Gość: inglot IP: *.fan-tex.com.pl 10.03.05, 13:01 Czy ktoś może zna mniej więcej ceny tych sukien?? Czy są one w przyzwoitej cenie czy raczej z tej górnej pólki?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Milka Re: EMELIE COSTA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.05, 14:07 To zależy co dla Ciebie oznacza "przyzwoita cena". Dla mnie niestety te ceny należą do wyzszej półki (4tys. wzwyż) (( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inglot Re: EMELIE COSTA IP: *.fan-tex.com.pl 10.03.05, 14:09 No dla mnie rownież 4 tys yo juz gorna polka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: EMELIE COSTA IP: *.crowley.pl 11.03.05, 09:05 Przesadziłyście trochę z tymi cenami. Moja sukienka (już kuoiona) kosztowała raczej nie najmniej a dokładnie 2700. Jestem przekonana ze sa też tańsze. Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
silja1 Re: EMELIE COSTA 11.03.05, 15:08 Witam Moja sukienka kosztowała pierwotnie 2100zł,ale akurat w salonie była wprzedaż kolecji,także udało mi się kupić nowiutką,oryginalną suknie za....800zł.!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inglot Re: EMELIE COSTA IP: *.fan-tex.com.pl 13.03.05, 18:17 SzczEściara !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorcia Re: EMELIE COSTA IP: *.local.pl / *.akacjowa.pl 11.03.05, 09:36 emelie costa to tańsza linia cymbelin i ceny w centrum ślubnym na ul.leszno 32 kształtują sie od 2200 do 2800 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Milka Do Inglot IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.05, 09:39 Przepraszam Cię bardzo, ale chyba rzeczywiście wprowadziłam Cie w błąd z tymi cenami(( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inglot Re: Do Inglot IP: *.fan-tex.com.pl 11.03.05, 09:58 Nic sie nie stalo Ja tylko orientuje sie ale rzeczywiscie roznica w cenie jest. Wg mnie ok 3 tys to moge dac ale wyzej juz niee Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sakerloff Re: EMELIE COSTA IP: 80.48.252.* 11.03.05, 15:11 mierzylam cudny model Ici za 2600)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inglot Re: EMELIE COSTA IP: *.fan-tex.com.pl 11.03.05, 15:20 No bardzo ladna jest ta ICI. Mi sie np bardzo podobaja ISIS, IRINA, ILLUSION, HELOISE. Ja jednak je widzialam tylko na stronie wiec nie wiem jak wygladaja w rzeczywistosci. A nie znasz cen tych modeli ktore wypisalam?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sakerloff Re: EMELIE COSTA IP: 80.48.252.* 11.03.05, 15:34 niestety nie, przymierzalam tylko ta ( wyglada pieknie, duuuzo ;epiej niz na manekinie mi sie wydawala), ale podejrzewam ze w granicach 2200- 3000. Odpowiedz Link Zgłoś