cukiereczek851
20.03.07, 21:16
powiedzcie mi wesele mam 7 lipca ehhh juz niedlugo jak leci szybko. mam
pytanko? do urzędu cywilnego pojdziemy po swiętach zaraz. czy z tym papierem
z uurzędu idziecie od razu do księdza na zapowiedzi ? i ile dajecie księdzu
pozdrawiam