caysee
25.07.06, 11:36
Hej,
Moi tesciowie zazyczyli sobie, zeby podczas mszy jakas solistka ladnie
spiewala Ave Maria i pare innych piesni. Zaczelam sie rozgladac w temacie i
znalazlam pana, ktory zajmuje sie takimi rzeczami. Zaproponowal mi solistke,
ktora zaspiewalaby za 200zl. Czy to nie jest przypadkiem przesada? Slyszalam,
ze za 400zl mozna miec kwartet smyczkowy. Moze macie jakies rozeznanie w
cenach jak chodzi o spiewaczki?