Dodaj do ulubionych

Klej i zaproszenia

16.06.05, 22:55
Bardzo proszę o radę-jaki klej najlepiej kupić do robienia aplikacji na zaprosznia-taki zwykły jest do niczego!Dzięki papa
Obserwuj wątek
    • an20 Re: Klej i zaproszenia 16.06.05, 23:32
      sa dwa kleje pierwszy to "uchu do wszytkiego", a drugi to - nie wiem jak to
      nazwac taki klej w sztyfie wkladany do tzw pistoletu - klei na goraco, poprostu
      ten klej w sztyfcie po trochu sie rozpuszcza a pistolet umozliwia jego
      nakladanie. Niektorzy nazywaja to silikon, ale ja nie znam prawidlowej nazwy,
      swoj kupilam w Castoramie i widzialam tez w Obi, a takze na gieldzie w Broniszach.
    • zzolwik Re: Klej i zaproszenia 17.06.05, 08:27
      może być też "ośmiorniczka" ; bardzo ładnie można przykleić wszystkie aplikacji
      ale ten klej na gorąco w pistolecie też dobry, ale lepiej nie kupuj najtańszego,
      bo trochę cieknie ten klej samoczynnie a jak jest lepszy pistolet to można klej
      dozować po kropelce. powodzenia w produkowaniu zaproszeń smile
        • new_woman Re: Klej i zaproszenia 17.06.05, 10:22
          No to bez problemu możesz wykorzystać dwustronną taśmę klejącą.
          Ja poczatkowao próbowałam uzywać kleju, ale wyglądało to okropnie bo ten
          kartonik mi się wyginałsad A z tasmą nie ma żadnego problemu.
          • chipsi Re: Klej i zaproszenia 17.06.05, 12:23
            Ja też kleiłam taśmą dwustronnie klejącą. Jeżeli element jest z cieńkiego
            papieru i np ażurowy i taśma się nie nadaje można w sklepie papierniczym kupić
            klej w spraju specjalnie do papieru żeby się nie marszczył tak jak przy zwykłym
            kleju. Niestety jest dość drogi.
            • meganne Re: Klej i zaproszenia 17.06.05, 13:47
              Czy zrobienie takich zaproszen wlasnorecznie wymaga duzo czasu? Ja w zasadzie
              moglabym wygospodarowac pol godzinki dziennie, chociaz czasami nawet mnioej, jak
              mam ciezki dzien w pracy. Dalabym rade? Czy te zaproszenia wychodza taniej, niz
              gotowe?
              • karo_s Re: Klej i zaproszenia 17.06.05, 14:55
                Po wstępnych obliczeniach i poradach od dziewczyn z forum zdecydowałam że
                zrobimy zaproszenia sami,zwykłe proste bez żadnych wielkich ozdób tyle ile
                chcemy w cenie dużo niżesz niż te na zamówienie.Oczywiście na pewno nie będą
                takie eleganckie, piękne i wogóle ale nasze. Rónież nie mam za dużo czasu ale
                wieczorkami miomo że padam bawię się w ukąłdanie zprosznie, projektowanie i
                jest fajnie. Obecnie jesten na etapie próbnych wydruków na różnych papierach na
                zwykłaej drukarce atramentowej-zobaczymy pa
                • rysek Re: Klej i zaproszenia 17.06.05, 18:05
                  najlepiej jest kupic pistolet o kleju taki w obi lub gdzieś jak ktoś wcześniej
                  napisał. Natomiast ważny jest klej do niego, odradzam sylikon to co przyklejisz
                  szybko odpadnie. Polecam klej do drewna, jast on w kolorze przeźroczysto-żółtym.
                  często sklejam różne pudełka i robie takie karteczki więc przetestowałam już
                  masę specyfików.
                  Na adres gazetowy wysłałam efekty moich prac smile
                • lilia13 Re: Klej i zaproszenia 18.06.05, 11:57
                  Ja też robiłam sama zaproszenia i używałam kleju "MAGIC". Jest to klej
                  introligatorski i jest bardzo dobry, a najważniejsze jest to, że po wyschnięciu
                  robi się przeźroczysty, więc jak gdzieś przypadkiem wyjdzie to nic nie będzie
                  widać. U mnie kosztował około 4 złotych, więc się opłacło. Polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka