31.12.06, 14:38
prosze namiary o dobrego dj...
dziekuje!
Obserwuj wątek
    • ursus_arctos Re: dj 02.01.07, 14:17
      nie wiem czy dobry- to sie okaze po naszym weselu :) spotkalismy sie we
      wroclawiu z dwoma panami- dj kamel i dj dino. dino chyba moze byc OK na polskie
      wesele, ale nasze jest miedzynarodowe. ma dosc jasno okreslona wizje wesela (np.
      co na pierwszy taniec), ktora nam nie do konca podpasowala. nie mowil po
      angielsku (twierdzi ze mowi, ale nie powiedzial ani zdania a ja robilam za
      tlumacza :/ grrr)
      kamel (www.djkamel.com.pl/) jest troche napuszony, ale mowi po ang i
      niemiecku (faktycznie nawija) i ma fantastyczny glos ;) wiec sie zdecydowalismy.
      no i tez nie mielismy czasu szukac dalej.
      gdzies slyszalam o dj malutki czy jakos tak, ze jest fajny, ale musialabys
      wrzucic w google.
      • adrianna79 Re: dj 02.01.07, 14:48
        dzieki. u mnie tez wesele miedzynarodowe (polsko-amerykanskie) wiec musze miec
        kogos kto dobrze mowi (i mozna zrozumiec) wiec musze sie skontaktowac z
        djkamel. dzieki za namiar.
        pozdrawiam!
      • masha_qrella Re: dj 20.11.07, 16:26
        oh djkamel
        wlasnie z nim rozmaiwlam, koniecznie potrzebuje angielskojezyczna
        osobe ktora bedzie zabawe prowadzila, (do wybranej przez Mlodych
        muzyki)

brzmial..jakto ursus ujal ..napuszony:/
        i nietani:/
        3tys+1zl za kazdy kilometr dojazdu (a by w Pieniny dojechac to
        jednak kawalek:/)

Poszukiwania trwaja
          • dyciak Re: dj 17.08.08, 10:46
            znam fajnego dj i wiem że mówi po angielsku i na pewno jest tańszy
            od tego kamela bawiłam się już na weselu które prowadził w szczyrku
            i było bardzo fajnie naprawdę potrafi rozkręcić imprezę i wszystkich
            zadowolić. jakby ktoś był zainteresowany to moge podać jego tel
            501427914
    • kalina97 Re: dj 03.01.07, 07:40
      Byłam na weselu,które prowadził DJ Kamel,muzykę puszczał bardzo fajną ,ale jego
      prowadzenie wesela nie do końca mi odpowiadało.Nie podbał mi się ani jego
      głos,ani uwagi które robił w trakcie zabaw,ani same zabawy.To moja subiektywna
      ocena,ale rozmawialiśmy też z innymi goścmi i to prowadzenie nie do końca im
      równiez odpowiadało.
      • ursus_arctos Re: dj 03.01.07, 08:09
        oj, to mnie troche zmartwilas :(
        mozesz cos wiecej napisac? co bylo nie tak w tych zabawach i komentarzach? jak
        nie chcesz tu, to na priv.
        pozdrawiam
    • inkageo Re: dj 03.01.07, 10:51
      A to mój DJ:)
      www.bastaprowadzi.pl/main1.htm
      Mam nadzieję, że się sprawdzi:) Dla mnie muzyka jest bardzo ważna, więc miałam
      dosyć duże wymagania, którym Łukasz obiecał sprostać;) Zabaw nie chcemy,
      ewentualnie jakieś quizy taneczno-muzyczne;)
      Można go posłuchać codziennie od 12 w radiu Roxy Fm. Spotkanie było bardzo miłe.
        • medea11 Re: do ursus_arctos 06.01.07, 18:59
          Hej
          Ja tez bylam na weselu prowadzonym przez dj kamemela i uwazam ze to byla
          porazka. Nie dosc, ze muzyka byla kiepska to doszlo do tego,ze goscie naprawde
          byli zestresowani kiedy wyrywal sie ze swoimi zabawami (co robil srednio co 20
          min) Zabawy te byly naprawde zenujace (np kazal kobietom sciagac staniki) Nie
          polecam!
          • gosiaczek-82 a propo dj malutki 17.01.07, 10:53
            My zdecydowalismy sie na tego własnie dj-a....mimo ze musimy zapłącic za
            dojazd..bo stwierdzilismy ze warto...gosc z klasa...zadnych głupich
            komentazy...a wesele robi wg waszego wyobrazenia, ma swietna gadke i umie
            rozbawic gosci....jak poslzismy na spotkanie z nim to nie moglismy sie nagadc
            tak swietnie było i interesuje go czego klient oczekuje i czego wymaga,nie robi
            nieczego wbrew...on twierdzi ze klient mam miec wymagania a on jets od tego by
            je spełnic...szczerze polecam, jak ktos chce namiary prosze na priv nie bede
            robiła reklamy
          • marcia811 Re: 17.01.07, 11:10
            medea11 napisała:

> Hej
            > Ja tez bylam na weselu prowadzonym przez dj kamemela i uwazam ze to byla
            > porazka. Nie dosc, ze muzyka byla kiepska to doszlo do tego,ze goscie
            naprawde
            > byli zestresowani kiedy wyrywal sie ze swoimi zabawami (co robil srednio co
            20
            > min) Zabawy te byly naprawde zenujace (np kazal kobietom sciagac staniki) Nie
            > polecam!

Podpisuje się pod tym-zabawy z przekazywaniem miotły w kółku czy obieganiem
            krzeseł lub z rozbieraniem garderoby to porażka.Na weselu na którym byłam
            goście wychodzili na zewnątrz by nie uczestniczyć w zabawach.
            Medea a jak Kamel był ubrany? :-)
            • medea11 Re: 31.01.07, 10:46
              Marcia juz niestety nie pamietam..mial jakas marynarke, ale na pewno nie byl to garnitur. Moi znajomi tez chcieli z nim podpisac umowe, ale im odradzilam i wiem ze zdecydowali sie na jakiegos dj'a z radia. Ja bym Kamela za darmo na swoim slubie nie chciala. A to, ze Ty rowniez mialas takie wrazenia tylko to potwierdza. Moj narzyczony byl zalamany - powiedzial, ze to zenujace. W dodatku kiedy podszedl do niego i spytal czy moze zamowic jakis kawalek do Kamel mu odpowiedzial ze mlodzi mu zabronili. Moja przyjaciolka (panna mloda) powiedziala, ze wcale tego nie zrobili i po prostu pewnie nie chcialo mu sie tego puszczac...tragedia.
    • female01 Re: dj 02.12.07, 00:03
      moje wesele poprowadzi DJ maly :) niesamowicie zacheca do zabway, w dobrym stylu, pozytywny czlowiek :) muzyka tez swietna, wyczuwa gosci, co lubia, co puszczac itd
    • ewelita Re: dj 28.07.08, 09:37
      Mogę polecić dj-a, ktory grał na moim weselu ( 19 lipiec) Dj Waka -
      Robert Wakuluk. Profesjonalista, super muzyka, swietna
      konferansjerka, na poziomie prowadzone oczepiny. Polecam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka