Dodaj do ulubionych

problem z paznokciami

11.06.06, 22:31

Obserwuj wątek
    • mirabilandia Re: problem z paznokciami 11.06.06, 22:33
      Za szybko enter! Chodzi o to ze obgryzam paznokcie (przyznaje sie), a tipsow
      nie znosze, bo wygladaja ladnie tylko przez pierwszy tydzien, a pozniej nie
      dosc ze okropnie to jeszcze paznokcie mi sie po nich niszcza. Co proponujecie
      dla mnie? Moze takie doklejane, kupione w kosmetycznym? Ale czy to wytrzyma?
      Poradzcie!
      • golinda Re: problem z paznokciami 12.06.06, 08:18
        tipsy wyglądają ładnie tylko przez pierwszy tydzień?!?
        moje cały czas wyglądają bardzo ładnie...
        "doklejane w kosmetycznym" to jest dopiero szkaradztwo!

foto.onet.pl/upload/2/8/_607746_n.jpg
        chyba nie wyglądają brzydko...?
      • amoniaaa Najważniejszy jest ślub 12.06.06, 11:29
        też zrobiłam tipsy choć nie obgryzam paznokci ale ogólnie wszystkie mi się
        wyłamały przed weselem, więc stwierdziłam że muszę mieć piękne dłonie i
        zrobiłam tipsy, miesiąc później już ich nie miałam bo bardzo mnie denerwowały.
        Ale na wesele musiałam ładnie wyglądać wink
    • paola_j Re: problem z paznokciami 12.06.06, 10:46
      Ja tez mam problem z paznokciami i to na 5 dni przed ślubem - jak na złość
      złamoało mi się kilka i wyglądają beznadziejne. Specjalnie zapuszczałam,
      chodziłam do manikirzystki wczesniej-a na kilka dni przed-jak na złość-połamały
      się i są fatalne. Nie chcialam robić tipsów bo raz , ze nie lubie a dwa-
      bardziej podobają mi się naturalne, pod warunkiem , że są ładne . A moje teraz
      są za krótkie i chyba nie mam inego wyjscia jak zrobić tipsy. Tylko nie wiem
      jakie najlepiej?Żelowe?Które wyglądają najmniej sztucznie?
      • golinda Re: problem z paznokciami 12.06.06, 10:52
        jak są dobrze zrobione, to nie ma różnicy między żelem a akrylem
        ważne, żebyś poszła do dobrej tipserki, która zrobi ci to naprawdę porządnie
        można tak zrobić, że nikt się nie domyśli, że to tipsy
    • anna7755 Re: problem z paznokciami 12.06.06, 11:49
      a czy można coś na jeden dzień (wesele) zamontować na dłoniach(paznokciach),
      żeby ładnie wyglądało, pewnie zrobiłabym sobie tipsiki, ale następnego dnia
      jedziemy na żagle i wiem, że przeszkadzałyby mi tipsy.
      a i podobno to bardzo boli, jak się uderzysz i pękają????
      a ja niestety do uważnych nie należę.
      • golinda Re: problem z paznokciami 12.06.06, 12:04
        można sobie jedwab założyć
        choć ja ściągam tipsy tylko na zimę, bo często na narty jeżdżę
        na żaglach mi nie przeszkadzają

nie, żel niczym w wyglądzie się od akrylu nie różni, jeśli jest dobrze zrobiony
        jeśli jesteś z warszawy, to mogę dać ci namiary na bardzo dobrą tipserkę
        • anna7755 Re: problem z paznokciami 12.06.06, 12:06
          aż mi się buzia uśmiechneła surprised), bo ja wczoraj do mojej przyjaciółki
          wyskoczyłam z tekstem: wiesz, gdyby to była zima i byśmy pojechali na narty, to
          spoko, ale na żagle, ja zawsze o coś zachaczam, nie wiem jak to robię, ale
          robię, więc się boję surprised(

a co to jest ten jedwab??
    • chihuahuaa Re: problem z paznokciami 13.06.06, 08:26
      mirabilandia jesli mieszkasz w okolicach warszawy moge ci wieczorkiem przesłac
      na priv numer telefonu do jednej manicurzystki ktora robi tipsy rewelacyjnie.
      Naprawde dziewczyna ma talent. Robi bardzo ładnie, naturalnie. Ostatnio była u
      mnie klientka z takimi cudnymi pazurkami, naprawde byłam pod wrażeniem bo nie
      czesto widzi sie tak dobrze zroboony żel/ akryl. Wziełam telefon do tej babeczki.
      A w kosmetycznym nie kupuj - wyglądają paskudnie i zaraz ci sie odkleją.
      Z tego co wiem w salonie Sally Hansen na Jana Pawła w Wawie manicurzystki robią
      sztuczne paznokcie. Nie są to tipsy tylko zwykłe sztuczniaczki. Kosztuje to
      około 40 -50zł z całym manicurem i zdobieniem smile) wiec duzo taniej niż żel czy
      akryl.
      Paznokcie trzymają sie ponad tydzien i naprawde fajnie wyglądają.
      Wiem bo sama tam kiedys pracowałam wink)
      pozdrawiam
    • ja19812 Re: problem z paznokciami 13.06.06, 09:17
      Ja wychodze za maz w sobote. sztuczne paznokcie zrobilam 22 maja z wielkimi oporami, bo nie wydawaly mi sie ani bardzo estetyczne ani funkcjonalne. Znalazla swietna kobiete 40 kilometrow od mojego miasta. Zrobilam mi koncowki z tipsow i pokryla wszystko akrylem. Paznokcie byly zrobione doskonale, nie udalo mi sie zadnego zniszczyc pomimo kilku sytuacji, takich jak silne uderzenie paznokciami, czy podważenie płytki klamka od samochodu Przez dwa tygodnie zrosly i uzupelnila mi je zelem. Dalej wygladaja swietnie, szczerze sie zastanawiam czy w ogole je malowac na slub, bo ta tipsowa biala koncowka jest biala a pod akrylem jest moj naturalny kolor plytki, razem wyglada to bardzo ladnie.
      Zycie z tymi paznokciami bylo utrudnione tylko pierwszego dnia, trzeba sie przyzwyczaic, teraz robie nimi wszystko, wlasciwie poz podniesieniem monety z podlogi w niczym nie utrudnija zycia. Polecam.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka