Jestem juz po próbnym makijażu i fryzurze.
Makijaz oka - zdecydowałam sie na mocny (ciemna obwódka) i
błyszczący, z elemaentami złota i borodo (mój kolor przewodni.
Robi wrażenie, aczkolwiek jest bardzo wyrazisty.
Fryzurę podpatrzyłam tutaj u Was - w wątku o kokach.
Zaraz poszukam i wkleje linka.
Zrezygnowałam z zywego kwiata i wszelkich dodatków na głowie ( z
wyjatkie welonu z tyłu).
Jestem zadowolona, zdecydowanie polecam próbne zabiegi