fibi1402 01.03.07, 14:51 wykonalam 20 telefonow w sprawie zespolu,juz mi sie pomysly koncza gdzie moge cos znalezc.moze Wy macie jakies fajne propozycje.moj zespol mnie wystawil bo wokalistce "wypadl"wyjazd za granice,na dluzej.pomozcie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
golinda Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 01.03.07, 14:55 ale w jakim mieście? Odpowiedz Link Zgłoś
fibi1402 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 01.03.07, 15:07 W Warszawie.to nie musi byc koniecznie zespol z Warszawy,nawet chetniej z innego miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
tom2812 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 01.03.07, 15:14 A możesz podać jeszcze termin? --- Wielka Gala Ślubna Kielce 2007 www.weseleonline.pl www.fotoservice.com.pl Odpowiedz Link Zgłoś
magda7710 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 02.03.07, 10:21 POLECAM MASTERFOX www.masterfox.pl u mnie zagrają 30 czerwca za występ biorą 2 tys zł. Posłuchaj ich demo i przekonaj sie sama. Zespół jest z Zamościa z dojazdem nie ma problemu dojadą w kazde miejsce. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
natka81 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 01.03.07, 19:31 Link niestety nie działa... Odpowiedz Link Zgłoś
tom2812 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 02.03.07, 08:55 Link do zespołu RAGTIME www.ragtime.webpark.pl/ --- Wielka Gala Ślubna Kielce 2007 www.weseleonline.pl www.fotoservice.com.pl Odpowiedz Link Zgłoś
kaami2 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 02.03.07, 12:49 ja polecam Big Fun z wrocławia www.big-fun.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
mala831 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 03.03.07, 19:47 Polecam Dejavu www.dejavu.strefa.pl Odpowiedz Link Zgłoś
grinlock78 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 03.03.07, 22:20 musicserviceband.keys.pl/polecam Odpowiedz Link Zgłoś
gabi551 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 06.03.07, 05:48 Spróbuj zadzwonić do "Alice Band". Moi goście byli zachwyceni. Zadzwoń do rstauracji Yesterday i zapytaj, kiedy będą grali. Podaję jeszcze tel. do Alicji- 601208683. Życzę powodzenia i pozdrawiam. Gabi/Warszawa/ Odpowiedz Link Zgłoś
brevis1 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 10.03.07, 12:46 Jeśli ogloszenie jest jeszcze aktualne to prosze o kontakt tel 606450920 lub e- mail: blueheaven@poczta.fm - spełnimy wasze każde życzenie pozdrawiam dariusz zespół blue heaven Odpowiedz Link Zgłoś
jamno1 "Standard" Kutno 10.03.07, 19:19 www.standard.kutno.pl/ polecam serdecznie, bylam na 2 weselach prowadzonych przez nich i tak mi sie podobalo ze 6.10 braja u mnie Odpowiedz Link Zgłoś
bahama6 Re: fajny zespol na wesele!!!!!!!!!! 12.03.07, 15:45 Zadzwoń do Kuby Pietrzaka 606 252 084. On na pewno Ci pomoże, bo jest w tym wszystkim najlepszy. Odpowiedz Link Zgłoś