moje drogie! wczoraj puscilam sie w rajd po butikach i mam dylematy

za miesiac mamy slub cywilny- bardzo skromna uroczystosc, bo tylko my,
swiadkowie i ich "polowki". dodam, ze glowna impreza to bedzie slub koscielny
w PL latem- z weselem na 120 osob itd, stad taka a nie inna forma cywilnego.
po tych przyslowiowych 15 min w urzedzie idziemy na lampke szampana do fajnej
knajpki, a potem na kolacje do takiej kameralnej restauracyjki. i mam problem
co ubrac- jasne ze chcialabym ta rzecz wykorzystac jeszcze potem (np. na
poprawiny). udalo mi sie namierzyc dwie sukienki, obie sa boskie i w obu
wygladam b. dobrze. poradzcie co byloby lepsze, niestety nie mam dokladnych
zdjec, ale chodzi mniej-wiecej o cos takiego:
www.boutiquedeb.fi/280406_debphoto_02.html - tylko kolor to ciemna,
taka szmaragdowa zielen.
drugiej w ogole nie moge znalezc, ale jest prawie identyczna jak ta slynna
kiecka:
www.moviebunker.com/marilyn_monroe_fake_picture.jpg tyle tylko
ze gleboka czerwien.
pomozcie!