Dodaj do ulubionych

EMELIE COSTA

IP: *.fan-tex.com.pl 10.03.05, 13:01
Czy ktoś może zna mniej więcej ceny tych sukien?? Czy są one w przyzwoitej cenie czy raczej z tej górnej pólki??
Obserwuj wątek
    • Gość: Milka Re: EMELIE COSTA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.05, 14:07
      To zależy co dla Ciebie oznacza "przyzwoita cena". Dla mnie niestety te ceny
      należą do wyzszej półki (4tys. wzwyż) sad((
      • Gość: inglot Re: EMELIE COSTA IP: *.fan-tex.com.pl 10.03.05, 14:09
        No dla mnie rownież 4 tys yo juz gorna polka wink
        • Gość: Kasia Re: EMELIE COSTA IP: *.crowley.pl 11.03.05, 09:05
          Przesadziłyście trochę z tymi cenami. Moja sukienka (już kuoiona) kosztowała
          raczej nie najmniej a dokładnie 2700. Jestem przekonana ze sa też tańsze.
          Kasia
      • silja1 Re: EMELIE COSTA 11.03.05, 15:08
        Witam
        Moja sukienka kosztowała pierwotnie 2100zł,ale akurat w salonie była wprzedaż
        kolecji,także udało mi się kupić nowiutką,oryginalną suknie za....800zł.smile!!!
        • Gość: inglot Re: EMELIE COSTA IP: *.fan-tex.com.pl 13.03.05, 18:17
          SzczEściara !!!!
    • Gość: dorcia Re: EMELIE COSTA IP: *.local.pl / *.akacjowa.pl 11.03.05, 09:36
      emelie costa to tańsza linia cymbelin i ceny w centrum ślubnym na ul.leszno 32
      kształtują sie od 2200 do 2800
      • Gość: Milka Do Inglot IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.05, 09:39
        Przepraszam Cię bardzo, ale chyba rzeczywiście wprowadziłam Cie w błąd z tymi
        cenamisad((
        • Gość: inglot Re: Do Inglot IP: *.fan-tex.com.pl 11.03.05, 09:56
        • Gość: inglot Re: Do Inglot IP: *.fan-tex.com.pl 11.03.05, 09:58
          Nic sie nie stalo smile Ja tylko orientuje sie ale rzeczywiscie roznica w cenie jest. Wg mnie ok 3 tys to moge dac ale wyzej juz niee
    • Gość: sakerloff Re: EMELIE COSTA IP: 80.48.252.* 11.03.05, 15:11
      mierzylam cudny model Ici za 2600wink))
      • Gość: inglot Re: EMELIE COSTA IP: *.fan-tex.com.pl 11.03.05, 15:20
        No bardzo ladna jest ta ICI. Mi sie np bardzo podobaja ISIS, IRINA, ILLUSION, HELOISE. Ja jednak je widzialam tylko na stronie wiec nie wiem jak wygladaja w rzeczywistosci. A nie znasz cen tych modeli ktore wypisalam??smile
        • Gość: sakerloff Re: EMELIE COSTA IP: 80.48.252.* 11.03.05, 15:34
          niestety nie, przymierzalam tylko ta ( wyglada pieknie, duuuzo ;epiej niz na
          manekinie mi sie wydawala), ale podejrzewam ze w granicach 2200- 3000.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka