15.05.06, 12:37
uff, zakup granituru(surdutu) po wielu bojach dokonanysmileZadziwające jest to w
naszym przypadku, ze ja skuknię wybram w pierszym sklepie w którym byłam -
oczywiście poprzedzone było przelecenim całego internetu a surdut, boże ile
ja sklepów odwiedziłam.... wydaje mi się że oferta ślubna dla Panów nie
licząc standartowych garniturów jest bardzo mizerna
Obserwuj wątek
    • poplina Re: uff:)) 18.05.06, 22:02
      świeta racja

      Sklepy tylko widza potrzeby kobiet. A faceci niestety nabijaja kilometrów
      zwłaszcza gdy nie maja standardoweko 170-180 cm tylko tak koło 190

      Pozdrawiam
      • mstoj Re: uff:)) 18.05.06, 22:53
        Nawet standardowy rozmiar nie zawsze gwarantuje to ze szybko sie znajdzie.
        JA juz szukam od jakiegos czasu garnituru dla mnie i oferta jest bardzo ale to
        bardzo mizerna. Wszedzie gdzie sie nie pojdzie to ciezko znalesc rozmiarówke.
    • lanka_cathar Re: uff:)) 19.05.06, 06:40
      Sprobowałabyś poszukać białego smokingu... wink To jest dopiero wyzwanie!
    • panna_anna1 Re: uff:)) 19.05.06, 08:33
      Zgadzam sie z Toba.My,z moim Misiem takze mielismy mnóstwo dylematów,odwidzając
      sklepy.Mało co nam sie podobało
      • uttaa Re: uff:)) 19.05.06, 09:45
        A nam udało się wybrać odpowiedni surdut w pierwszym sklepie w którym byliśmy.
        Wygląda na to, że mielismy szczęściesmile
        • emib3 Re: uff:)) 19.05.06, 09:53
          Niestandardowy rozmiar, cóż Mój Misio ma 202 cm...To dopiero wyzwanie!!!
    • mstoj Re: uff:)) 21.05.06, 20:32
      Jakby nie patrzec nie polecam w Warszawie i okolicach sieci ROLAND.
      Bylem w dwóch ich sklepach i moge z czystym sumieniem stwierdzic ze kobiety
      ktore to prowadza sa strasznie nachalne a na dodatek chyba ślepe.
      Wciskały mi garnitury dwa rozmiary za duże za każdym razem twierdząc że są
      idealne. Ale jak moze byc idealny garnitur na 186 cm wzrostu, 104 w klacie gdy
      ja mam odpowiednio 178 i 96. Na dodatek przedluzane garnitury ktore tam
      mierzylem konczyly mi sie na kolanach ale uslyszalem ze to tak powinno byc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka