Dodaj do ulubionych

oferta weselna - opinie :)

16.01.07, 17:42
www.alegloria.pl/doc/File/Oferta_weselna_AleGloria.pdf

ciekawie to wyglądasmile
szkoda tylko że nie ma ogrodu smile
Obserwuj wątek
    • krolik_w_koronkach Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 17:48
      Rany, ale ceny... Poza ładnymi nazwami to nie za wiele tam tego jest... jakoś
      marnie z ciepłymi daniami, zwłaszcza w tym pierwszym menu za "jedyne" 209 zł...
      • krolik_w_koronkach Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 17:49
        Łojeju i jeszcze 10% dla "wyśmienitej" obsługi. Niech się w nos pocałują z
        takimi cenami tongue_out
        • mimi78 Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 17:50
          smile)))

          gessler i tyle...
        • ana_11 Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 17:53
          byłam tam nie dawno i wnętrze jest rzeczywiście fajne na wesele: przestronne,
          spory parkiet, mnóstwo zakamarków i wystrój trochę weselny - na biało, dużo
          piór. Jeśli nie nastawiasz się na suto zastawione stoły to przyjęcie z tańcami
          będzie udane smile Smakował mi tort z truskawkami.
    • nionczka Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 17:56
      Brzmi bardzo apetycznie...
      • mimi78 Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 18:09
        Wiem że cena jest zabójcza.
        Ale wszystko jest opisane i podane wprost. Wiem na czym stoję i dokładnie za co
        płacę. Czego nie można powiedzieć o wielu miejscach w których byłam i pytałam
        dokładnie o weselne menu

        'jakoś się dogadamy...' oretyyyyyyyy....


        Może to i nie typowe menu - ale na pewno ciekawsze niż flaki i schabowy. Jest w
        nim trochę fantazji.
        Po za tym, na weselu najwięcej marnuje się jedzenia. Wolę zapłacić i wiedzieć
        że jedzenie skonsumowane, niż zapłacić i widzeć jak wyrzucają do koszasmile

        Lokal fajny, na pewno nie przeciętny.
        No ale mojego wesela tam nie będziesmile) Może rocznica?smile
        • ozi29 Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 18:17
          mimi78 napisała:
          > Może to i nie typowe menu - ale na pewno ciekawsze niż flaki i schabowy.
          >

          Tylko, że czasami te "flaki i schabowy" bardziej smakuje gosciom, niż
          jakieś "dziwadła",ktore czesto ładnie wyglądaja, a gorzej smakują...
        • nionczka Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 18:27
          Dania wcale nie sa takie dziwne. Miejsce jest fajne i w centrum Warszawy. Cena
          troche ponadwarszawska. Ale za 200 PLN z obsluga to juz takie menu byloby dla
          mnie atrakcyjne. Duzy plus za wystrój, lokalizacje i napewno jest to pyszne
          jedzenie. Niektorym moze nie smakowac. No coz, zawsze istnieje takie ryzyko. Ja
          na przyklad nie jadam schabowego ani flaków a rosól tylko, zeby sie rozgrzac.
    • ana.ana.ana Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 18:34
      Dania z karty mają zachęcające nazwy i niestety ogromne ceny. Ale powiem Ci
      jedno - jak czytam ostatnio to forum to widzę, że dziewczyny wydają fortunę na
      sukienki, które potem zalegają w szafach, majątki na fotografie, z których nie
      są zadowolone a gościom serwują schabego z bigosem i flakami. T
      Jeśli chcesz żeby Ten Dzień był wyjątkowy również dla Twoich gości zabierz ich
      w niezwykłe miejsce!!! Będą je długo wspominać i nie potraktują tego wesela
      jako kolejnego na którym trzeba się pokazać rodzinie.
      • mimi78 Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 20:28
        Cena niską nie jest - może to trochę przegięcie z doliczaniem serwisu?
        A z drugiej strony, to nietypowy lokal i pewnie ponadprzeciętna obsługa ale
        doliczać 10% za nazwisko Gessler..hmm?
        • mayagaramond Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 20:48
          a czy to nie gessler miala tu afere z koncesja na alkohol? To bylo kilka lat temu.

          Menu na pewno nie jest tanie, ale sa to tez potrawy z nieco innej polki (lub tez
          same nazwy sa z innej polki...)
          jesli chodzi o jedzenie to zgadzam sie z mimi - w koncu zaden normalny czlowiek
          nie je 5 cieplych posilkow w ciagu dnia, szczegolnie latem. Ale juz tak jest, ze
          Polak przy pustym stole nie posiedzi.
        • malinakalina Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 20:50
          mimi78 byłam tam dwa razy na obiedzie i naprawdę jest SUPER!!!
          Obsługa świetna ,wystrój....naprawdę ekstra ,i wszystko baardzo pyszne ( ja
          uwielbiam kaczkę a na deser tort pomarańczowy hmmm... pycha..)
          Myslę ,ze mozna to miejsce polecić - jeśli nie przeszkadza lekko snobistyczny
          klimiacik ( czestym gościem jest tam niejaki pan wojewódzki ..)
          Moja rodzina ,raczej nie czułaby się tam swobodnie...pomijając juz fakt ,ze
          jest bardzo drogo....
          • mimi78 Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 21:08
            Malinko

            Właśnie, ja tam (jeszcze) nie byłam. Powiedz nam na czym polega ta ponad
            przeciętna 'wspaniała' obsługa. To mnie ciekawismile

            Na marginesie, dania ładnie brzmią i nie wątpię że są smaczne. Nie to jednak mi
            imponuje tylko to że informacja jest czytelna i podana czarno na białym, bez
            niespodzianek. Tzn że mam wybór i wiem za co płacę.

            A co do wojewódzkiego - na moim weselu nie byłby w stanie zabłysnąćsmile Poza tym
            nie wpuściłabym go - taki dorselekszynsmile
            • malinakalina Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 21:41
              Wystrój jest ,no ponad przeciętny ,ale nie wiem czy będę umiała to
              opisać .....Myślę ,że powinnaś sie tam przejść i zobaczyć na własne oczy (
              mnie najbardziej podoba się sala truskawkowa i te toalety Eeecchh...to jest
              życie ,no powiew " lususu " ale taki nie nachalny )

              Ta oferta ślubna która dodałaś ,nistety nie odpala mi sie ,wię napisze Ci tylko
              z tego co pamiętam. Nie wiem czy obsługa jest ponad przecietna ( mój W.
              uważa ,ze nie ,ale on ma zboczenie zawodowe )Uwazam ,że jest to solidny
              pięciogwiazdkowy standard - dla mnie to duzo ,bo to znaczy ,że obsługa jest
              czujna ,uprzejma ,ale NIE nachalna ,co Ja bardzo cenię..itp.

              Oczywiscie uwaga o Wojewódzkim ,była podana z przekąsem...chodzi o ten
              klimacik snobizmu...Ale tutaj kolejny plus dla obsługi Ja byłam tam w dżinasach
              i bluzie i chociaż jest tam bardzo elegancko nikt nawet powieka nie mrugnął..
              No inna sprawa ,ze nie czułam sie w tym stroju super...

              Mnie się tam bardzo podoba ,ale uważam ,że zanim zaczniesz brać na serio to
              miejsce pod uwagę to KONIECZNIE powinnaś pójść tam na obiad ,rozejrzeć
              się ,poczuć klimat....I wtedy będziesz pewna swojej decyzji ..Ja byłam trzy
              razy na obiedzie w knajpie zanim ją wybrałam....

              Nie wiem czy pomogłam sad

            • malinakalina Re: oferta weselna - opinie :) 16.01.07, 22:47
              Aaaaaa...i Mimi78 to jest tak w piwnicy ,to znaczy nie czujesz tego
              wieczorem ,jest klima wiec nie ma problemu ,ale w lecie to ja bym chciała miec
              wyjście do ogródka ,ale no nie wiem , kiedy ślub? jak w lwcie to troche głupio
              ale na jesieni ,w zimie ....Tam jest cos w rodzaju ogródka.... Na czym Ci
              zależy najbardziej ?!
              Ja bardzo lubie światło dzienne ,zwłaszcza w lecie - słoneczno lubna
              jestem ,jeśli mozna tak powiedziec...
    • ana.ana.ana Dla porównania ... 16.01.07, 21:20
      www.kurozweki.nazwa.pl/palac/index.php?option=com_content&task=view&id=56&Itemid=123&limit=1&limitstart=1&lang=pl
      • mayagaramond Re: Dla porównania ... 19.01.07, 17:11
        oto kilka opinii o aleglorii:

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=287&w=31933039&v=2&s=0
        Po obejrzeniu strony internetowej napalilam sie tam na obiad, ale po
        przeczytaniu tych postow troche mi zapal ostygl...
        • mimi78 Re: Dla porównania ... 19.01.07, 17:39
          o, jak tak źle to musze tam pójść i zobaczyć czy prawdasmile)

          A tak wogóle to jakbym tak wierzyła np. we wszystko co piszą o filmach na forum
          lub przedstawieniach, to bym nigdzie nie chodziłasmile To dotyczy także knajp.
          • ana_11 Re: Dla porównania ... 19.01.07, 23:15
            przypomniło mi sie ze obsluga jest bardzo hmm... niekulturalna, moja kolezanka
            szukala łazienki, barman nakrywal w bocznej sali i na pytanie gdzie jest
            łazienka stwierdzil ze pani moze przy nim sie... załatwic!!! żenujące
          • mayagaramond Ale Gloria 28.02.07, 16:23
            I jak mimi78, bylas tam na obiedzie?

            A moze ktos jeszcze byl? Tak sie zastanawiam, czy aby nie isc tam w niedziele
            (129 za obiad niedzielny z napojami i winem), ale slyszalam rozne opinie. Podoba
            mi forma bufetu, bo moge wtedy sprobowac rozbnych potraw - tak po dwuletniej
            nieobecnosci, nieliczac 2-dniowego wypadu do cedyni, glodomor jedzie na wyzerkewink
            Jak znacie cos innego to poleccie.
    • jarzynka17 Re: oferta weselna - opinie :) 19.01.07, 23:34
      ceny wysokie. w Polsce robi sie powoli jak w usa czy w anglii. wygodniarsko i
      drogo!!!!!!
      • marta.j Re: oferta weselna - opinie :) 02.03.07, 11:45
        Ja miałam tam obiad weselny na 25 osob i było super! miejse jeste wyjatkowo
        elganckiej, wystrój idealny na ślub lub wesele. Wtedy nie było jeszcze menu
        weselnego i nam to wyszło troche taniej, okolo 170 zł/osobę. Obsługa bardzo
        dobra, a jedzeniem goście byli zachwyceni - porcje nie za duze, pyszne i bardzo
        elegancko podane. Tort zrobili na zamowienie wedlug wzoru ze zdjeciasmile)
        Mielismy oddzielna sale dla siebie, byly kwaity, palily sie swiece... Muzykę
        tez moglismy ustali.c sami - zgraliśmy na płyty i było super. W dodatku jest
        tam wiele miejsc na zrobienie pięknych zdjęć. A po obiedzie wynajeliśmy
        apartament w Sheratonie, więc goście mogli nas odprowadzic na piechotesmile)
        Polecam wszystkim - było dość drogo, ale czułam się jak w bajce!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka