aga20032 13.02.06, 22:55 PLANUJE ZA SIERPIEN SLUB. WSTĘPNIE ZAREZERWOWAŁAM SOBIE MIEJSCE NA WESELISKO W KARCZMIE KASIEŃKA NA BISKUPINIE. BARDZO PROSZE O INFORMACJE OSOBY, KTORE BYLY TAM NA WESELU I MOGĄ COS O TEJ KARCZMIE POWIEDZIEĆ.DZIĘKI. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj