Dodaj do ulubionych

Partner doskonaly

24.03.06, 23:44
Troche to zabrzmi banalnie,ale ciekawa jestem co dla Was znaczy partner
doskonaly(idealow nie ma wiem!)ale w sensie -wasz przyszly maz co w sobie ma
takiego specjalnego smile ???
moj:ma duzo slodyczy,jest cieply,dobry ale jednoczesnie silny.Ujal mnie
rowniez swoja inteligencja i otwarciem na to co nowe(on nie jest
polakiem),szczerosc i zaufanie to podstawa.
wady:musze go sila pchac do fryzjera bo nie lubi a wlosy mu strasznie rosna :-
)
Obserwuj wątek
    • adrian4u Re: Partner doskonaly 25.03.06, 08:26
      z drugiej strony - co znaczy PARTNERKA DOSKONAŁA??? smilesmilesmile
    • annawoj Re: Partner doskonaly 25.03.06, 15:02
      Moj przyszly maz ma oczywiscie wszystkie cechy o ktorych ty wspominasz (oprocz
      problemow fryzjerskich - te zalatwia we wlsanym zakresiewink i narodowosci),ale
      to nie tylko dlatego chce byc z nim cale zycie. Kocha mnie strasznie mimo moich
      ogromnych problemow ze zdrowiem - ktore nie wiemy, jak sie rozwina jeszcze w
      przyszlosci. Moglby miec zdrowa, ladniejsza (o co nietrudno).Wiem,ze jest ze
      mna dla samej mojej osoby, a nie tylko po to, bym rodzila mu dzieci, prala,
      gotowala.
      • sylvi77 Re: Partner doskonaly 26.03.06, 13:05
        hej, a od kiedy narodowsc to problem??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka