Do slubu 3 mce a ja ciagle nie mam sukni. Nie moge sie zdecydować. Bardzo podoba mi sie Rondalla San Patrick
www.suknie-slubne.pl/_files/_kolekcje/stpatrick/2007/rondalla_1.jpg
ale jej wypozyczenie to 2000zl cena kupna to juz wogóle kosmos. Znalazłam też ładna sukienke w rozsadnej cenie no ale ...to nie rondalla

( Chociaż w rzeczywistosci jest bardziej efektowna
www.slubnysalon.pl/gala/lisa.jpg
Co byscie zrobiły na moim miejscu?? Tylko w Rondalli czuje ze to naprawde TA JEDYNA! Ale wyrzucac 2000zl na wypozyczenie sukienki?! Ostatecznie podobna do rondalli White One 242 moge kupic nową za ok 3000 HELP!!
www.suknie-slubne.pl/_files/_kolekcje/whiteone/2007/242_1.jpg
A moze uszyć podobną??
Jestem dosc szczupła i wysoka wiec sukienki leza na mnie idealnie mniej wiecej tak jak na tych zdjeciach niestety nie mam swoich zdjec bo w salonie nie pozwolili robic

(