ellena7
07.08.06, 15:55
Cześć dziewczyny,
Napiszcie proszę jak u was z gośćmi.Ja jestem załamana, planowaliśmy wesele
na około 100 osób. Teraz jak już naprawdę muszę mieć potwierdzenia przybycia
okazuje się, że wiele osób nie przyjdzie.Tak na chwilę obecną będzie ich
około 70 osób.U was tez tak jest?!Bardzo przykro jest mi z tego powodu.Jak u
Was to wygląda?