Dodaj do ulubionych

fajny zespol na wesele!!!!!!!!!!

01.03.07, 14:51

wykonalam 20 telefonow w sprawie zespolu,juz mi sie pomysly koncza gdzie moge
cos znalezc.moze Wy macie jakies fajne propozycje.moj zespol mnie wystawil bo
wokalistce "wypadl"wyjazd za granice,na dluzej.pomozcie.
Obserwuj wątek
    • golinda Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 01.03.07, 14:55
      ale w jakim mieście?
      • fibi1402 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 01.03.07, 15:07

        W Warszawie.to nie musi byc koniecznie zespol z Warszawy,nawet chetniej z
        innego miasta.
        • tom2812 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 01.03.07, 15:14
          A możesz podać jeszcze termin?

          ---
          Wielka Gala Ślubna Kielce 2007
          www.weseleonline.pl
          www.fotoservice.com.pl
      • magda7710 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 02.03.07, 10:21
        POLECAM MASTERFOX www.masterfox.pl u mnie zagrają 30 czerwca za występ biorą 2
        tys zł. Posłuchaj ich demo i przekonaj sie sama. Zespół jest z Zamościa z
        dojazdem nie ma problemu dojadą w kazde miejsce.
        Pozdrawiam.
    • natka81 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 01.03.07, 19:31
      Link niestety nie działa...
      • tom2812 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 02.03.07, 08:55
        Link do zespołu RAGTIME
        www.ragtime.webpark.pl/
        ---
        Wielka Gala Ślubna Kielce 2007
        www.weseleonline.pl
        www.fotoservice.com.pl
        • kaami2 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 02.03.07, 12:49
          ja polecam Big Fun z wrocławia
          www.big-fun.pl/
    • mala831 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 03.03.07, 19:47
      Polecam Dejavu www.dejavu.strefa.pl
    • grinlock78 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 03.03.07, 22:20
      musicserviceband.keys.pl/polecam
    • gabi551 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 06.03.07, 05:48
      Spróbuj zadzwonić do "Alice Band". Moi goście byli zachwyceni. Zadzwoń do
      rstauracji Yesterday i zapytaj, kiedy będą grali. Podaję jeszcze tel. do Alicji-
      601208683. Życzę powodzenia i pozdrawiam. Gabi/Warszawa/
    • brevis1 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 10.03.07, 12:46
      Jeśli ogloszenie jest jeszcze aktualne to prosze o kontakt tel 606450920 lub e-
      mail: blueheaven@poczta.fm - spełnimy wasze każde życzenie
      pozdrawiam dariusz zespół blue heaven
    • jamno1 "Standard" Kutno 10.03.07, 19:19
      www.standard.kutno.pl/
      polecam serdecznie, bylam na 2 weselach prowadzonych przez nich i tak mi sie
      podobalo ze 6.10 braja u mnie
    • bahama6 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 12.03.07, 15:45
      Zadzwoń do Kuby Pietrzaka 606 252 084. On na pewno Ci pomoże, bo jest w tym
      wszystkim najlepszy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka