mimi78 16.01.07, 17:42 www.alegloria.pl/doc/File/Oferta_weselna_AleGloria.pdf ciekawie to wygląda szkoda tylko że nie ma ogrodu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krolik_w_koronkach Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 17:48 Rany, ale ceny... Poza ładnymi nazwami to nie za wiele tam tego jest... jakoś marnie z ciepłymi daniami, zwłaszcza w tym pierwszym menu za "jedyne" 209 zł... Odpowiedz Link Zgłoś
krolik_w_koronkach Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 17:49 Łojeju i jeszcze 10% dla "wyśmienitej" obsługi. Niech się w nos pocałują z takimi cenami Odpowiedz Link Zgłoś
ana_11 Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 17:53 byłam tam nie dawno i wnętrze jest rzeczywiście fajne na wesele: przestronne, spory parkiet, mnóstwo zakamarków i wystrój trochę weselny - na biało, dużo piór. Jeśli nie nastawiasz się na suto zastawione stoły to przyjęcie z tańcami będzie udane Smakował mi tort z truskawkami. Odpowiedz Link Zgłoś
nionczka Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 17:56 Brzmi bardzo apetycznie... Odpowiedz Link Zgłoś
mimi78 Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 18:09 Wiem że cena jest zabójcza. Ale wszystko jest opisane i podane wprost. Wiem na czym stoję i dokładnie za co płacę. Czego nie można powiedzieć o wielu miejscach w których byłam i pytałam dokładnie o weselne menu 'jakoś się dogadamy...' oretyyyyyyyy.... Może to i nie typowe menu - ale na pewno ciekawsze niż flaki i schabowy. Jest w nim trochę fantazji. Po za tym, na weselu najwięcej marnuje się jedzenia. Wolę zapłacić i wiedzieć że jedzenie skonsumowane, niż zapłacić i widzeć jak wyrzucają do kosza Lokal fajny, na pewno nie przeciętny. No ale mojego wesela tam nie będzie) Może rocznica? Odpowiedz Link Zgłoś
ozi29 Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 18:17 mimi78 napisała: > Może to i nie typowe menu - ale na pewno ciekawsze niż flaki i schabowy. > Tylko, że czasami te "flaki i schabowy" bardziej smakuje gosciom, niż jakieś "dziwadła",ktore czesto ładnie wyglądaja, a gorzej smakują... Odpowiedz Link Zgłoś
nionczka Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 18:27 Dania wcale nie sa takie dziwne. Miejsce jest fajne i w centrum Warszawy. Cena troche ponadwarszawska. Ale za 200 PLN z obsluga to juz takie menu byloby dla mnie atrakcyjne. Duzy plus za wystrój, lokalizacje i napewno jest to pyszne jedzenie. Niektorym moze nie smakowac. No coz, zawsze istnieje takie ryzyko. Ja na przyklad nie jadam schabowego ani flaków a rosól tylko, zeby sie rozgrzac. Odpowiedz Link Zgłoś
ana.ana.ana Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 18:34 Dania z karty mają zachęcające nazwy i niestety ogromne ceny. Ale powiem Ci jedno - jak czytam ostatnio to forum to widzę, że dziewczyny wydają fortunę na sukienki, które potem zalegają w szafach, majątki na fotografie, z których nie są zadowolone a gościom serwują schabego z bigosem i flakami. T Jeśli chcesz żeby Ten Dzień był wyjątkowy również dla Twoich gości zabierz ich w niezwykłe miejsce!!! Będą je długo wspominać i nie potraktują tego wesela jako kolejnego na którym trzeba się pokazać rodzinie. Odpowiedz Link Zgłoś
mimi78 Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 20:28 Cena niską nie jest - może to trochę przegięcie z doliczaniem serwisu? A z drugiej strony, to nietypowy lokal i pewnie ponadprzeciętna obsługa ale doliczać 10% za nazwisko Gessler..hmm? Odpowiedz Link Zgłoś
mayagaramond Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 20:48 a czy to nie gessler miala tu afere z koncesja na alkohol? To bylo kilka lat temu. Menu na pewno nie jest tanie, ale sa to tez potrawy z nieco innej polki (lub tez same nazwy sa z innej polki...) jesli chodzi o jedzenie to zgadzam sie z mimi - w koncu zaden normalny czlowiek nie je 5 cieplych posilkow w ciagu dnia, szczegolnie latem. Ale juz tak jest, ze Polak przy pustym stole nie posiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
malinakalina Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 20:50 mimi78 byłam tam dwa razy na obiedzie i naprawdę jest SUPER!!! Obsługa świetna ,wystrój....naprawdę ekstra ,i wszystko baardzo pyszne ( ja uwielbiam kaczkę a na deser tort pomarańczowy hmmm... pycha..) Myslę ,ze mozna to miejsce polecić - jeśli nie przeszkadza lekko snobistyczny klimiacik ( czestym gościem jest tam niejaki pan wojewódzki ..) Moja rodzina ,raczej nie czułaby się tam swobodnie...pomijając juz fakt ,ze jest bardzo drogo.... Odpowiedz Link Zgłoś
mimi78 Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 21:08 Malinko Właśnie, ja tam (jeszcze) nie byłam. Powiedz nam na czym polega ta ponad przeciętna 'wspaniała' obsługa. To mnie ciekawi Na marginesie, dania ładnie brzmią i nie wątpię że są smaczne. Nie to jednak mi imponuje tylko to że informacja jest czytelna i podana czarno na białym, bez niespodzianek. Tzn że mam wybór i wiem za co płacę. A co do wojewódzkiego - na moim weselu nie byłby w stanie zabłysnąć Poza tym nie wpuściłabym go - taki dorselekszyn Odpowiedz Link Zgłoś
malinakalina Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 21:41 Wystrój jest ,no ponad przeciętny ,ale nie wiem czy będę umiała to opisać .....Myślę ,że powinnaś sie tam przejść i zobaczyć na własne oczy ( mnie najbardziej podoba się sala truskawkowa i te toalety Eeecchh...to jest życie ,no powiew " lususu " ale taki nie nachalny ) Ta oferta ślubna która dodałaś ,nistety nie odpala mi sie ,wię napisze Ci tylko z tego co pamiętam. Nie wiem czy obsługa jest ponad przecietna ( mój W. uważa ,ze nie ,ale on ma zboczenie zawodowe )Uwazam ,że jest to solidny pięciogwiazdkowy standard - dla mnie to duzo ,bo to znaczy ,że obsługa jest czujna ,uprzejma ,ale NIE nachalna ,co Ja bardzo cenię..itp. Oczywiscie uwaga o Wojewódzkim ,była podana z przekąsem...chodzi o ten klimacik snobizmu...Ale tutaj kolejny plus dla obsługi Ja byłam tam w dżinasach i bluzie i chociaż jest tam bardzo elegancko nikt nawet powieka nie mrugnął.. No inna sprawa ,ze nie czułam sie w tym stroju super... Mnie się tam bardzo podoba ,ale uważam ,że zanim zaczniesz brać na serio to miejsce pod uwagę to KONIECZNIE powinnaś pójść tam na obiad ,rozejrzeć się ,poczuć klimat....I wtedy będziesz pewna swojej decyzji ..Ja byłam trzy razy na obiedzie w knajpie zanim ją wybrałam.... Nie wiem czy pomogłam Odpowiedz Link Zgłoś
malinakalina Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 22:47 Aaaaaa...i Mimi78 to jest tak w piwnicy ,to znaczy nie czujesz tego wieczorem ,jest klima wiec nie ma problemu ,ale w lecie to ja bym chciała miec wyjście do ogródka ,ale no nie wiem , kiedy ślub? jak w lwcie to troche głupio ale na jesieni ,w zimie ....Tam jest cos w rodzaju ogródka.... Na czym Ci zależy najbardziej ?! Ja bardzo lubie światło dzienne ,zwłaszcza w lecie - słoneczno lubna jestem ,jeśli mozna tak powiedziec... Odpowiedz Link Zgłoś
ana.ana.ana Dla porównania ... 16.01.07, 21:20 www.kurozweki.nazwa.pl/palac/index.php?option=com_content&task=view&id=56&Itemid=123&limit=1&limitstart=1&lang=pl Odpowiedz Link Zgłoś
mayagaramond Re: Dla porównania ... 19.01.07, 17:11 oto kilka opinii o aleglorii: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=287&w=31933039&v=2&s=0 Po obejrzeniu strony internetowej napalilam sie tam na obiad, ale po przeczytaniu tych postow troche mi zapal ostygl... Odpowiedz Link Zgłoś
mimi78 Re: Dla porównania ... 19.01.07, 17:39 o, jak tak źle to musze tam pójść i zobaczyć czy prawda) A tak wogóle to jakbym tak wierzyła np. we wszystko co piszą o filmach na forum lub przedstawieniach, to bym nigdzie nie chodziła To dotyczy także knajp. Odpowiedz Link Zgłoś
ana_11 Re: Dla porównania ... 19.01.07, 23:15 przypomniło mi sie ze obsluga jest bardzo hmm... niekulturalna, moja kolezanka szukala łazienki, barman nakrywal w bocznej sali i na pytanie gdzie jest łazienka stwierdzil ze pani moze przy nim sie... załatwic!!! żenujące Odpowiedz Link Zgłoś
mayagaramond Ale Gloria 28.02.07, 16:23 I jak mimi78, bylas tam na obiedzie? A moze ktos jeszcze byl? Tak sie zastanawiam, czy aby nie isc tam w niedziele (129 za obiad niedzielny z napojami i winem), ale slyszalam rozne opinie. Podoba mi forma bufetu, bo moge wtedy sprobowac rozbnych potraw - tak po dwuletniej nieobecnosci, nieliczac 2-dniowego wypadu do cedyni, glodomor jedzie na wyzerke Jak znacie cos innego to poleccie. Odpowiedz Link Zgłoś
jarzynka17 Re: oferta weselna - opinie :) 19.01.07, 23:34 ceny wysokie. w Polsce robi sie powoli jak w usa czy w anglii. wygodniarsko i drogo!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marta.j Re: oferta weselna - opinie :) 02.03.07, 11:45 Ja miałam tam obiad weselny na 25 osob i było super! miejse jeste wyjatkowo elganckiej, wystrój idealny na ślub lub wesele. Wtedy nie było jeszcze menu weselnego i nam to wyszło troche taniej, okolo 170 zł/osobę. Obsługa bardzo dobra, a jedzeniem goście byli zachwyceni - porcje nie za duze, pyszne i bardzo elegancko podane. Tort zrobili na zamowienie wedlug wzoru ze zdjecia) Mielismy oddzielna sale dla siebie, byly kwaity, palily sie swiece... Muzykę tez moglismy ustali.c sami - zgraliśmy na płyty i było super. W dodatku jest tam wiele miejsc na zrobienie pięknych zdjęć. A po obiedzie wynajeliśmy apartament w Sheratonie, więc goście mogli nas odprowadzic na piechote) Polecam wszystkim - było dość drogo, ale czułam się jak w bajce! Odpowiedz Link Zgłoś