuell Re: Wklejam ;p 27.03.10, 20:40
                Wkleje ;p

                Nie moge miec innej góry, gdyz mam zbyt okragla buzie, a tez
                wolalabym tamtasmile
              • tomelanka Re: Wklejam ;p 27.03.10, 21:52
                mi tam sie suknia podoba, choc szkoda ze nie taka jak pierwsza, bo tamta bajka
                smile ale bardzo dobrze w niej wygladasz, oczywiscie pomijajac to, ze jeszcze jest
                niegotowa, na dole chyba szpilki jeszcze sa, nie uklada sie, ale mam nadzieje ze
                w dniu slubu juz wszystko bedzie pieknie smile fryzura tez mi sie podoba i makijaz
                mi sie podoba, etola ok, welon jakos mi wyglada niechlujnie, ale moze to wina
                zdjecia, samo to ze welon jedna warstwa i do lopatek ok-tylko zdjecie nie bardzo wink
                ja tez czekam na relacje i na foto wink
                dorothy, ja tez bym nie mogla spac wink
                • sajolina Re: Wklejam ;p 28.03.10, 12:51
                  Z ciekawością czekam na efekt końcowysmile
          • caprichito Re: Wklejam ;p 28.03.10, 20:02
            zia,

            zawsze starasz sie byc mila wiec dlaczego teraz piszesz, ze nie
            podoba Ci sie suknia jak juz jest skonczona i dziewczyna za 2
            tygodnie wychodzi za maz? Po co?
            Ja rozumiem, ze to jest forum i kazdy moze wyglosic swoja opinie,
            ale takie wyrazanie pogladow tylko moze sprawic przykrosc przyszlej
            PM.
            Ja jak mi sie cos nie podoba, a jest juz kupione nie komentuje, bo
            po co ktos przez moje komentarze ma sie czuc zle.
        • kitka20061 Re: Wklejam ;p 27.03.10, 22:33
          Suknia moim zdaniem bardzo ładna, mimo, że jeszcze nie wykończona i nie widać jej całego uroku. Szczególnie góra zasługuje na duży plus, bo już te wszystkie z gołymi ramionami przejadły mi się. Fryzura fajna i idealnie pasuje do Ciebie. Bukiecik w fiolecie będzie świetnie pasował.
          Bardzo fajne miałaś zaproszenia na wieczór panieńskismile
          • nuell Re: Wklejam ;p 28.03.10, 09:14
            Nie moge nie spac musze jakos funkcjonowac hehe. Zreszta nie mog
            zrobic nic sama jej nie uszyje, musze jej ufac. Suknia bedzie do
            odbioru w czwartek przed slubem. ;p
            • lvivianka Re: Wklejam ;p 28.03.10, 11:34
              Bardzo ladna sukienka! smile I bardzo dobrze, ze nie mas ztej gory takiej samej jak
              w oryginale - bo taki dekolt wlasnie bardziej Ci pasuje. Wg mnie dekolt taki jak
              w oryginale pasuje jedynie PM o b. malym biuscie. A ten, ktory masz jets dla
              Ciebie super korzystny.Czekamy na dalsz erelacje i zdjecia po big_grin Alez Ci
              zazdroszcze, z eto juz wink
        • caprichito Re: Wklejam ;p 28.03.10, 20:06
          bardzo ladna gora. Mam nadzieje, ze nie bedziesz miec kola do
          slubu?? Tez z niecierpliwoscia czekam na efekt koncowy. Bardzo Ci
          zazdroszcze, ze to juuuz smile chyba cale swieta siedzialabym jak na
          szpilkach hehe.
          • nuell Re: Wklejam ;p 29.03.10, 08:02
            Mysle ze nie bede miala zadnej halki nawet takiej tylko tiulowej.
            Koła nie wchodzily w gre nigdy hehe
        • derenka Re: Wklejam ;p 29.03.10, 08:17
          ładna smile właśnie chyba lepiej, że dekolt jest V, a nie łódka, bo wydłuży i
          wysmukli szyję, bo i właśnie biust lepiej w nim wygląda(chyba, że ktoś ma
          malutki). Z resztą, to mój ulubiony typ dekoltu smile ciekawe jak będzie już w
          całości wyglądać smile
          • nuell Re: Wklejam ;p 30.03.10, 11:39
            Dzisiaj jade na 3 przymiarke. Trzymajcie kciuki ;p
            • magdalena.ko Re: Wklejam ;p 30.03.10, 11:50
              trzymamysmile

              sukienka rzeczywiście jest inna, ale i tak ładnasmile
            • caprichito Re: Wklejam ;p 30.03.10, 13:44
              rob zdjecia smile
              • lvivianka Re: Wklejam ;p 30.03.10, 13:57
                Dokladnie, czekamy na zdjecia i trzymamy kciuki wink
    • nuell 3 przymiarka 30.03.10, 19:38
      https://img715.imageshack.us/img715/556/przymiarkacopy.jpg
      • nuell Re: 3 przymiarka 30.03.10, 19:41
        I zdjęcie pod pachami bedzie zebrany materiał bo jest go za duzo

        II zdjęcie
        Nie patrzcie na ta zolta wstazke, bedzie biala i triche wezsza
        Bedzie kokarda taka jak na sukni bazowej
        Od kokardy bedzie szedł 2 tren z samej koronki tak jak na sukni
        bazowej
        Na brzegach bedzie obszyta koronka

        Jestem bardzo zadowolona z tej przymiarki i juz sie nie denerwuje. W
        pt mam kolejna, statnia juz.
        • nuell Re: 3 przymiarka 30.03.10, 20:40
          Wiem ze troche sie zawiodłyscie, bo chcialyscie miec porownanie jak
          mozna odszyc sukienke. Zwłaszcza Zia, dla której to niemozliwe. Ale
          moj projekt ewoluował w trakcie szycia i teraz nie moge powiedziec
          ze jest podobna do pierowzoru, mimo to dla mnie jest najpiekniejsza,
          bo sama ja sobie wymyslilam. Zreszta dla kazdej Panny Mlodej jej
          suknia jest najpiekniejsza.
          • dorothy_mills Re: 3 przymiarka 30.03.10, 20:45
            nuell suknia już nie jest ładna wink jest piękna smilena początku byłam zawiedziona,że nie będzie taka jak ta na zdjęciu,jednak wyglądasz w niej bardzo ładnie smile

            Możesz zdradzić ile Cie kosztowało uszycie tej sukni??smile
            • dorothy_mills Re: 3 przymiarka 30.03.10, 20:46
              Ps. nie chcesz bardziej wyciętego dekoltu ??
              • nuell Re: 3 przymiarka 30.03.10, 20:52
                Tez dzisiaj o tym pomyslalam ale chyba uz po zawodach.
            • nuell Re: 3 przymiarka 30.03.10, 20:58
              odp wyslalam na prv
              • lvivianka Re: 3 przymiarka 31.03.10, 21:18
                Nuell, PIEKNIE jest. smile Przepieknie Ci ta sukienka podkresla biust. Smiem
                twierdzic, ze gdyby byla uszyta tak jak na zdjeciu, nie wygladalaby tak dobrze wink
          • k.l2 Re: 3 przymiarka 30.03.10, 20:47
            Nie da sie ukryc,ze taka sama nie jest. Ale jest ladna! O z profilu
            widac,ze ladnie Ci podkresla biust. Jestem ciekawa jak bedzie z tym
            drugim trenerm, wydaja sie,ze doda jej jeszcze elegancji.
            Natomiast nie jestem przekonana do tego jak sie uklada? Masz na zdjeciu
            jakas halke? Jesli nie, moze sproboj jakas zalozyc na przymiarce. A
            jesli jest, to sproboj jak byloby bez.
            • nuell Re: 3 przymiarka 30.03.10, 20:55
              Dziekuje za mile slowa. Mam halke z samego tiulu bez kola.
              https://suwaczki.waszslub.pl/img-
2010041000400430.png
      • zia86 Re: 3 przymiarka 31.03.10, 21:27
        No sukienka nie jest taka sama i ja rzeczywiście podtrzymuje, że nie da
        się odszyć sukni. wink Jednak ty w tej sukni wyglądasz ślicznie, bardzo
        ładnie ci podkreśla figurę. smile Suknia też w sobie ładna, podoba mi się
        ten tren i szarfa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka