Dodaj do ulubionych

młoda panna młoda?

09.02.06, 09:25
Dziś są urodziny mojego narzeczonego (35) i tak mnie naszło: ciekawa jestem w
jakim wieku wychodzicie za mąż? Tyle się mówi o singlach, przdłużaniu stanu
wolnego etc. Ciekawe jak to jest faktycznie. Ja jeszcze zmieszczę się w 30-
tce (urodziny mam dokłądnie miesiąc po ślubie). Kto się nie krępuje -
zapraszam do wypowiedzi
Obserwuj wątek
    • muszka1979 Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 09:33
      Ja będę miała dokładnie 26,5 (bo ślub biorę w czerwcu a urodziłam się w
      grudniu). smile
    • twitti Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 09:33
      Ja tez mam dzis urodzinysmile koncze dzis 24 latasmile a moj nazeczony mial 4 lutego
      27 urodzinysmile tak wiec chyba wiek srednismile ale jak bylam na naukach to
      przewazaly osoby mlode ok. 20-22 lata lub starsze ok. 30smile to chyba srednia
      wiekowawink ale byla tez para ok. 50smile
      • lemurka3 Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 09:35
        Ja miałam 26,5 smile
      • bogui Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 09:50
        No to wszystkiego NAJ, spełnienia marzeń i siebie. smile))
        • twitti Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 09:55
          FANK JU WERY MACZ wink
    • ann_jazon Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 09:37
      my oboje rocznik '75, a slub w tym roku latem smile
      • agnrek Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 12:25
        ann_jazon napisała:

        > my oboje rocznik '75, a slub w tym roku latem smile

        To tak jak my smile
    • mmraz Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 09:47
      po 29 lat
    • osesek22 Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 09:55
      Ja miałam 24, a mąż (wtedy jeszcze narzeczony) o rok więcej.
    • klaudynka5 Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 09:57
      Ja miałam dokładnie 30 lat i 7 miesięcy, mój mąż 28 lat i 3 miesiące.
      • filar_zf Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 10:08
        Ślub 28.04.07 -będę miała 26,8, moje Kochanie 28.2 smile

        serdecznie pozdrawiam
        Zuza
        • mela781 Re: młoda panna młoda? 13.02.06, 08:34
          Ślub-26.08.06,ja-28 lat, mój narzeczony-29
      • kaskac_86 Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 10:09
        pewnie znow naraze sie na nieprzyjemne komentarze, ale ja jestem pewna tego co robie. ja mam 20 lat,moj narzeczony 26
        • jakaja79 Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 10:14
          Ja będę miała 26lat i 9 miesięcy, a moj M. 27 i 5 miesięcy.
          • askiem Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 10:51
            Ślub w sierpniu - Ja prawie 25 latek, mój R. - 32 latka.
        • mmraz Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 10:33
          Dlaczego miałayś się narazić?Przecież to twoja sprawa co robisz i nikt cię nie
          zamierza od tego odwodzić.
          • sylwia.panek Re: młoda panna młoda? 12.02.06, 19:11
            Ja w dniu ślubu 08.07.2006 będę miała 24,9 a Marcin 30,1 smile Jest między nami
            rocznikowo 5 lat.
        • diablicadarica Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 18:54
          niewiem dlaczego sądzisz że 6 lat to duża różnica minie a chłopakiem dzieli 4
          lata i 10 miesięcy no prawie 5 znam większe różnice wiekowe nie masz się czym
          przejmować...

          Pozdrawiam
    • lady_of_avalon Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 10:37
      My oboje jestesmy 1979 - i z tego co sie orientuję, to ten rocznik chyba
      przewodzi w tym roku w statystykach ślubnych wink) Masa naszych znajomych z
      liceum właśnie w tym roku zmienia stan cywilny smile)
      • marcina6 Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 10:40
        ja mam ślub 24.06 a 28.06. kończe 21 latek a mój wybranek w dniu śluby będzie
        miał 22.3
      • agnrek Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 12:27
        To jest norma, 25-27 lat na śluby. W moim roczniku też takie dominowały -
        ludzie kończą studia, zdobywają pracę , wynajmują/kupują mieszkania i ustalają
        datę ślubu.
      • sandraa3 hehe 10.02.06, 00:10
        a u nas nagły wysyp tych z 76 i 71 roku wink)) tak jak my.
    • ladybird4 Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 10:41
      JA 26lat
      ON 33lata
    • golinda Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 10:53
      w dniu ślubu będziemy mieli po 27 lat
      • kaskac_86 Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 11:09
        "Dlaczego miałayś się narazić?Przecież to twoja sprawa co robisz i nikt cię nie
        zamierza od tego odwodzić."

        jak dotad kazda moja wypowiedz na tym forum konczyla sie komentarzami w stylu : mnie tez 9 lat temu wydawalo sie ze to milosc...
        dlatego chcialam sobie oszczedzic czytania takich komenarzy wiec napisalam smile
        nie kazdy mysli tak jak ty, a niestety wiekszosc uwaza ze wie lepiej i ze w wiek kolo 30 jest najlepszy na zwiazabnie sie na stale. ja tak nie uwazam,ale powstrzymuje sie od komentarzy na ten temat.
        Pozdrawiam wszystkie przyszle panny mlode
        • bogui Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 11:43
          Moje 30 lat to już dla mnie naprawdę późno. Nie mogę się doczekać.
        • agnrek Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 12:28
          Wydałam dwie przyjaciółki za mąż w wieku 20 lat za facetów starszych o 5 i 9
          lat. Obie są bardzo szczęśliwe smile
      • a1ma Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 11:10
        Dokładnie tak, jak my smile
        • epox123 Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 11:44
          Ja 30
          On 28 ślub 18.08.07r
    • azanna Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 11:42
      Ja 30 lat, a mój narzeczony 29 (choć jesteśmy z tego samego rocznika) - teraz
      mu trochę dokuczam, że mnie wrobił, bo on to jeszcze zdąży przed trzydziestkąsmile
      • miaau Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 12:09
        ja skoncze miesiac wczesniej 27, moj men, bedzie 2 miesiace przed 30stymi
        urodzinami
        • mala_kasia1 Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 12:13
          Ja będę mieć niecałe 24, on 28
    • raszefka Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 12:23
      My mielismy po 27 (ja 26,5). Myślę, że wiek w którym zawiera się związki nie
      jest nigdy ani gorszy, ani lepszy, a w żadnym wypadku nie jest rzecza wstydliwą.
      Dla mnie wiek miał znaczenie dla czego innego - dziecko. Żadne pogadanki na
      temat, że medycyna wciąż podąża do przodu nie zmienia tego, że im później, tym
      trudniej. ...No i zostało nam jeszcze pół roku zabawy we dwoje...

      Oczywiście nie każdy uważa, że ślub jest niezbędny dla posiadania potomstwa.
    • agnrek Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 12:24
      Nie martw się, my oboje będziemy mieć w dniu ślubu 30 i pół roku (rocznikowo
      już 31). I oboje nie zastanawiamy się nad tym, czy to wczesnie czy późno.Bo i
      po co?
    • ladnapanna Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 12:24
      no dokładnie w dniu slubu mój narzeczony bedzie miała skończone 28 lat a ja
      będę maiał równe 25smile) bo wtedy są moje 25 urodzinkismile))) niezły prezent,
      prawda?
    • lanka_cathar Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 13:54
      Ślub 14 lipca, oboje mamy urodziny w sierpniu (narzeczony 2, ja 30), więc
      jeszcze w dniu ślubu będziemy mieć: ja - 21, on - 27.
      • bacha1979 lanka_cathar 09.02.06, 13:57
        Macie slub w piątek???
    • dominimka Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 13:59
      a ja bede miala 25 a moj ukochany 35, dla mnie bomba, dla niego moze ciut za
      pozno, ale nijak sie inaczej nie da. albo dla jednego za wczesnie albo dla
      drugiego pozno smile bo to za rok bedzie.
      • martyna1985 Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 14:51
        Juz tyle razy to bylo.... ja 22 on 24
        • zetina Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 15:15
          Ja 26
          Mój Miły 40
    • senika Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 15:16
      ja 20, on 23. Ślub 16.09.2006 smile
    • sarah1 Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 15:20
      ja mam 21, a moj kochany 32.. juz slysze szydercze komentarze.. ale jestesmy
      tecy szczesliwi
      • marlena.k1 Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 15:35
        kazdy wiek jest dobry na slub ,jesli sie czuje ze sie do tego dojzalo i ze to
        wlasnie ON.
        Ja 27 a moj ukochany 26 choc jestesmy z tego samego rocznika,slub miedzy moimi
        a jego urodzinamismile
        • sarah1 Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 15:47
          ja sie w nim zakochalam od pierwszego wejrzenia i jest to bardzo silne
          uczucie... on potrzebowal troche wiecej czasu, ale to dobrze wink
          • krewetka Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 15:59
            my bierzemy slub 19.08.06, moj przyszy maz bedzie mial 23 lata i 10 miesiecy a
            ja 24 lata i 7 miesiecy smile
      • m.dmowska Re: młoda panna młoda? 10.02.06, 00:20
        Ja będę miała 23,5 a mój mąż (już wtedy) 25,4 smile
    • iwona147 Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 16:37
      Ja będe miala prawie 24 lata (bez miesiąca) a mój narzeczony 27
    • m_myszka Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 16:46
      Ja będe miała 21,5 a mój m. 26,8 smile)
      • olkao Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 17:24
        On - 33, ja - 35 smile
        Mam nadzieje, że teraz już wszystkie 30-letnie panny młode przestaną się
        martwić, że są "przeterminowane"wink
    • joasia84 Re: młoda panna młoda? 09.02.06, 19:14
      Ja niecałe 23 mój luby skończone 27smile
    • sandraa3 Re: młoda panna młoda? 10.02.06, 00:06
      mozemy sobie podac ręce wink Mój narzeczony własnie skonczył 35 a ja 4 miesiące
      po slubie kończe 30 smile
      nadal mi się wydaje, że to jakos wczesnie. I że teraz dzieci sie pobieraja wink))
      • karol331 Re: młoda panna młoda? 10.02.06, 00:43
        Jedno jest pewne latka leca a nie ma nic gorszego niż samotnośc. Dziś mamy po
        dzieścia jutro po dziesci lub dziesiąt lat.Psy sie na lata nie gryzą. Ważny
        jest szacunek i umiejętność wybaczania. Zapomniałem o najważniejszym -
        przytulanie smile
      • olkao Re: młoda panna młoda? 10.02.06, 00:57
        Sandraa3
        Ja też nie czuję sie staro - dopiero teraz zaczynam powoli czuć sie odpowiednio
        odpowiedzialna i dojrzała... Ale dopiero zaczynam! Przecież ja mam dopiero 35
        lat!!! wink))
        A w wieku 30 lat... Oj imprezowało się! Ani w główce postała myśl o
        małżeństwie!smile Ale cóż - przyszła kryska na Matyska - jak mówią mi znajomi!wink
      • marpessa Re: młoda panna młoda? 10.02.06, 10:50
        "dzieci się pobierają?" hahahaaaa, od kiedy 23-25 latek to DZIECKO ? jak dla
        mnie to Ty już jesteś w "słusznym wieku" ,w którym pewnie większość Twoich
        koleżanek już dawno założyła rodziny i mają dzieci a Ty sie pocieszałaś
        dotychczas,że "masz jeszcze czas"...szkoda mi Was 30-latki ! nic innego Wam nie
        pozostaje jak lektura książek Grocholi i lody czekoladowe przy serialu "Magda
        M."
        p.s. mam 23 lata,kończę studia,mam pracę,mój narzeczony ma 25 lat,również ma
        pracę,jesteśmy parą od 5 lat a dziecko będzie w max. 2 lata po ślubie...chcę
        być jeszcze młoda jak moje dzieci będą stare.
        • agnsoc5 do marpessy, do bogui i do olkao 10.02.06, 11:02
          Kochane, ja z moim M. bedziemy mieli po 31 lat. Marpesso- ilez jadu w twoim
          poscie! Przecież nikt Ci niczego nie zarzuca. Super , ze jesteś szcżęśliwa, ale
          dlaczego wszystkie 30-i wiecej-latki wkładać do jednego worka??? Dlaczego,
          jesli możesz mi wytłymaczyc "nic innego nam nie pozostaje jak lektura
          Grocholi", dlaczego niby??? Rozumiem, ze dla Ciebie 30-tka to prawie emerytura,
          ale uwierz, życie wtedy się zaczyna. A poza tym , Tobie sie tak ułozyło, że
          spotkałaś TEGO WYMARZONEGO wcześnie, my troche póżniej, i o co tu sie kłócić.
          Jak wszystkie bedziemy po 40-tce to wszystkie pogodzimy się przy książkach
          Grocholi. Pozdrawiam!!!
          • nionczka Re: do marpessy, do bogui i do olkao 10.02.06, 12:48
            Nie przejmuj sie. Ja tez uwazam, ze zycie zaczyna sie po 30. My bedziemy miec
            30 i 32 lata. I wsrod naszych znajomych tylko jedna para sie pobrala i na
            dodatek ona ma 2 lata wiecej niz ja. Ja wsord znajomych czuje sie ta "mloda"
            panna mloda. Moim zdaniem to idealny wiek na slub w dzisiejszych czasch w
            Europie.
        • bogui Re: młoda panna młoda? 10.02.06, 11:13
          Przecież to nie licytacja, nie ma się co zaperzać. Jak widać nie wszystkim
          30tkom zostaje tylko lektura Grocholi, bo jednak znalazły swoich facetów i
          układają sobie życie. Moje 30 lat to z jednej strony najwyższa pora, a z
          drugiej cieszę się, że spotkałam mojego chłopaka właśnie w takim momencie, bo
          myślę, że wcześniej nie byłabym dojrzała do tego związku i bardzo możliwe, że
          bym go zmarnowała. Wszystko w swoim czasie.
          • agnsoc5 Re: młoda panna młoda? 10.02.06, 11:18
            popieram, kazdy ma swój czas
        • sandraa3 Re: młoda panna młoda? 11.02.06, 00:10
          A co Cię tak zabolało, że odpowiadasz agresją? wink
          A moje koleżanki? jedne po jedne nie. Może w Twoim miejscu
          zamieszkania/środowisku istnieje jakis wyścig, u mnie się wychodzi za mąż z
          miłości. :p
      • maya28 Re: młoda panna młoda? 10.02.06, 11:19
        Ja w dniu ślubu będę miała 28 ( jeszcze) albo już 29 - ciągle nie mamy sali wink
        a mój Ukochany 31. No cóż, chyba różnie dojrzewamy, mamy różne potrzeby i może
        dlatego taka rozbieżność ? Dla mnie to idealny wiek smile Czasami tylko tak sie
        patrze na osoby, które pobierają sie mając po 20 lat Dokąd oni się tak
        spieszą?? Ale może oni już wiedzą czego chcą w życiu.
    • bacha1979 Re: młoda panna młoda? 10.02.06, 11:05
      Ja bede miec 27, narzeczony jescze 30.
      • monia76 Re: młoda panna młoda? 10.02.06, 11:08
        w dniu slubu ja bede miec 29 a moj narzeczony 28
        • olkao Re: młoda panna młoda? 10.02.06, 13:13
          ...Ale czemu Grocholi????...
          A "Magda M." to ten nundawy serial z Brodzią i Wilczakiem???
          I co to ma wspólnego z tym, że ktoś mimo "podeszłego" wink wieku ponad 30 lat
          postanowił wziąć ślub...?
          Pozdrawiam wszystkie dojrzałe i sterane życiem dwudziestki i pełne planów na
          przyszłość czterdziestki! smile))
          • senika Re: młoda panna młoda? 10.02.06, 13:16
            "Magda M." to ten serial z Brodzik i Małaszyńskim... smile) laureat plebiscytu
            VIVA!najpiekniejsi 2006 smile
          • sandraa3 Re: młoda panna młoda? 11.02.06, 00:14
            Też nie ogladam Magdy M. Nie dość, żem stara to zacofana :ppp wink
    • lanka_cathar Do bacha1979 10.02.06, 14:31
      Tak, mamy ślub w piątek i załatwiliśmy go bez żadnych problemów. Tzn. poszliśmy
      do kancelarii, powiedzieliśmy, że mamy taki problem, że data, którą chcemy
      dopiero za rok wypada w sobotę, a my jeszcze roku czekać nie chcemy.
      Stwierdzono, że widać nie mamy problemu. smile Przynajmniej nie martwimy się o
      sytuację, że jedna para nie zdąży jeszcze wyjść, druga już będzie wchodzić, a
      trzecia czekać przed kościołem. Ślub o 16:00, a pierwsza msza dopiero o 18,
      więc luz.

      A wczoraj się dowiedziałam od koleżanki, że jak robi się wesele w piątek, to
      płaci sie 50% taniej.
      • bacha1979 Re: Do bacha1979 10.02.06, 14:37
        podobają mi sie takie nietypowe daty. smile
        • lanka_cathar Re: Do bacha1979 10.02.06, 16:20
          Dla mnie ta data ma bardzo duże znaczenie, jest to dzień, w którym zawsze
          obchodziliśmy rocznicę ślubu moich Dziadków. Niestety dopiero po śmierci
          Dziadka okazało się, że to nie był 14 lipca, a koniec sierpnia. Babci zawsze
          się coś nie zgadzało, bo pamiętałą, że na drugi dzień była już w pociągu do
          Leningradu jadąc na rozpoczęcie roku akademickiego, a tam zaczyna się wszystko
          1 września. uncertain Doszłam do wniosku, że będzie 'fajnie'jak jednak będzie w
          rodzinie rocznica 14 lipca. smile
    • giwera123 ja 24 a a mój mąż miał wtedy 23 10.02.06, 19:09

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka