24.03.07, 15:05
Dziewczyny chciałabym, aby naszemu podejściu do ołtarza towarzyszył psalm P.
Rubika "Miłość to wierność wyborowi". Ciekawa jestem czy w ogóle jest
możliwe, aby w kościele puścić psalm z cd. Czy nie ma np odgórnych zakazów.
Jutro będę w kościele to czegoś bliżej się dowiem. A może Wy będziecie
puszczać w kościele swoje ulubione pieśni?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka