Dodaj do ulubionych

Niespodzianka dla mlodych.

21.08.06, 21:55
Wybieram sie na slub przyjaciol i bardzo chcialabym zrobic im na weselu jakas
fajna niespodziewanke.Znalazlam na forum tylko cos o szpalerze z kwiatkow albo
wystep taneczno-spiewany grupy przyjaciol(to drugie calkiem fajne ale nie mam
juz tyle czasu zeby to zorganizowac-troche roboty by bylo).Ciekawe pomysly ale
moze macie jeszcze jakies inne lub znacie stronki czy tez forum z tym
watkiem.Bede wdzieczna za kazda wskazowke.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • maya28 Re: Niespodzianka dla mlodych. 21.08.06, 22:06
      Ja już zazdroszczę im takich gości smile
      • izabela.16 Re: Niespodzianka dla mlodych. 22.08.06, 06:52
        możesz zamiast tradycyjnej koperty dac im bukiet zrobiony z 10 zl lub 20
        zl.robis z nich kwiatki takie charmonijkowe przyczepiasz an patyczek ozdabiasz
        jak inne kwiatki i po klopocie.szkoda rozwalac taki bukiet no ale trudno.Albo
        mozesz zrobic taka wioazanke zpowiedzmy 3czy5 -10zlotowek a reszte dac do
        koperty zeby pokazowki nie robic ile dfalas im kasy.instrukcje wykonania
        kwiatkow moge ci na email wyslac jak chcesz.No albo podczas oczepoin mozesz
        przeczytac LIst kolegow z Wloszech z Klubu starego kawalera do pana mlodego.tez
        moge na email przeslac.
        • kasica1980 Re: Niespodzianka dla mlodych. 22.08.06, 11:22
          izabela mogę też prosić na gazetowego instrukcje tego bukietu smile).
          byłam kiedyś na takiej uroczystości,gdzie taki bukiecik wystąpił,ogólne
          poruszenie i zachwyt wywołałsmile)
          pozdrawiam
          • izabela.16 Re: Niespodzianka dla mlodych. 22.08.06, 11:48
            wyslalam do jusm i kasica1980 email z instrukcja i listem..napiszcie czy
            zrozumialyscie.
            • kasica1980 wielkie dzięki :)) 22.08.06, 11:53
              Buziaki za emaila.Wszystko zrozumiane,bo napisane bardzo przejrzyście smile).
              Dziękuję i pozdrawiam !!
        • fasolka1980 Re: Niespodzianka dla mlodych. 22.08.06, 12:15
          iazbela.16, czy ja również mogę prosic o instrukcje zrobienia bukietu?Na
          gazetowego.

          Śliczne dzięki.

          pozdrawiam
    • dekoria Re: Niespodzianka dla mlodych. 22.08.06, 12:00
      W zeszłą sobotę robiliśmy jako niespodziankę dla Państwa Młodych ogromne pudło-
      prezent wypełnione balonami helowymi, ustawilismy je przed kościołem.
      Młodzi wygladali na bardzo zaskoczonych po wyjściu z ceremonii zaślubin,
      wygladało super jak rozwiązali kokardę i wypuścili w powietrze mnóstwo balonów.
      Pozdrówka
      Agnieszka
      www.Dekoria.info
      • izabela.16 Re: Niespodzianka dla mlodych. 22.08.06, 12:02
        suuper pomysł!!!
      • izabela.16 do dekoria 22.08.06, 13:37
        a ile kosztuja takie balony z helem?jak to zalatwialiscie?
    • an372 Re: Niespodzianka dla mlodych. 22.08.06, 12:06
      no możesz im dać zamiast kwiatów dreniane przybory kuchenne związane razem

      a zamiast tradycyjnej koperty - to tą kwotę co masz dać to ramień w jak
      najdrobniejszy bilon (np.po 1 groszu) u wrzuć do ogromnej ceramicznej skarbonki
      w śmiesznym kształcie
    • agawi82 Re: Niespodzianka dla mlodych. 22.08.06, 12:12
      Ja również ogromnie proszę o instrukcję wykonania tego bukietusmilena gazetowego.
      Mamy w kwietniu slub kuzynki narzeczonego i myśle że bardzo by sie spodobał taki
      prezentsmile
      • dekoria Re: Niespodzianka dla mlodych. 22.08.06, 12:19
        Na jednym ze ślubów widziałam bukiet w którym była dziecinna mała butelka ze
        smoczkiem, smoczek, jakiś grzebyczek, maskotka -to co niewielkie i dla
        dzidziusia, ładnie to wyglądało, no i kiedyś z pożytkiem będzie.
        Pozdrówka
        Agnieszka
        www.dekoria.info
        • izabela.16 Re: Niespodzianka dla mlodych. 22.08.06, 12:46

          Wyslalam instrukcje.prosze o potwierdz.
          • fasolka1980 Re: Niespodzianka dla mlodych. 22.08.06, 12:58
            dostałam!!!Bardzo dziękuję, jest superbig_grin
          • madelaine150 Re: Niespodzianka dla mlodych. 22.08.06, 13:37
            czy rowniez moge prosic o instrukcje?
            • izabela.16 Re: Niespodzianka dla mlodych. 22.08.06, 13:49
              wyslalam madelaine
    • marcjanna44 Re:do izabela.16 22.08.06, 14:38
      Bardzo ciekawe pomysly.Poprosze o przeslanie na gazetowego.
      Dzieki serdeczne.
      • izabela.16 Re:do izabela.16 22.08.06, 14:40
        zamieszcze to tutaj bo cos mam probley zwysylaniem..

        A więc robi sie go tak:banknot skladasz w harmonikę przy czym
        banknot ukladasz na stole krotszym bokiem do siebie i skladasz tak
        zeby zabki mialy 2-3mm.no poprostu zeby bylo duzo ladnych
        zabkow.jezeli banknot ma 70mm/150mm czy jakos tak to bedzie gdziesz
        ok 50zabkow..dluzszy bok ulega skroceniu a krotszy ma nadal tyle
        samo i jest gladki.Tlumacze barsdzo opisowo bo niemam niestety
        zdjec.taka harmonije wize sie drucikiem raczej sztywnym w polowie a
        dwa boki z jednej strony skleja mocnym klejem lub tasmo dwustronna i
        zdrugiej strony tak samo zeby powatalo kolo a przewiazany srodek
        banknotu drucikiem stanowi srodek kwiatka.nalezy tez ladnie
        uformowac koleczko tego kwiatka zeby nie bylo zadnych luk.na koniec
        zostaje nam drucik owinac zielona bibula i pzryozdobic aszpatagiem
        lub czyms innym tak jak normalny bukiet.wrazie pytan pisz. a oto
        jeszcze list z wloch do pana mlodego:
        Nie każdy wie, że Pan Młody przed ślubem należał do Klubu Starych
        Kawalerów. Cały klub przebywa teraz we Włoszech i przesyła telegram
        z życzeniami. Żeby udowodnić, że naprawdę przebywają we Włoszech
        będziemy czytać w oryginale i tłumaczyć.

        Dzień dobry drogi Tomaszu!
        Bongiorno Tomaszo frajeri!

        bardzo nas cieszy
        Kontato schizofrenio

        że się ożeniłeś
        Liberta kaput

        w tym uroczystym dla Ciebie dniu
        Akademio kabaretto

        życzymy Ci wiele radości i szczęścia
        La dyscyplina dyktatore

        pojąłeś piękną żonę
        Paloma maszkarone

        po weselu rozpoczniesz normalne życie
        Katorga, batoga, mordęga

        wasz związek będzie pełen miłości
        Finito amore...

        potem może przyjdą dzieci
        Cinquecento bambini

        zostaniesz ojcem
        non padre wymigatto

        będziesz się cieszyć tą perspektywą
        pamperso bambino, browarro kaput

        dbaj o teściową
        mamma arszenikos cyjankare

        i o teścia
        pappa piwencjo kuflozo

        a zostaniesz doceniony
        Vizitato prokuratore

        życzymy Ci
        Gratulacjone

        słodkiego miłego życia
        lachona finito, weekendo szlabano e basta!

        dużo pieniędzy
        Forsa finito

        pięknego ogromnego domu
        Apartamento sutereno, una kabina

        dobrego samochodu
        grato sireno

        udanych wakacji co roku
        arrivederci Italia, bongiorno ogródek, sekator, działka

        Tego wszystkiego życzą Ci koledzy ze słonecznej Italii
        Cavalieros Sicilianos Italianos opalone

        podpisano koledzy z Klubu Starych Kawalerów
        Kumplos smutatos

        P.S. Pozdrowienia dla gości weselnych
        Bongiorno stonka inwazione
        • marcjanna44 Re:do izabela.16 22.08.06, 14:48
          Dzieki.
          List od kolegow jest swietny.Bede pozniej probowac zrobic kwiatek.
          Pozdrawiam.
          • izabela.16 do marcjanna 22.08.06, 14:51
            proponuje najpierw z kartki robicsmileno w cenie wiazanki mozesz zobic wlasna
            kompozycje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka