Dodaj do ulubionych

KARCZMA KASIEŃKA, WROCŁAW

13.02.06, 22:55
PLANUJE ZA SIERPIEN SLUB. WSTĘPNIE ZAREZERWOWAŁAM SOBIE MIEJSCE NA WESELISKO
W KARCZMIE KASIEŃKA NA BISKUPINIE. BARDZO PROSZE O INFORMACJE OSOBY, KTORE
BYLY TAM NA WESELU I MOGĄ COS O TEJ KARCZMIE POWIEDZIEĆ.DZIĘKI.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka