amii 12.03.07, 15:09 Czy można kupić przez internet niestety miszkam na Pomorzu i niestety nie znalazłam tutaj salonu Pomózcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gioseppe Re: Obrączki KOBE 12.03.07, 17:16 ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym na numer tel podany na stronie internetowej i zapytałabym sama Odpowiedz Link Zgłoś