Troche to zabrzmi banalnie,ale ciekawa jestem co dla Was znaczy partner
doskonaly(idealow nie ma wiem!)ale w sensie -wasz przyszly maz co w sobie ma
takiego specjalnego

???
moj:ma duzo slodyczy,jest cieply,dobry ale jednoczesnie silny.Ujal mnie
rowniez swoja inteligencja i otwarciem na to co nowe(on nie jest
polakiem),szczerosc i zaufanie to podstawa.
wady:musze go sila pchac do fryzjera bo nie lubi a wlosy mu strasznie rosna :-
)