Dodaj do ulubionych

09.09 a pogoda

30.08.06, 17:09
oby nie padalo,kurcze tak sie popsulo,zimno,deszcz i jeszcze raz deszcz,zeby
chociaz na sobote sie ocieplila,02.09 tezsmile
Obserwuj wątek
    • ravyn Re: 09.09 a pogoda 31.08.06, 10:13
      Patrzylam tu www.twojapogoda.pl/16dni.htm i jesli wierzyc, to bedzie
      lepiej niz teraz... o sama ceremonie i przyjecie to sie nie martwie, bo licze,
      ze dach deszcz wytrzyma i choc to nie jest sezon grzewczy to chocby i z emocji
      bedzie mi goraco, ale co to za frajda podjechac pod kosciol z roztopiona kokarda
      na samochodzie, uciekac przed deszczem... no i zastanawiam sie co z zyczeniami
      po slubie w taka pogode, chyba trzeba by sie ewakuowac gdzies sprzed kosciola...
      nie wiem czy szukac sobie bialej parasolki? buuu, zeby tylko nie padalo, zeby
      tylko nie padalo...
      • mareszka Re: 09.09 a pogoda 31.08.06, 10:23
        U nas problem byłby sporawy, bo dachu brak, to znaczy od biedy my możemy się
        wcisnąć pod daszek, ale goście pod niebem jeno będą. Głęboko jedank wierzę, w
        niesamowitą pogodę. Nie matwcie się pięknie będzie, to nasz magiczny dzień.

A jak kto ciekaw jak nasz kosciółek wygląda: voila.pl/312wc
        --
        Nasz wielki dzień
    • happyness3 www.twojapogoda.pl 31.08.06, 10:29
      Przewidują od następnego weekendu ocieplenie i bez deszczu - w 16 dniowej
      większość prognoz się w miarę sprawdza
      Trzymam kciuki za waszą pogodę smile
      --
      mój suwaczek
    • koma22 Re: 09.09 a pogoda 31.08.06, 21:04
      no ja tez się juz zaczynam martwić! mam cieniutką sukienkę (ślub cywilny) i
      boję się, że zamarznę! a poza tym co to za przyjemnośc brodzić w kałużach...
      mam nadzieję, że prognozy się sprawdzą - w końcu czasem by mogły! trzymajmy
      kciuki. pozdrawiam wszystkich z 9.09. (i nie tylko) smile
      • dr_kaczusia Re: 09.09 a pogoda 01.09.06, 00:55
        sluchajcie ja nie chce byc pazerna na zyczenia, ale jakby do slonka dodac
        jeszcze ze 2-3 stopnie ciepla niz teraz podaja to by byla pelnia szczescia bo ja
        zmarzluch wink

poki co dalam sobie siana z szukaniem kaloszy w kolorze ecru :]
        • asinia Re: 09.09 a pogoda 01.09.06, 21:38
          oby tylko nie padalo bo my mamy tylko zdjecia w plenerze
          --
          tickers.tickerfactory.com/ezt/d/4;10716;105/st/20060909/e/our+Wedding+Day/dt/2/k/b8ea/event.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka