Dodaj do ulubionych

Po próbie.

19.04.10, 09:48
Jestem juz po próbnym makijażu i fryzurze.

Makijaz oka - zdecydowałam sie na mocny (ciemna obwódka) i
błyszczący, z elemaentami złota i borodo (mój kolor przewodni.
Robi wrażenie, aczkolwiek jest bardzo wyrazisty.

Fryzurę podpatrzyłam tutaj u Was - w wątku o kokach.
Zaraz poszukam i wkleje linka.
Zrezygnowałam z zywego kwiata i wszelkich dodatków na głowie ( z
wyjatkie welonu z tyłu).

Jestem zadowolona, zdecydowanie polecam próbne zabiegi smile

Obserwuj wątek
    • zia86 Re: Po próbie. 19.04.10, 18:09
      O to super, z opisu wygląda fajnie a pokażesz?
    • najta Re: Po próbie. 19.04.10, 20:45
      Oj ja tez polecam próbne zabiegi - zwłaszcza próbne uczesanie. Dzięki temu
      odkryłam, że nie pasuje mi kok hiszpański i w efekcie na ślubie miałam
      zmodyfikowanego "banana" wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka