20.03.07, 21:16
powiedzcie mi wesele mam 7 lipca ehhh juz niedlugo jak leci szybko. mam
pytanko? do urzędu cywilnego pojdziemy po swiętach zaraz. czy z tym papierem
z uurzędu idziecie od razu do księdza na zapowiedzi ? i ile dajecie księdzu
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • agnrek Re: ?? ?? ?? 20.03.07, 23:00
      My dokument z USC złożylismy na 2 dni przed ślubem razem z zaświadczeniem z
      poradni i karteczkami ze spowiedzi. Na zapowiedzi daliśmy po spisaniu protokołu,
      jakieś 4 m-ce przed ślubem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka