Dodaj do ulubionych

30.04.2005 :)

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.04, 19:49
Kto ma taką datę?Może wymienimy sie informacjami...jak dalego zaszły
przygotowania?Co macie,czego nie macie?Jestem z Krakowa.Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: Mario Re: 30.04.2005 :) IP: *.chello.pl 13.12.04, 17:22
      witaj
      my tez mamy ten termin
      co do przygotowań to mamy już:
      salę, fotografa i kamerzystę , mamy zaluiczone nauke ale bez
      poradnictwa..jeszcze
      jestesmy własnie na etapie szukania DJ
      no i jesteśmy z Gdańska
    • Gość: Gabi Re: 30.04.2005 :) IP: 5.2.* / *.chello.pl 13.12.04, 20:07
      Hej, tez jestem z Krakowa !!! Mamy juz Kosciol (Skalka), knajpe i mamy na oku
      DJ'a. No i ja mam juz zamowiona sukienke. A Ty?
      • Gość: Asia Re: 30.04.2005 :) IP: 62.111.195.* 14.12.04, 07:57
        My z warszawy, mamy zamówioną salę i chyba termin w kościele ale co do tego
        musimy sie upewnić. No i zaliczne nauki razem z poradnią. A dj prawie wybranego.
      • Gość: Agnieszka Kraków Re: 30.04.2005 :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.04, 18:24
        My mamy już zamówioną i zaklepaną godzinkę w Kościele(16.00),zamówioną
        orkiestrę,zaklepaną salę w Hotelu,kupiony alkohol,przygotowane
        zaproszenia,zrobiona liste gości na przyjędcie i tylko do Kościoła,ja mam już
        zamówiona sukienkę i poszukuje własnie butów w jaśniutkim kolorze ecri!smile)
        Pozdrawiam.
        • annb buty 04.01.05, 18:26
          jakie cię interesują? ze skórki czy "sztuczne" bo jesli chodzi o te drugie to
          na długiej na początku w obuwniczym - (K1) w drugiej sali jest tego masa smile
    • Gość: Ania Re: 30.04.2005 :) IP: mieszko.pl.u* / 162.61.79.* 14.12.04, 08:56
      Ja mam date slubu 28.05.2005 wiec m-c pozniej ale juz mamy zarezerwowana
      sale,no wiadomo kosciol,fotorgafa,juz mamy za soba nauki przedmalzenskie i
      poradnie rodzinna,teraz ogladamy i wybieramy zaproszenia smile
    • Gość: Magda Re: 30.04.2005 :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 14:45
      ja biore slub tydzien wczesniej 23 kwietnia i zastanawiam sie nad sukienka -
      tzn. czy przygotowac sobie do niej rozwniez pelerynke lub futerko.. jak
      myslicie? czy futerko w kwietniu nie jest lekka przesada? poradzcie proszesmile
      • Gość: Agnieszka Kraków Re: 30.04.2005 :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.05, 17:32
        Ja wypożyczam wraz z sukienką futerko z długim rekawem i narzutkę futerkową na
        ramiona(gdyby było ciut cieplej)i szal gdyby było b.cieplo...Na każdą
        ewentualność jestem przygotowana!smile)
      • Gość: kayleigh 23.04.2005 :) IP: *.ondraszek.ds.polsl.gliwice.pl 04.01.05, 18:29
        Ja też 23 smile Będę miała na wszelki wypadek śliczną delikatną pelerynkę z rękawkami zrobioną na drutach przez moją ukochaną Babcię (wygląda jak pelerynka, tylko na końcach ma ściągacze i w to się wkłada łapki). Mi w sklepach mówiono, że futerko w kwietniu to przesada, ale jakaś narzutka się przyda.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka