Gość: Agnieszka Kraków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.04, 19:49 Kto ma taką datę?Może wymienimy sie informacjami...jak dalego zaszły przygotowania?Co macie,czego nie macie?Jestem z Krakowa.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mario Re: 30.04.2005 :) IP: *.chello.pl 13.12.04, 17:22 witaj my tez mamy ten termin co do przygotowań to mamy już: salę, fotografa i kamerzystę , mamy zaluiczone nauke ale bez poradnictwa..jeszcze jestesmy własnie na etapie szukania DJ no i jesteśmy z Gdańska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gabi Re: 30.04.2005 :) IP: 5.2.* / *.chello.pl 13.12.04, 20:07 Hej, tez jestem z Krakowa !!! Mamy juz Kosciol (Skalka), knajpe i mamy na oku DJ'a. No i ja mam juz zamowiona sukienke. A Ty? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: 30.04.2005 :) IP: 62.111.195.* 14.12.04, 07:57 My z warszawy, mamy zamówioną salę i chyba termin w kościele ale co do tego musimy sie upewnić. No i zaliczne nauki razem z poradnią. A dj prawie wybranego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka Kraków Re: 30.04.2005 :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.04, 18:24 My mamy już zamówioną i zaklepaną godzinkę w Kościele(16.00),zamówioną orkiestrę,zaklepaną salę w Hotelu,kupiony alkohol,przygotowane zaproszenia,zrobiona liste gości na przyjędcie i tylko do Kościoła,ja mam już zamówiona sukienkę i poszukuje własnie butów w jaśniutkim kolorze ecri!) Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
annb buty 04.01.05, 18:26 jakie cię interesują? ze skórki czy "sztuczne" bo jesli chodzi o te drugie to na długiej na początku w obuwniczym - (K1) w drugiej sali jest tego masa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: 30.04.2005 :) IP: mieszko.pl.u* / 162.61.79.* 14.12.04, 08:56 Ja mam date slubu 28.05.2005 wiec m-c pozniej ale juz mamy zarezerwowana sale,no wiadomo kosciol,fotorgafa,juz mamy za soba nauki przedmalzenskie i poradnie rodzinna,teraz ogladamy i wybieramy zaproszenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magda Re: 30.04.2005 :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 14:45 ja biore slub tydzien wczesniej 23 kwietnia i zastanawiam sie nad sukienka - tzn. czy przygotowac sobie do niej rozwniez pelerynke lub futerko.. jak myslicie? czy futerko w kwietniu nie jest lekka przesada? poradzcie prosze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka Kraków Re: 30.04.2005 :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.05, 17:32 Ja wypożyczam wraz z sukienką futerko z długim rekawem i narzutkę futerkową na ramiona(gdyby było ciut cieplej)i szal gdyby było b.cieplo...Na każdą ewentualność jestem przygotowana!) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kayleigh 23.04.2005 :) IP: *.ondraszek.ds.polsl.gliwice.pl 04.01.05, 18:29 Ja też 23 Będę miała na wszelki wypadek śliczną delikatną pelerynkę z rękawkami zrobioną na drutach przez moją ukochaną Babcię (wygląda jak pelerynka, tylko na końcach ma ściągacze i w to się wkłada łapki). Mi w sklepach mówiono, że futerko w kwietniu to przesada, ale jakaś narzutka się przyda. Odpowiedz Link Zgłoś